Poptávám plastové plotovky

Poptávám plastové plotovky

Plastová plotovka, pulkulata 78x21x1500, asi 80ks
Poptávka byla vložena dne:
26.10.2020 13:50

Platnost poptávky:
26.11.2020 12:49

Kontaktní osoba:
Milan Pánek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 604 510 202

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rolovací, sekční a boční garážová vrata se snadným ovládáním – dodávka a montáž

Rolovací, sekční a boční garážová vrata se snadným ovládáním – dodávka a montáž

Potřebujete garážová vrata, která budou tichá, bezpečná a hlavně se budou snadno ovládat? Obraťte se na společnost LOP realizace s.r.o. se sídlem v Ostravě a my se Vám postaráme o dodávku i montáž kvalitních garážových vrat k rodinnému domu i k průmyslovým objektům. Vrata Hörmann jsou kvalitní, moderní a tepelně izolační vrata z Německa. Tato vrata mají několik pozitiv a skvělých vlastností: - vysoká kvalita a bezpečnost kontrolována a testována několika uznávanými ústavy - dlouholetá záruka - široká škála barevných možností - snadné a pohodlné ovládání - tepelná ochrana - úspora místa Členění vrat: - Rolovací garážová vrata - Sekční garážová vrata - Boční garážová vrata Vrata Teckentrup se řadí mezi sekční průmyslová vrata vhodné do hal, malých i velkých provozů. Vrata jsou velmi spolehlivé a cenově dostupné. Výhody vrat Teckentrup: - tichý chod - odolný povrch - šetří místo - bezpečné použití - designové povrchy – estetické a inovativní - spolehlivé funkce - robustní - montážní výhody


Rolovací garážová vrata - montáž bez stavebních úprav do každého otvoru

Rolovací garážová vrata - montáž bez stavebních úprav do každého otvoru

Pokud potřebujete nová vrata a prostory Vaší garáže neumožňují stavební úpravy, vhodným řešením je pořídit rolovací garážová vrata. Společnost ČERNÍK s.r.o. Uherský Brod dodává garážová vrata KRUŽÍK. Montáže provádí převážně v regionu Uherské Hradiště, Zlín, Přerov. Rolovací vrata jsou lehká, pevná a tichá, použity jsou vysoce kvalitní hliníkové lamely, proto je u vrat garantována dlouhá životnost i skvělé tepelně izolační vlastnosti. Výhodou je, že zabírají málo místa, není třeba dodatečný prostor při otevírání, proto jsou vhodné do libovolného prostoru. Dodatečně je lze namontovat do každého otvoru bez dalších stavebních úprav. Svým konstrukčním řešením zajišťují zachování místa v garáži i v prostoru před ní. Výroba je vždy na míru, instalace je možná před i za otvor. Dodáváme i průmyslová rolovací vrata s robustní konstrukcí. Domluvte si u nás konzultaci.


Dodávky garážových vrat Benešov, rolety, vertikální žaluzie, okna, sítě proti hmyzu, těsnění do oken

Dodávky garážových vrat Benešov, rolety, vertikální žaluzie, okna, sítě proti hmyzu, těsnění do oken

Firma JC MONTÁŽE - Vlašim, kterou provozuje pan Josef Cigler, nabízí kompletní dodávky garážových vrat firmy HÖRMANN. Dále pak sekční a výklopná vrata na ruční a elektrické ovládání dálkovými ovladači, jak pro privat i průmysl. Provádíme odbornou montáž i pozáruční servis vratových systémů. V našem sortimentu naleznete také vertikální a horizontální žaluzie, venkovní rolety a sítě proti hmyzu. Dodávka, servis, montáž: - garážová vrata firmy HÖRMANN, sekční vrata - pohony vjezdových bran a garážových vrat - předokenní rolety - těsnění oken - interiérové doplňky VELUX - horizontální žaluzie - vertikální žaluzie - sítě proti hmyzu. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese A. Roškotové 1347, Vlašim, Benešov.


Kyvné dveře, kyvná vrata do komerčních prostorů, skladů a hal

Kyvné dveře, kyvná vrata do komerčních prostorů, skladů a hal

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou, prodejem a montáží kyvných dveří a vrat? Pak se obraťte na společnost PortaTherm s.r.o. z Brna, která nabízí tyto dveře do komerčních prostorů, skladů a hal. Tyto námi vyráběné kyvné dveře a kyvná vrata se vyrábí pro usnadnění pohybu lidí a strojů ve frekventovaných prostorech. Při jejich použití se neotvírají dveře za pomocí kliky ale stačí do nich jednoduše zatlačit tělem či vozíkem. Zavření křídel je automatické. Dveře jdou otevírat do obou stran. Výhody, které kyvné dveře a vrata mají jsou: -tepelná izolace prostoru -eliminace průvanu, hluku, prašnosti -ochrana zdraví a bezpečnosti zaměstnanců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky.


Kvalitní servis vrat - oprava garážových, průmyslových vrat

Kvalitní servis vrat - oprava garážových, průmyslových vrat

Firma Černík s.r.o. Uherský Brod je významným dodavatelem garážových a průmyslových vrat pro region Zlínský kraj. Realizací dodávky ovšem vztah s klientem nekončí, poskytujeme servis vrat. Pro všechna námi montovaná garážová vrata i průmyslová vrata obstaráme kvalitní servis. Servisní práce ovšem zajistíme i u vrat, která nejsou od nás. Obraťte se na nás, pokud se něco porouchalo - tel.: 733373802. V oblasti dodávek a servisu vrat působíme již více než 10 let, za tuto dobu jsme provedli stovky úspěšných realizací a získali mnoho zkušeností. Servisní práce: - pravidelné servisní prohlídky a údržba vrat - výměna poškozených pružin, lanek, pantů, koleček - výměna celých sekcí vrat - oprava, montáž pohonů garážových vrat.


Lamelové plastové clony, pruhové závěsy, výroba, prodej, servis a montáž

Lamelové plastové clony, pruhové závěsy, výroba, prodej, servis a montáž

Chcete pořizovat do firmy lamelové plastové clony či pruhové závěsy? Potom neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše firma PortaTherm s.r.o., prodává a vyrábí lamelové plastové clony. Jsou výhodné do zimního období, protože snižují tepelnou ztrátu, zamezí dokonale průvanu, dokáží snížit prašnost i hlučnost a zabrání vlétnutí ptáků. Doporučujeme také PVC protiprůvanové lamelové clony a závěsné clony do otvorů, průmyslových bran, nebo do dveří skladových prostorů, do hal, továren, obchodů, restaurací a jiných objektů. Často se lamelové clony používají v chladicích a mrazících boxech, závěsy do otvorů těchto boxů, závěsy na masové pulty, závěsy mezi vnitřní a venkovní bazén, menší závěsy pro osobní provoz. Více informací najdete na webových stránkách.