Zadávací řízení na zavedení dynamického nákupního systému

Zadávací řízení na zavedení dynamického nákupního systému

Předmětem veřejné zakázky je zajištění audiovizuálního obsahu, který má podpořit propagaci turistických atraktivit Česka v rámci marketingových kampaní zadavatele.

Jedná se o audiovizuální obsah pro užití na internetu, sociálních sítích, v televizním vysílání a v marketingových materiálech vytvářených zadavatelem včetně užití v inzerátech v České republice nebo v zahraničí, zejména v sousedních zemích, dalších zemích Evropské Unie, Severní Americe, Ruské federaci, Číně, Japonsku, Jižní Koreji a jinde.
Veřejná zakázka vložena:
26.10.2020 10:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
16 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

Zadavatel IČ:
49277600

Zadavatel ulice:
Vinohradská 46

Zadavatel PSČ:
120 00

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
Eliška Krušberská

Zadavatel telefon:
+420 221 580 461


Zadavatel web:
https://www.czechtourism.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kameraman Praha - profesionální služby na klíč

Kameraman Praha - profesionální služby na klíč

Kameramani video studia POLAS jsou zkušení profesionálové. V oblasti natáčení videa Vám poskytnou služby na klíč včetně technické podpory, jako je svícení a snímání zvuku. Zajistí také základní režijní vedení produkce. Následně provedou střih a postprodukci natočeného materiálu s ohledem na Vaše požadavky na výsledné video. V případě zájmu mohou kameramani zajistit také on-line přenosy (live stream) na více kamer, včetně produkcí s virtuálními prvky (virtuální studio, telemosty z různých prostředí aj.). Pro půldenní a denní služby profesionálních kameramanů jsou připraveny výhodné balíkové ceny, které zahrnují nejen honorář kameramana, ale i cenu využívané technologie. Pokud tedy hledáte služby profesionálního kameramana na vysoké technologické úrovni za přijatelnou cenu, kontaktujte videostudio POLAS z Prahy!


Dabingové služby a lokalizace videí - odhlučněná zvuková kabina

Dabingové služby a lokalizace videí - odhlučněná zvuková kabina

Zvukové pracoviště video studia POLAS z Prahy disponuje odhlučněnou kabinou, která je využívána především pro dabing krátkometrážních videí, ať už synchronní či overvoice, nebo výrobu kompletní nové zvukové stopy. Perfektně zde zvládnou lokalizace videí i bez mezinárodní zvukové stopy a prázdné obrazové verze. A navíc za dobrou cenu! Lokalizace videa, jak se procesu převodu do lokální jazykové verze odborně říká, může být mnohdy oříškem, zvláště, chceme-li mít výsledek skutečně dokonalý. Bez prázdné obrazové verze (tedy videa bez textových prvků a grafik) je totiž nutné některé pasáže reanimovat, zbavit je starých textů a nahradit je žádaným jazykem. Velmi lukrativní je v tomto případě zadat výrobu více mutací najednou, což je zaběhlou praxí například u zastoupení větších firem. Obtížné pasáže je totiž nutné v editačním softwaru jednorázově naprogramovat, pro další mutace se pak mění pouze vlastní obsah již takto připravených úprav. Cena za každou další mutaci se tak dá snížit až na polovinu. Pokud jde o zvukovou stránku videa, chybí-li mezinárodní zvuková stopa (tj. bez mluveného slova v původním znění), obvykle nezbývá, než vyrobit celý zvuk znovu, včetně stylově podobné hudby s odpovídajícím typem autorských práv a ruchy či efekty. Úspornějším, avšak méně elegantním řešením, je přemluvit přes původní zvuk novou jazykovou verzi (technologie overvoice), což se dnes používá spíše u videí k pracovním či studijním účelům. Dabing realizují vždy prověření, rodilí herci s dlouholetou praxí v precizně odhlučněné kabině. Jednotlivé hlasy si klient může vybrat z databáze či je dle originálu zákazníkovi studio samo doporučí. Dlouholeté zkušenosti v oboru dabingových služeb a lokalizace videí a skvělé reference videostudia POLAS Praha jsou zárukou, že i Váš projekt tam zvládnou na výbornou.


Natáčení jízdy aut, záběry ze statických kamer i kamer v pohybu

Natáčení jízdy aut, záběry ze statických kamer i kamer v pohybu

Plánujete natáčení filmu, reklamy, videoklipu či testu automobilů? Součástí téměř každého moderního filmu jsou scény s auty a jinými vozidly. Některé záběry při natáčení jízdy aut jsou složité na provedení a používanou techniku. Proto je dobré na tyto záběry oslovit profesionály. Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Shootmakers s.r.o., která sídlí v Praze 5. Specializujeme se na spolupráci při natáčení auta v jízdě, na které používáme kamerový vůz, který umožňuje natáčet záběry ze statické kamery i záběry v pohybu. Dále používáme upravený vlek, na kterém je po stranách dostatečně prostoru pro kamerové jízdy.


Videostreaming z Vaší akce od privátních akcí po megakoncerty

Videostreaming z Vaší akce od privátních akcí po megakoncerty

Potřebujete zajistit živé vysílání z konference, koncertu, sportovního přenosu nebo presentace výrobku? Pak se spolehněte na společnost SAN SERVIS s.r.o. z Prahy, která nabízí zajištění veřejného nebo privátního videostreamingu nejen na platformách Facebook, YouTube, Skype WebM, Webex. Pro zvýšení počtu oslovených diváků videstreamingu nabízíme také možnost simultánního překladu v jakékoliv jazykové mutaci. Při živém vysílání využíváme kamery ve FullHD se střižnou a kvalitním zvukovým mixem. Více podrobností o možnostech živého vysílání – videostreamingu Vám sdělí ve společnosti SAN SERVIS s.r.o.


Virtuální prostředí studia oživí on-line přenosy, konference, semináře i další videa

Virtuální prostředí studia oživí on-line přenosy, konference, semináře i další videa

Odborné semináře, e-learning, konference, on-line přenosy či telemosty a jiná sama o sobě vizuálně nepříliš atraktivní témata je možné výrazně obohatit jejich zasazením do dokonalého virtuálního prostředí. Přednášející se pak může pohybovat třeba přímo v obsahu svého kurzu, sám si jednotlivé jeho části a prvky ovládat atd. Možnosti virtuální reality jsou i zde velmi široké a stále se objevují nová technická řešení i programy, jak výstupy dále zdokonalovat. S rozmachem sociálních sítí, chytrých telefonů i dostatečné kapacity připojení k internetu souvisí také nástup dalších forem a typů videí, vzkazů, blogů nebo přenosů, často využívajících i nové palety nástrojů k jejich ovládání a personalizaci. Audiovize zkrátka musí jít s dobou a orientace Vašeho dodavatele videí v trendech a vývoji audiovizuální tvorby je nezbytným předpokladem úspěchu. Chcete-li mít jistotu, že zvolíte dodavatele dobře, obraťte se na videostudio Polas. Osobní reference jeho klientů hovoří za vše přímo na www stránkách tohoto studia s tradicí již od roku 1991!


Profesionální videa z virtuálního prostředí za přijatelnou cenu

Profesionální videa z virtuálního prostředí za přijatelnou cenu

Vstupte s námi do světa virtuální reality. Kolikrát jste tohle už slyšeli? A opravdu jste vstoupili? Mnohdy asi nikoli. Nyní je tu ale dostupná technologie, díky níž je to opravdu možné. A navíc on-line, či chcete-li, i pro použití v přímém přenosu. Výraz virtuální se používá opravdu v širokých souvislostech a mnohdy je výsledný dojem zklamáním. Vývoj jde však kupředu a tak nastal čas pro studiové prostředí, které si virtuální pouze neříká, ale skutečně jím je. Nová technologie a náš původní, k ní na míru vyvinutý software, upravitelný klientovi na míru, spolu vytvářejí v reálném čase kolem protagonistů před kamerou uměle vytvořené prostředí, tj. pozadí, popředí, objekty v něm i celé okolí v úhlu 360 stupňů (předtočené speciální kamerou). A nejen to, zmíněné prvky se mohou v okamžiku měnit za jiné a jdou obohatit například různými typy softwarově generovaných nuancí jako je nasvícení, atmosféra atd. To vše probíhá opravdu on-line, technologie je tedy znamenitě využitelná třeba pro stále populárnější přímé přenosy po internetu. Snímání je zajištěno jednou či více pohyblivými kamerami a i statickou, s možným využitím čtecího zařízení. Výsledkem jsou profesionální videa z Vámi požadovaného prostředí (interiérové, exteriérové či ryze umělé, grafické povahy), natočená v rekordním a čase za dostupnou cenu. Nevěříte? Kontaktujte nás, přijďte se poradit, rádi Vás přesvědčíme!