Pronájem a zajištění provozu dvou mobilních ledových kluzišť a zázemí

Pronájem a zajištění provozu dvou mobilních ledových kluzišť a zázemí

Zadávací dokumentací se rozumí dokumentace v užším smyslu, tj. veškeré písemné dokumenty obsahující zadávací podmínky, sdělované nebo zpřístupňované účastníkům zadávacího řízení při zahájení zadávacího řízení, s výjimkou formulářů podle ustanovení § 212 ZZVZ a výzev uvedených v příloze č. 6 ZZVZ. V souladu s ustanovením § 96 odst. 1 a 2 ZZVZ je zadávací dokumentace zveřejněna na profilu zadavatele. 2. Předmět plnění veřejné zakázky 2.1. Předmět plnění veřejné zakázky Předmětem plnění veřejné zakázky je pronájem a zajištění provozu mobilních ledových kluzišť, včetně pronájmu velkoplošného stanu, občerstvení, půjčovny bruslí a výuky bruslení v určeném prostoru na Letenské pláni (Praha 7) I. Pronájem a zajištění provozu mobilních ledových kluzišť bude zahrnovat: a) instalaci, provoz a deinstalaci: i) velkého kluziště o rozměrech 40 m x 20 m ii) malého (dětského) kluziště o rozměrech 20 m x 10, kdy obě kluziště budou opatřeny mantinely vhodnými pro veřejné bruslení b) zabezpečení pro
Veřejná zakázka vložena:
27.10.2020 11:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
27.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy

Zadavatel ulice:
Karlínské náměstí 316/7

Zadavatel PSČ:
186 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Libor Bezděk

Zadavatel telefon:
+420 222 333 830

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.ddmpraha.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212211-8
Výstavba kluzišť

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní sortiment potřeb pro stolní tenis - dřeva, potahy, míčky, boty

Kompletní sortiment potřeb pro stolní tenis - dřeva, potahy, míčky, boty

Hledáte v Brně specializovanou prodejnu potřeb pro stolní tenis? Potřebujete nové dřevo nebo náhradní míčky? Zavítejte do prodejny potřeb pro stolní tenis Jana Pelikána v Brně, kde nakoupíte vše potřebné. Ze sortimentu potřeb pro stolní tenis u nás pořídíte: - Potahy - Dřeva - Stoly - Míčky - Pouzdra, tašky - Obuv - Čističe - Oblečení - Síťky - Počitadla a mnohé další V naší prodejně poradíme s výběrem a poskytneme odborné poradenství.


Prodej, broušení bruslí a lyžařský servis, skiservis

Prodej, broušení bruslí a lyžařský servis, skiservis

Pokud si chcete lyžování a bruslení užít, přijďte si vybrat nové brusle č lyže na prodejnu TK SPORT Uherský Brod. Poskytujeme i servisní práce. V zimě broušení bruslí a lyžařský servis - skiservis. Kvalitní servis se projeví na vyšším výkonu a zároveň se sníží riziko úrazu při sportu. Provedeme Vám servis lyží či bruslí a Vy si užijete větší radost z jízdy. Broušení bruslí provádíme na profesionální brusce, udržujeme pro zákazníky velmi příznivé ceny. Pro servis lyží a snowboardů využíváme profesionální stroje WINTERSTEIGER. Služby: -broušení bruslí -skiservis - broušení hran, oprava skluznice, seřízení vázání. Prodej: -bruslí -lyží, snowboardů.


Eshop výprodej sportovního zboží, oblečení, pomůcek za skvělé ceny

Eshop výprodej sportovního zboží, oblečení, pomůcek za skvělé ceny

Představujeme Vám firmu PRODEX AZ s.r.o., která provozuje E-shop sportovni-pomucky.cz a nabízí výhodný výprodej skladových zásob sportovního zboží, oblečení a pomůcek. Aktuální nabídku za akční ceny si prohlédněte na webových stránkách. Ve výprodeji skladových zásob naleznete: - sportovní tašky - teplákové soupravy - mikiny - kopačky - fotbalové míče - polotrička - dresy - šortky - tepláky - plavky - brankářské rukavice - brankářské dresy - šusťákové bundy Neváhejte a objednávejte ještě dnes za nízké ceny kvalitní sportovní pomůcky a zboží populárních značek! Rychlé dodání a garance vrácení zboží je samozřejmostí.


Penzion, ubytování se sportovním vyžitím - tenisový kurt, ping pong, badminton, v blízkosti aqualandu Moravia

Penzion, ubytování se sportovním vyžitím - tenisový kurt, ping pong, badminton, v blízkosti aqualandu Moravia

Jedete na Znojemsko a nevíte, kde se ubytovat? Pak zvolte ubytování v penzionu U Fousáče. Svým hostům poskytuje ubytování pro rodiny s dětmi, skupiny i firmy na vysoké úrovni. Navíc svým hostům nabízí nadstandardně pestré sportovní vyžití. Pro vaši aktivní dovolenou máme připravené různé sportovní aktivity - tenisový kurt, ping pong, badminton, houpačky a prolézačky pro děti a jiné sportoviště. Místo se vybízí k ideálně strávené aktivní rodinné dovolené s možností výletů na kole. Pro cyklisty samozřejmě máme připravenou místnost pro uschování kol. Nedaleko našeho penzionu leží oblíbený aqualand Moravia. Využijte naše sportovní zázemí a užijte si u nás aktivní dovolenou. Těšíme se na vaši návštěvu.


Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, zimní stadion, hřiště

Sportovní a tělovýchovná zařízení Hodonín, víceúčelová sportovní hala, zimní stadion, hřiště

Společnost TEZA Hodonín se zabývá provozem a správou sportovních a tělovýchovných zařízení v Hodoníně. Děláme vše pro to, aby trávení volného času bylo dostupné všem. Zasportovat si můžete ve víceúčelové sportovní hale, na venkovním hřišti, ve sportovním areálu U Červených domků nebo na zimním stadionu. Společnost TEZA Hodonín nabízí pohyb pro všechny věkové kategorie a za každého počasí. Víceúčelová sportovní hala: Lipová alej 4110/23, Hodonín Zimní stadion: Tyršova 3588/10, Hodonín Sportovní areál U Červených domků: Josefa Suka 3584/41, Hodonín Venkovní hřiště: ulice Očovská a na Mírovém náměstí, Brandlova u Černého mostu Neváhejte si přijít zasportovat již dnes! Společnost TEZA Hodonín, příspěvková organizace se postará o bezproblémový chod sportovišť.


Jízdní kola, koloběžky s příslušenstvím, pronájem Šumava

Jízdní kola, koloběžky s příslušenstvím, pronájem Šumava

Chystáte se poznat krásy Šumavy? Na výlety do přírody se můžete vydat i na kolech, které si zapůjčíte v naší Půjčovně Modrava PeaMut s.r.o., a tak se nemusíte starat o převážení Vašich kol z domova. Nabízíme velké množství jízdních kol pro dámy, pány i děti v perfektní kvalitě. Vybrat si můžete z řady kol trekových, horských či elektrokol. Poskytneme Vám i kompletní cyklistické příslušenství jako jsou sedačky a vozíky pro děti, vozíky pro psy, helmy i zámky. U nás máte možnost pronajmout si i koloběžky, elektrokoloběžky, odrážedla i trekové hole. Najdete v obci Modrava, Kvilda a Lipno.