Zajištění lékařské pohotovostní služby a pohotovostní služby v oboru zubní lékařství

Zajištění lékařské pohotovostní služby a pohotovostní služby v oboru zubní lékařství

Předmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování lékařské pohotovostní služby a pohotovostní služby v oboru zubní lékařství na území Plzeňského kraje v roce 2021 až 2023. Lékařskou pohotovostní službou se rozumí ambulantní péče poskytovaná pacientům v případech náhlé změny zdravotního stavu nebo zhoršení průběhu onemocnění vzniklého v době mimo pravidelný provoz ambulantních zdravotnických zařízení, jestliže stupeň postižení nevyžaduje zásah zdravotnické záchranné služby. Pohotovostní služba je poskytována jako LPS pro dospělé, LPS pro děti a dorost a jako pohotovostní služba v oboru zubní lékařství. Jedná se o druhé vyhlášení.
Veřejná zakázka vložena:
26.10.2020 10:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Plzeňský kraj

Originální záznam:

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
Plzeňský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
17 760 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Plzeňský kraj

Zadavatel IČ:
70890366

Zadavatel ulice:
Škroupova 18, Plzeň, 30613

Zadavatel PSČ:
306 13

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Daniela Rychtová

Zadavatel telefon:
+420 377 224 260

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.plzensky-kraj.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

85323000-9
Zdravotnické služby veřejnosti

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kovová fixní, snímací rovnátka, keramické aparátky pro všechny vady skusu

Kovová fixní, snímací rovnátka, keramické aparátky pro všechny vady skusu

Krásný úsměv - to jsou rovné zuby. Ortodoncie Otrokovice vyrobí snímací keramické aparátky i kovová fixní rovnátka pro děti i dospělé. Řešíme všechny vady skusu. Pokud máte od zubního lékaře doporučení na fixní rovnátka, domluvte si konzultaci u MUDr. Heleny Dvořákové - poskytujeme kompletní ortodontickou léčbu. Přijímáme pacienty nejen z Otrokovic, ale i z celého regionu Zlínsko. Rovnátka řeší ortodontické vady, křivé zuby či špatně postavené zuby i zubní mezery. Na základě konzultace a vstupního vyšetření navrhneme léčbu. Řešením jsou většinou pevné, fixní aparátky - zámečky u kterých si můžete vybrat barvu gumiček. Snímací keramické aparátky řeší menší a ne tak výrazné vady chrupu a používají se k doléčení po rovnání zubů fixními rovnátky, většinou na noc. Naše ortodoncie je v budově polikliniky - Otrokovice, Třída Osvobození 1388.


Profesionální dentální hygiena - od odstranění zubního kamene až po depuraci zubů

Profesionální dentální hygiena - od odstranění zubního kamene až po depuraci zubů

Chcete mít zdravé zuby a zářivě bílý úsměv? Potřebujete poradit, jak správně pečovat o Váš chrup? Pak zavítejte do zubní ordinace DentArt v Brně, kde vám nejen poradí, jak správně pečovat o Váš chrup, ale také zde provádí profesionální dentální hygienu. V rámci dentální hygieny provádíme: - odstranění zubního kamene - čištění zubů pomocí speciálních past - pískování zubů - Air-Flow metoda - ruční čištění za použití kyret Rádi vám poradíme, která metoda ošetření zubů je pro vás nejvhodnější - neváhejte nás kontaktovat.


Protetika – zhotovení fixních nebo snímacích zubních náhrad

Protetika – zhotovení fixních nebo snímacích zubních náhrad

Hledáte stomatologickou ordinaci, kde s Vám poradí s výběrem správné zubní náhrady? Všechny typy protetických prací včetně odborného poradenství poskytuje zubní ordinace DentArt v Brně. Naše ordinace se zabývá zhotovením novách zubů, ať už se jedná o zubní náhrady fixní (aplikované do ústní dutiny napevno) nebo snímací a jejich následnou adaptací do ústní dutiny. Provádíme veškeré protetické práce – od těch, které proplácí zdravotní pojišťovna, až po finančně nákladnější práce. V případě zájmu Vám vše vysvětlíme v a ukážeme v naší ordinaci.


Zvýšená hygiena chrupu při nošení rovnátek je při ortodontické léčbě důležitá

Zvýšená hygiena chrupu při nošení rovnátek je při ortodontické léčbě důležitá

Řešením špatného postavení zubů i estetických nedostatků u chrupu je nošení rovnátek, včasná léčba a zvýšená hygiena chrupu jsou základem úspěšné nápravy chrupu. Pokud jste z okolí Zlína vše související s ortodontickou léčbou můžete konzultovat na Ortodoncii Otrokovice - MUDr. Helena Dvořáková je zkušený specialista, přijímá dětské pacienty i dospělé. Nejčastěji se při rovnání zubů využívají kovová či keramická fixní rovnátka. U dětí se smíšeným chrupem je často dostačujícím řešením snímací aparátek. Doporučíme nejvhodnější rovnátka dle konkrétní vady skusu. Součástí léčby jsou pravidelné návštěvy. Zvláště u dětí je nutné dbát na postup dentální hygieny, což vždy připomínáme. Doporučení na ortodoncii většinou dostanete přímo od svého zubního lékaře, následně si domluvte termín návštěvy v naší ordinaci - volejte na tel. 577921865.


Fixní rovnátka pro dospělé před zhotovením můstku, zaváděním implantátu

Fixní rovnátka pro dospělé před zhotovením můstku, zaváděním implantátu

Pro fixní rovnátka se často rozhodnou i dospělí pacienti. Často se používají před zaváděním zubních implantátů, před broušením na korunky nebo zhotovením můstku. V okolí Zlína doporučujeme konzultace u MUDr. Dvořákové - Ortodoncie Otrokovice. Nemusíte mít obavy ze zdlouhavé léčby, zubní aparáty jsou v těchto případech v ústech jen krátkou dobu max 6 měsíců a výsledný efekt je veliký a protetická práce estetická a funkční. Rovnátka pro dospělé jsou na místě i pokud se vyskytnou estetické nedostatky a anomálie ve skusu - velký předkus, otevřený skus i další vady. Vhodné jsou i na úpravu chrupu poškozeného paradentózou. Cílem je ideálně rozmístit zuby, aby byl skus rovný a docílili jsme správného kousání potravy. Vyrovnané zuby se snadněji čistí a díky tomu se méně kazí. Není se čeho obávat. Navrátíme Vám úsměv v jakémkoliv věku.


Ortodoncie pro bezchybný úsměv-keramická, kovová, fixní rovnátka na zuby

Ortodoncie pro bezchybný úsměv-keramická, kovová, fixní rovnátka na zuby

Potřebné informace spojené s nápravou křivých zubů Vám poskytne MUDr. Helena Dvořáková - ortodoncie s.r.o. Otrokovice. Pacienty přijímáme z okolí Zlína. Poradíme Vám zda pro rovnání zubů použít fixní rovnátka-kovové zámečky na zuby či keramická rovnátka-snímací aparátek. Poskytujeme kompletní ortodontickou léčbu pro děti i dospělé. Pro různé vady ve skusu doporučíme nejvhodnější rovnátka. Kovové zámečky na zuby s barevnými gumičkami jsou nejčastěji používaným ortodontickým aparátem k aktivní léčbě - průměrná doba léčby jsou 2 roky, může být však delší i kratší v závislosti na závažnosti vady. Při dodržení ústní hygieny nehrozí, že by se zuby pod zámečky kazily. Termín návštěvy je možné si domluvit na telefonu: 577921865.