Framework Agreement for Provision of Audit Services of projects funded by the United States Agency f

Framework Agreement for Provision of Audit Services of projects funded by the United States Agency f

The Contracting Authority is a non-US nongovernmental organisation implementing predominantly humanitarian and development projects. The scope of the Public Contract concerns audit services for the purpose of auditing the Fund Accountability Statements (or otherwise Audit of Financial Statements) of humanitarian and development projects (or awards) funded by the United States Agency for International Development (USAID) and its affiliated programmes Food For Peace (FFP) and Office of Foreign Disaster Assistance (OFDA).
Veřejná zakázka vložena:
29.10.2020 10:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Člověk v tísni, o.p.s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
25.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
22 961 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Člověk v tísni, o.p.s.

Zadavatel IČ:
25755277

Zadavatel ulice:
Šafaříkova 635/24

Zadavatel PSČ:
120 00

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Mgr. Dita Zimmermannová, advokát

Zadavatel telefon:
+420 777 029 242

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.clovekvtisni.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79212200-5
Provádění interních auditů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komplexní účetní a ekonomické služby Rychnov nad Kněžnou, vedení a zpracování účetnictví, daně

Komplexní účetní a ekonomické služby Rychnov nad Kněžnou, vedení a zpracování účetnictví, daně

Pomoc při vedení a zpracování účetnictví, daňová evidence a také při zpracování daňových přiznání Vám poskytne paní Vlasta Vaňková. Pracuji v oboru daňové evidence a svým klientům ráda poskytnu komplexní účetní a ekonomické služby. Naleznete mě na adrese Palackého 1354, Rychnov nad Kněžnou. Vlasta Vaňková - daňová evidence, služby: - vedení a zpracování účetnictví - daňová evidence - zpracování daňových přiznání - mzdová agenda - ekonomické poradenství - zpracování investičního majetku - vyúčtování daně ze závislé činnosti - přihlášky a odhlášky zaměstnanců přes portál veřejné správy a další služby. Pokud Vás moje služby zaujali, neváhejte mě telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Profesionální účetní poradenství - komplexní pomoc v podnikatelské sféře

Profesionální účetní poradenství - komplexní pomoc v podnikatelské sféře

Využijte svůj čas efektivně a využijte účetního poradenství, které vám pomůže zbavit se problémů s vedením účetnictví a všemožným papírováním s ním spojeným! Zajišťujeme: - připomenutí termínů klientovi, - seznámení s právními předpisy, - zpracovávání vnitřních směrnic týkající se účetnictví, - návrhy systému účetnictví, pravidel a dalších postupů, - tvorbu sestav účetnictví. Samozřejmostí je pak kontrolní činnost, rekonstrukce samotného účetnictví ve všech směrech. Nechejte si poradit a obraťte se na naši společnost, která vám nabídne profesionální služby, kterých nebudete litovat!


Specializace na vedení účetnictví neziskových organizací, nadací i spolků

Specializace na vedení účetnictví neziskových organizací, nadací i spolků

Hledáte-li opravdu špičkovou profesionální firmu v oblasti účetnictví, společnost Dasoli s.r.o. bude pro vás jistě atraktivním řešením. Široký rozptyl klientů z Opavska, Ostravska, Olomoucka i Prahy svědčí o jejich spokojenosti v rámci naší spolupráce. Disponujeme specializací na vedení účetnictví pro neziskové organizace, nadace, spolky i svěřenecké fondy se kterými máme letité zkušenosti. Vedení účetnictví probíhá na bázi digitalizace dat za použití vyvinutého softwaru, kdy se nejprve naskenuje dokument, program vyhodnotí data a systém posléze přímo daňově účtuje. Dochází k minimalizaci lidských chyb a urychlení práce, protože software se sám o sobě učí. Jedna z naší domény je poskytování zástupu v daňových kontrolách, při jejich sporech i při jiném typu šetření jako jsou exekuce a insolvence. Toto poskytujeme i pro subjekty, kterým nevedeme účetnictví. Neváhejte a zavolejte, protože v rámci účetnictví a daně, my víme jak na ně.


Účetnictví - zpracování daňového přiznání, daně z příjmu, zpracování mezd

Účetnictví - zpracování daňového přiznání, daně z příjmu, zpracování mezd

Máte spoustu starostí s účetnictvím a chcete, aby bylo ve správných rukou? Účetní firma Dúopam s.r.o. v Ostravě vám s tím ráda pomůže. Poskytujeme mzdové, účetní a personální poradenství. Kvalitně a rychle se postaráme o vaše účetnictví: - celkové vedení účetnictví - zpracování daňového přiznání, daně z příjmu - zpracování mezd, DPH - zpracování majetkové, silniční a spotřební daně - vedení podvojného účetnictví - zastoupení při jednáních na úřadech, pojišťovnách. S našimi službami ušetříte nejen čas, ale i peníze! Proto nás neváhejte kontaktovat, pracujeme precizně, rychle a spolehlivě!


Nezávislé audity a prověrky, přezkoumání hospodaření a ověření dotací

Nezávislé audity a prověrky, přezkoumání hospodaření a ověření dotací

Společnost AUDIT - DANĚ, spol. s r.o., která sídlí v Brně, se zaměřuje na zpracování nezávislých auditů, přezkoumání hospodaření a ověření dotací. Naši auditoři v oblasti auditu provádí: - nezávislé audity účetních uzávěrek českých společností - výzkumné organizace, - - zdravotnická střediska, školy - nezávislé audity tuzemských dceřiných společností zahraničních vlastníků Provádíme také prověrky a přezkoumání hospodaření u : - obcí a dobrovolných svazků obcí - škol, školských zařízení a dalších příspěvkových organizací - územních samosprávných celků Našim klientům ověřujeme navíc i dotace z různých programů, jako je MŠMT, NROS, OPRLZ (OPLZZ), MPSV nebo OPVK. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Kompletní finanční služby Praha, audit, mzdové účetnictví, finanční účetnictví, daňová evidence

Kompletní finanční služby Praha, audit, mzdové účetnictví, finanční účetnictví, daňová evidence

Představujeme Vám firmu Valda audit, s.r.o. Praha, která se specializuje na provádění auditů a vedení finančního a mzdového účetnictví. Zpracováváme účetnictví firem a daňovou evidenci živnostníků v Praze a okolí. Účetní, ekonomické a organizační poradenství: - provádíme audity - vedení účetní agendy - ověřování účetních závěrek - ověřování výročních zpráv - vedení mzdové agendy - vedení daňové evidence - zpracování roční závěrky Provádíme audit podnikatelských subjektů, obcí a nevýdělečných organizací z celé ČR. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U mlýna 1755/5, Praha.