Poptávám plastové plotovky

Poptávám plastové plotovky

Plastová plotovka, pulkulata 78x21x1500, asi 80ks
Poptávka byla vložena dne:
26.10.2020 13:50

Platnost poptávky:
26.11.2020 12:49

Kontaktní osoba:
Milan Pánek

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dekorační čtverce Zenturo Pixels – ozdobné plotové výplně tvoří různé tvary na plotě

Dekorační čtverce Zenturo Pixels – ozdobné plotové výplně tvoří různé tvary na plotě

Vybíráte si vhodné oplocení k Vašemu domu? Rozhodli jste se pro plotové panely, ale chcete je ještě nějak ozvláštnit? Hledáte firmu, která se postará nejen o dodávku plotových panelů i o jejich montáž? Pak se obraťte na společnost GAVES-DM s.r.o., která sídlí ve Znojmě, ale působí v oblasti Jihomoravského kraje, tedy i v okolí Třebíče, Mikulova, Jihlavy, Brna, Hodonína, Jindřichova Hradce. Dekorační čtverce Zenturo Pixels: čtvercové a obdélníkové plastové prvky – pixely jednoduše zapadnou do plotových panelů a tím se z nich dají tvořit různé vzory na plotě. Čtverce se prodávají v zelené nebo v antracitové barvě. Pružný plastový pás Zenturo Flexo Strip: lze je proplétat oky svisle i vodorovně. Pásy se prodávají v balení po 50 m, v barvě zelené a antracitové a stříhají se na délku. Perforovaný pás z nerezové oceli Zenturo Perfo Strip Postaráme se Vám o kvalitní montáž oplocení, stačí nás kontaktovat.


Vjezdové brány, garážová vrata a domovní dveře pro privátní sektor - sleva až 30%

Vjezdové brány, garážová vrata a domovní dveře pro privátní sektor - sleva až 30%

Společnost AutoDOOR Uherský Brod je oficiálním partnerem firmy Hörmann v regionu Zlínský kraj. Firma již 25 let dodává garážová vrata a domovní dveře a vyrábí vjezdové brány, které konstruuje ve vlastní zámečnické dílně. Produkty firmy Hörmann splňují vysoké nároky na odolnost i bezpečnost. Využijte možnost pořídit vybrané produkty s 30% slevou. Odolná garážová vrata: - sekční - sekční posuvná do boku - rolovací - dvoukřídlá. Privátní vjezdové brány s šířkou průjezdu až 10 m: - posuvné - křídlové i skládací - teleskopické. Domovní dveře: - různé tvary, barvy, profily - boční díly, horní nadsvětlíky od téhož výrobce - krátká dodací lhůta.


Rolovací, sekční a boční garážová vrata se snadným ovládáním – dodávka a montáž

Rolovací, sekční a boční garážová vrata se snadným ovládáním – dodávka a montáž

Potřebujete garážová vrata, která budou tichá, bezpečná a hlavně se budou snadno ovládat? Obraťte se na společnost LOP realizace s.r.o. se sídlem v Ostravě a my se Vám postaráme o dodávku i montáž kvalitních garážových vrat k rodinnému domu i k průmyslovým objektům. Vrata Hörmann jsou kvalitní, moderní a tepelně izolační vrata z Německa. Tato vrata mají několik pozitiv a skvělých vlastností: - vysoká kvalita a bezpečnost kontrolována a testována několika uznávanými ústavy - dlouholetá záruka - široká škála barevných možností - snadné a pohodlné ovládání - tepelná ochrana - úspora místa Členění vrat: - Rolovací garážová vrata - Sekční garážová vrata - Boční garážová vrata Vrata Teckentrup se řadí mezi sekční průmyslová vrata vhodné do hal, malých i velkých provozů. Vrata jsou velmi spolehlivé a cenově dostupné. Výhody vrat Teckentrup: - tichý chod - odolný povrch - šetří místo - bezpečné použití - designové povrchy – estetické a inovativní - spolehlivé funkce - robustní - montážní výhody


Kyvné dveře, kyvná vrata do komerčních prostorů, skladů a hal

Kyvné dveře, kyvná vrata do komerčních prostorů, skladů a hal

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou, prodejem a montáží kyvných dveří a vrat? Pak se obraťte na společnost PortaTherm s.r.o. z Brna, která nabízí tyto dveře do komerčních prostorů, skladů a hal. Tyto námi vyráběné kyvné dveře a kyvná vrata se vyrábí pro usnadnění pohybu lidí a strojů ve frekventovaných prostorech. Při jejich použití se neotvírají dveře za pomocí kliky ale stačí do nich jednoduše zatlačit tělem či vozíkem. Zavření křídel je automatické. Dveře jdou otevírat do obou stran. Výhody, které kyvné dveře a vrata mají jsou: -tepelná izolace prostoru -eliminace průvanu, hluku, prašnosti -ochrana zdraví a bezpečnosti zaměstnanců. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštívit naše webové stránky.


Kyvné dveře a kyvná vrata pro pohodlné otvírání do obou stran - usnadněte si průchod

Kyvné dveře a kyvná vrata pro pohodlné otvírání do obou stran - usnadněte si průchod

Potřebujete snadný, rychlý a častý průchod a stále zavřené dveře? Pak jsou pro vás vhodné kyvné dveře a vrata. Kyvné dveře, také označovány jako lítačky, vám umožní jednoduché otevírání na obě strany. Výrobou, prodejem a dodávkou kyvných dveří a vrat se zabývá firma PortaTherm s.r.o. z Brna. Lítací dveře najdou uplatnění hlavně ve frekventovaných prostorech, skladech, halách, v provozech nemocnic, restaurací i barů. Při použití kyvných dveří odpadá starost s otevíráním dveří pomocí kliky. Do kyvných dveří stačí tělem či vozíkem zatlačit. Zavření křídel je díky pružinové mechanice automatické. Kyvné dveře lze pohodlně otevírat do obou stran, takže umožňují jednoduchý průchod v obou směrech. Výhody kyvných vrat: - nevyžadují manipulaci - eliminace průvanu, hluku, prašnosti - tepelná izolace prostoru - ochrana zdraví a bezpečnosti zaměstnanců Jednoduché otevírání kyvných dveří ocení každý, kdo má často plné ruce materiálu, krabic nebo čehokoliv jiného. Pořiďte si je i vy!


Nová garážová vrata FIBER od firmy OLYMPS DOOR - prodej Kladno

Nová garážová vrata FIBER od firmy OLYMPS DOOR - prodej Kladno

Chcete dát svému rodinnému domu či firmě nový design? Pořiďte si nová garážová vrata v moderním vzhledu a barvě. Garážová vrata FIBER od firmy OLYMPS DOOR jsou elegantní, špičkové kvality a za rozumnou cenu. Naše společnost Hanoka - Ing. Marcela Hanzla, Vám vrata prodá i montuje. Vrata FIBER jsou sekčními vraty pro umístění dovnitř garáže. Tato vrata zajišťují výbornou tepelnou i zvukovou izolaci díky těsnícím pásům po celém obvodu garážového otvoru. Dále májí ochranu proti sevření prstů, a tak splňují přísné normy na bezpečnost. V případě požadavku provedeme zaměření, poradíme Vám, i vrata namontujeme. Provádíme i opravy vrat, dodáváme náhradní díly. U nás najdete jen garážová vrata té nejvyšší kvality. Součástí naší nabídky jsou i pohony pro garážová vrata, brány, ploty, závory a automatické dveře.