Rámcová dohoda na dodávku elektrických součástek pro železniční kolejová vozidla řady 471

Rámcová dohoda na dodávku elektrických součástek pro železniční kolejová vozidla řady 471

Předmětem Veřejné zakázky je:
dodávka sad elektronických součástek určených pro instalaci do železničních kolejových vozidel řady 471, a to dle technické specifikace uvedené v zadávací dokumentaci.
dále související dodávky a služby, u kterých vyplývá povinnost je dodat či poskytnout dle zadávací dokumentace.
Rámcová smlouva kupní se uzavírá na dobu určitou, a to 4 (čtyř) let od nabytí její účinnosti dle zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
26.10.2020 11:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DPOV, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Přerov

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 700 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DPOV, a.s.

Zadavatel IČ:
27786331

Zadavatel ulice:
Husova 635/1b

Zadavatel PSČ:
751 52

Zadavatel obec:
Přerov

Kontaktní osoba:
Ilona Zatloukalová, DiS.

Zadavatel telefon:
+420 724 203 346


Zadavatel web:
https://www.dpov.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy chladičů pro nákladní vozidla, autobusy Uherské Hradiště, renovace a výměny chladičů

Opravy chladičů pro nákladní vozidla, autobusy Uherské Hradiště, renovace a výměny chladičů

Představujeme Vám firmu OPROM v.o.s. Uherské Hradiště, která se specializuje na opravy chladičů na autobusy a nákladní vozidla. Dále jsme schopni zajistit opravy, renovace a výměny chladičů u zemědělské, lesní a manipulační techniky. Provádíme také výměny chladičů a topení u autobusů i osobních automobilů, či výměny chladičů traktorů, kombajnů a žacích strojů. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu kde se na Vás bude těšit firma OPROM v.o.s. na adrese Družstevní 350, Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště.


Výroba kvalitních hřídelí pro vaše stroje a motory

Výroba kvalitních hřídelí pro vaše stroje a motory

Hřídele - výroba a prodej v zápustkové kovárně STAKO Červený Kostelec s.r.o. Specializujeme se na výrobu vačkových, klikových a vyvažovacích hřídelí určených především pro stroje a motory. Pokud potřebujete opravdu kvalitní a spolehlivé hřídele všech typů obraťte se na STAKO Červený Kostelec s.r.o. Nechte si od nás vyrobit co potřebujete. Vačkové hřídele pro pístové spalovací motory Klikové hřídele pro menší pístové stroje Vyvažovací hřídele pro stroje a motory Jsme schopni plnit rozmanitá přání našich zákazníků. Ozvěte se nám, rádi pomůžeme i Vám.


Pohony - klínové, variátorové a ozubené řemeny

Pohony - klínové, variátorové a ozubené řemeny

Pohony, klínové a variátorové řemeny dodává a vyrábí Transportní technika Tůma s.r.o se sídlem v Ostravě. Společnost opravuje komponenty pro dopravní techniku a pohony. V našem sortimentu najdete: - klínové řemeny - variátorové řemeny - poly-V řemeny - řemeny ozubené - ploché řemeny - řetězové pohony - klínové, ozubené řemenice - řetězová kola - napínáky řetězů, řemenů - upínací pouzdra - ozubená kola - ozubené hřebeny - kuželová soukolí - pružné spojky Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup, kontaktujte nás rádi Vám poradíme.


Řiditelné nápravy ADR - distributor náprav, dodávka originálních náhradních dílů

Řiditelné nápravy ADR - distributor náprav, dodávka originálních náhradních dílů

Těžké stavební či zemědělské stroje používají k pohonu speciální řiditelné nápravy ADR. Distributorem těchto náprav pro ČR je společnost ADR SYSTEM, spol. s r.o. z Prostějova. Poskytujeme technické poradenství v oboru přepravní techniky a zajišťujeme dodávku originálních náhradních dílů. Nápravy ADR zajišťují vysoký jízdní komfort při min. opotřebení pneumatik. Řiditelné nápravy s ABS, nosností až 14 tun: - vlečené typ SM, STN, STA, STB - dual mode - nuceně řiditelné POWER STEERING system - dual mode - nosníky - profil od 90x90mm po Tubular 150x150mm - úhel natočení nápravy až 20 stupňů - jsou vybavení tlumiči rázů a hydraulickými aretačními válci - pro mmax. rychlost 110 Km/hod. V případě objednání náhradního dílu pouze uveďte výrobní kód nápravy - podle kódu je identifikace konkrétní sestavy a dílu snadná.


Náhradní díly ke stavebním a zemědělským strojům Dvůr Králové nad Labem, příslušenství, stroje

Náhradní díly ke stavebním a zemědělským strojům Dvůr Králové nad Labem, příslušenství, stroje

Kardanka.cz - CS Technika s.r.o. Dvůr Králové nad Labem Naše firma se specializuje na prodej náhradních dílů a příslušenství na zemědělské a stavební stroje od prověřených dodavatelů a za nejlepší ceny. Velké skladové zásoby nám umožňují okamžité vyskladnění a dodání v rámci ČR do 24 hod. Eshop, prodej náhradních dílů a příslušenství: - kardanové hřídele - hydraulické díly - traktorové náhradní díly - díly na vleky - kombajny, sklízecí mlátičky - přípojná zařízení za traktor - zpracování dřevní hmoty - les - komunální technika - zahradní technika - vybavení do dílny - chovatelství - pracovní oděvy. Pokud si nevíte rady s koupí vhodného dílu pro zemědělské, stavební nebo komunální stroje, náš tým odborníků je připraven Vám pomoci. Navštivte naši kamennou prodejnu na adrese Krkonošská 2912, Dvůr Králové nad Labem. Otevírací doba: Po - Pá: 8:00 - 12:00 12:30 - 16:30 So - Ne: kdykoliv po telefonické domluvě tel. 737 733 544


Prodej nových náhradních dílů značek Kromschroder, LBE, Beda Oxygen, Protego a Weishaupt

Prodej nových náhradních dílů značek Kromschroder, LBE, Beda Oxygen, Protego a Weishaupt

Sháníte náhradní díly pro armatury Protego? Potřebujete náhradní díly pro hořákové systémy či plynová zařízení? Pokud hledáte firmu, která se zabývá prodejem náhradních dílů různých značek, obraťte se na společnost PIRES s.r.o. se sídlem v Třinci. Najdete u nás náhradní díly pro hořákové systémy, plynová zařízení, regulační stanice či pro armatury Protego a další. Značky náhradních dílů: - Protego - Kromschroder - Weishaupt - LBE - Beda Oxygen - Technik - a další U značek Kromschroder a LBE se jedná o náhradní díly pro hořáky, hořákové automaty, ventily, filtry, elektrody a další. U Beda Oxygen – Technik najdete zařízení pro dmýchání kyslíku a argonu, bezpečnostní zařízení pro hořáky a bubny pro hadice. Jestli-že si nevíte rady s výběrem správných dílů, neváhejte nám zavolat a my Vám rádi poradíme.