ATM CZ a.s. - snížení prašnosti - dodávka stroje

ATM CZ a.s. - snížení prašnosti - dodávka stroje

Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilního skrápěcího a odprašovacího stroje. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Veřejná zakázka vložena:
26.10.2020 10:42

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
ATM CZ a.s.

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
23.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ATM CZ a.s.

Zadavatel IČ:
28488300

Zadavatel ulice:
U měšťanského pivovaru 934/4

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
VIA Consult a.s., Mgr. Nikola Pařízková

Zadavatel telefon:
+420 733 745 148


Zadavatel web:
http://www.atmcz.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34144431-8
Zametací vozy s vysavačem

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna stavební, čistící, zahradní techniky - krátkodobý pronájem

Půjčovna stavební, čistící, zahradní techniky - krátkodobý pronájem

Pokud jste z okolí Uherského Hradiště a potřebujete při stavbě nebo rekonstrukci domu krátkodobě využít stavební stroje , čístící techniku nebo zahradní techniku pro údržbu zahrady, můžete si jejich pronájem domluvit v Půjčovně VP Uherský Brod. Vyřešíme Vaše starosti, díky tomu se vyhnete nákupu nářadí nebo techniky, kterou byste pravidelně nevyužili. Po domluvě dopravíme nářadí až k Vám. Zahradní technika: - drtič větví - zemní vrták pro vrtání děr do země - motorový kultivátor pro údržbu záhonů - motorová řetězová pila pro různé práce okolo domu a v zahradě - prořezávací pila, plotostřih - set na úpravu živých plotů, křoví a keřů. Stavební stroje: - vibrační pěch - vibrační deska - demoliční kladivo - sekací, vrtací kladivo - bruska na beton, sádrokarton - úhlová bruska - drážkovací fréza do zdiva - diamantová řezačka - hliníkové pojízdné lešení - nivelační křížový laser Čistící a úklidová technika: - čistič Kärcher na koberce, čalounění - vysokotlaký čistič Kärcher pro čištění větších ploch vodou - výkonný průmyslový vysavač pro suché a mokré vysávání.


Špičková úklidová technika Praha, dodáváme bezdrátové úklidové stroje pro firmy, supermarkety

Špičková úklidová technika Praha, dodáváme bezdrátové úklidové stroje pro firmy, supermarkety

Představujeme Vám firmu i-teamcz s.r.o. Praha, která je dodavatelem špičkové úklidové techniky na které jsou kladeny vysoké nároky. Inovativní úklidová technika je vhodná pro úklid supermarketů, maloobchodů, restaurací, hotelů, showroomů, tělocvičen, v dopravě, v průmyslu, ve zdravotnictví, ve vzdělávání, ve veřejných institucích a pro úklidové firmy. Úklidová technika od nás leští, vytře, vysaje, odstraní žvýkačky a bakterie, umyje okna a mnoho dalšího. Navíc Vám odpadne starost s napájením, dodáváme bezdrátové stroje. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Českomoravská 142/18, Praha.


Anticovid roztoky na dezinfekci rukou - dávkovací stojany české výroby

Anticovid roztoky na dezinfekci rukou - dávkovací stojany české výroby

Efektivní hygienické prostředky dodává společnost AM-Metal, s.r.o. z Kuřimi u Brna. Vlivem koronavirové situace jsme pro Vás vyvinuli automatické dávkovací stojany ANTI19 s jednoduchou údržbou, které lze využít pro různé veřejné prostory (uvnitř i venku). Stojany vyrábíme z nerezové oceli, s velkou kapacitou zásobníku 1l a odkapávací vaničkou. Po dohodě lze objednat větší množství stojanů. Došly Vám anticovid roztoky a přejete si vše objednat u jednoho dodavatele? Rádi Vám za výhodné ceny zajistíme alkoholovou dezinfekci v 1 nebo 5l balení. Neváhejte nás oslovit, jsme tady pro Vás i během tohoto náročného období.


Pomoc při zimní údržbě – uklízeče, odhrnovače sněhu chodníků a zpevněných ploch

Pomoc při zimní údržbě – uklízeče, odhrnovače sněhu chodníků a zpevněných ploch

Plánujete pořízení mechanizace pro zimní údržbu? Firma Chlebiš s.r.o. z Hlučína vám pomůže se správným výběrem uklízeče i odhrnovače sněhu v okolí Opavska a Ostrava. Naleznete u nás mechanizaci na zimní údržbu chodníků a zpevněných ploch měst, obcí, technických služeb, letišť, sportovišť i fotbalových stadionů. Vyřešte pořízení stroje u nás a budete v zimní sezóně naprosto v pohodě. Pokud se vám někdy nějaký náš stroj porouchá nezoufejte. Poruchu opravíme a po dobou jejího trvání vám zapůjčíme jiné zařízení. Navštivte nás, protože my vám rozumíme a nikdy nenecháme našeho zákazníka na holičkách. S námi vás počasí nikdy nezaskočí.


Komunální traktor KIOTI DK6010CH - univerzální technika pro údržbu měst a obcí

Komunální traktor KIOTI DK6010CH - univerzální technika pro údržbu měst a obcí

Poptáváte spolehlivou techniku pro údržbu měst a obcí? Různé stroje pro univerzální využití prodává v okolí Opavy a Ostravy firma CHLEBIŠ s.r.o. z Hlučína. Pořídit u nás můžete traktor KIOTI DK6010CH, který splňuje vysoké požadavky na efektivitu práce, a zároveň poskytuje dostatek komfortu pro obsluhu. Traktor KIOTI DK6010CH je vybaven prvky: - pohon na čtyři kola, HTS převodovka, zadní nezávislé PTO - H-shuffle, pákový joystick, čtyři hydraulické okruhy - dieselový motor s ekologickým provozem - hydrostat s tempomatem (pro extrémně pomalou i rychlou jízdu do 30km/h) Obsluha řízení jistě ocení komfortní vybavení, a to ruční opěrku pro snížení únavy, dobrý výhled, jednoduchý otevírací systém kapoty a prostornou skříňku s nářadím (v těsné blízkosti řidiče).


Technické služby Kutná Hora, přistavení velkoobjemových kontejnerů, odvoz odpadků, likvidace

Technické služby Kutná Hora, přistavení velkoobjemových kontejnerů, odvoz odpadků, likvidace

Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o. Staráme se o čistotu našeho města po celý rok včetně správy a údržby města i údržby majetku. Zajišťujeme čištění komunikací a veřejných prostranství v Kutné Hoře a místních částech pomocí výkonných zametacích strojů s ručním dočišťováním. K činnostem města Kutná Hora patří čištění venkovních komunikací a prostranství firem, údržba dětských a sportovních hřišť, rekultivace skládek a úklid černých skládek. Dále se jedná v případě potřeby o dovoz užitkové vody cisternovým vozidlem nebo odvoz odpadků z odpadkových košů, odvoz střepů bílého, barevného skla z kontejnerů a svoz rostlinného odpadu od obyvatel města. Samozřejmostí je také přistavení velkoobjemových kontejnerů na různé druhy odpadů včetně jejich odvozu na skládku. Pokud Vám můžeme pomoci či si chcete objednat naše služby, kontaktujte naši společnost Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o., rádi Vám pomůžeme.