Systém priestorovej dezinfekcie

Systém priestorovej dezinfekcie

Predmetom zákazky je nákup systému priestorovej dezinfekcie a prenosného ručného zariadenia na výrobu studenej hmly pre dezinfekciu. Zákazka je rozdelená na časť 1 - Systém priestorovej dezinfekcie a časť 2 - Prenosné ručné zariadenia na výrobu studenej hmly pre dezinfekciu predmetov a povrchov s dezinfekčným prípravkom.
Veřejná zakázka vložena:
29.10.2020 10:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.11.2020 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Mgr. Veronika Somorovská

Zadavatel telefon:
+421 250 944 529


Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39330000-4
Zariadenia na dezinfekciu

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna stavební, čistící, zahradní techniky - krátkodobý pronájem

Půjčovna stavební, čistící, zahradní techniky - krátkodobý pronájem

Pokud jste z okolí Uherského Hradiště a potřebujete při stavbě nebo rekonstrukci domu krátkodobě využít stavební stroje , čístící techniku nebo zahradní techniku pro údržbu zahrady, můžete si jejich pronájem domluvit v Půjčovně VP Uherský Brod. Vyřešíme Vaše starosti, díky tomu se vyhnete nákupu nářadí nebo techniky, kterou byste pravidelně nevyužili. Po domluvě dopravíme nářadí až k Vám. Zahradní technika: - drtič větví - zemní vrták pro vrtání děr do země - motorový kultivátor pro údržbu záhonů - motorová řetězová pila pro různé práce okolo domu a v zahradě - prořezávací pila, plotostřih - set na úpravu živých plotů, křoví a keřů. Stavební stroje: - vibrační pěch - vibrační deska - demoliční kladivo - sekací, vrtací kladivo - bruska na beton, sádrokarton - úhlová bruska - drážkovací fréza do zdiva - diamantová řezačka - hliníkové pojízdné lešení - nivelační křížový laser Čistící a úklidová technika: - čistič Kärcher na koberce, čalounění - vysokotlaký čistič Kärcher pro čištění větších ploch vodou - výkonný průmyslový vysavač pro suché a mokré vysávání.


Anticovid roztoky na dezinfekci rukou - dávkovací stojany české výroby

Anticovid roztoky na dezinfekci rukou - dávkovací stojany české výroby

Efektivní hygienické prostředky dodává společnost AM-Metal, s.r.o. z Kuřimi u Brna. Vlivem koronavirové situace jsme pro Vás vyvinuli automatické dávkovací stojany ANTI19 s jednoduchou údržbou, které lze využít pro různé veřejné prostory (uvnitř i venku). Stojany vyrábíme z nerezové oceli, s velkou kapacitou zásobníku 1l a odkapávací vaničkou. Po dohodě lze objednat větší množství stojanů. Došly Vám anticovid roztoky a přejete si vše objednat u jednoho dodavatele? Rádi Vám za výhodné ceny zajistíme alkoholovou dezinfekci v 1 nebo 5l balení. Neváhejte nás oslovit, jsme tady pro Vás i během tohoto náročného období.


Odstranění graffitů a sprejerských nápisů – systém antigraffiti se zárukou 7 let

Odstranění graffitů a sprejerských nápisů – systém antigraffiti se zárukou 7 let

Potřebujete odstanit graffiti z Vaši fasády nebo auta? Postříkali vám sprejeři fasádu nebo auto? S pomocí se obraťte na odborníky z naší firmy SK FASÁDY s.r.o., kteří odstraní grafity a sprejerské nápisy z vaších fasád i automobilů. Také poskytujeme následnou ochranu povrchu se zárukou 7 let. Používáme technologie a produkty švédské firmy Trion Tensid AB. Máme bohaté zkušenosti s čištěním budov při odstraňování graffiti, laků, barev, řas, mechů, hub a plísní z fasády a ostatních povrchů. Kromě kompletního AGS-Anti Graffiti Systému jsme Vám schopni nabídnout i poradenství v oblasti odstranění graffiti a v oblasti čištění, ošetření povrchů. Nabízíme prodej přípravků, které odstraňují graffiti a ochrání povrchy budov a fasádu: - AGS-AntiGraffiti System pro odstranění graffiti a ochranu povrchů - BPS-Building Protection System pro čištění budov, omítek, střechy - TCS-Tensid Cleaning System pro speciální čištění. Působíme v regionu Opava, Ostrava, Moravskoslezský kraj, Severomoravský kraj.


Špičková úklidová technika Praha, dodáváme bezdrátové úklidové stroje pro firmy, supermarkety

Špičková úklidová technika Praha, dodáváme bezdrátové úklidové stroje pro firmy, supermarkety

Představujeme Vám firmu i-teamcz s.r.o. Praha, která je dodavatelem špičkové úklidové techniky na které jsou kladeny vysoké nároky. Inovativní úklidová technika je vhodná pro úklid supermarketů, maloobchodů, restaurací, hotelů, showroomů, tělocvičen, v dopravě, v průmyslu, ve zdravotnictví, ve vzdělávání, ve veřejných institucích a pro úklidové firmy. Úklidová technika od nás leští, vytře, vysaje, odstraní žvýkačky a bakterie, umyje okna a mnoho dalšího. Navíc Vám odpadne starost s napájením, dodáváme bezdrátové stroje. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Českomoravská 142/18, Praha.


Výroba, prodej vstupní vchodové čistící zóny, textilní rohože SILVER

Výroba, prodej vstupní vchodové čistící zóny, textilní rohože SILVER

Jestliže sháníte výrobce rohoží na zakázku, v tom případě nás kontaktujte. Naše firma DIAMANT AK s.r.o., se zabývá výrobou a dodávkou textilních rohoží a vstupních vchodových čistících zón na zakázku. Běžně vyrábíme a prodáváme rohože vstupní hliníkové, z pryže, textilní, rohože CORAL, s logem, rámy, lemovky a doplňky k rohožím. Používáme velmi kvalitní materiál a záleží nám na kvalitně odvedené práci pro našeho zákazníka. Doporučujeme také textilní rohože Silver – mají pěkný design a dobré užitné vlastnosti. Jsou ideální hlavně pro únikové vstupy. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Průmyslové centrální vysavače BEAM Electrolux pro hotely i penziony

Průmyslové centrální vysavače BEAM Electrolux pro hotely i penziony

Průmyslové centrální vysavače značky BEAM Electrolux ocení především ti, kteří vysavač denně používají. Pro hotely a penziony jsou proto centrální vysavače ideální volbou a také skvělým pomocníkem. Firma Ekoelektro Roman Rozsypal se sídlem v Olomouci vám zajistí výběr z celého sortimentu centrálních vysavačů BEAM Electrolux a také vám poskytne odbornou montáž a záruční i pozáruční servis. Jaké jsou hlavní výhody průmyslových centrálních vysavačů BEAM? - mobilita - jednoduchá manipulace - rozmanitost ve volbě příslušenství - schopnost vysávat jakékoli typy povrchů včetně vody a mokrých nečistot - vysoký výkon a tichý chod, který neruší okolí - dostupnost v kterémkoli místě budovy. Firma Ekoelektro je nejúspěšnějsím prodejcem centrálních vysavačů BEAM Electrolux a také má ocenění TOP a DEALER. Proto se na nás neváhejte obrátit - máme kompletní sortiment všech komponentů k dispozici k okamžitému dodání nebo instalaci. Na vaše přání vás s centrálním vysavačem seznámíme a předvedeme jak funguje.