Poptávám panely na strop

Poptávám panely na strop

Poptávám panely na strop. Bude to sice v hale tak mohou být i stěnové. Síla stěny min. 30 mm, délka 5m. Barva z jedné strany bílá.
Poptávka byla vložena dne:
26.10.2020 11:46

Platnost poptávky:
26.11.2020 10:10

Kontaktní osoba:
ALAn TOP

Kontaktní email:

Telefon:
+420 704 719 693

Okres:
Pardubice

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba polystyrenu Vysoké Mýto, výborné izolační vlastnosti, izolace střech, fasád, podlah i stropů

Výroba polystyrenu Vysoké Mýto, výborné izolační vlastnosti, izolace střech, fasád, podlah i stropů

Představujeme Vám firmu P-SYSTEMS s.r.o. Vysoké Mýto, která se zabývá výrobou a dodávkami polystyrenu do stavebnictví, zemědělství a průmyslu. Pěnový polystyren EPS disponuje těmi nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi. Je možné ho využít v celé řadě stavebních konstrukcí, nejčastěji pro tepelné izolace plochých a šikmých střech, fasád, izolace podlah i stropů a pro sendvičové panely. Nalezl využití i pro automobilové nástavby, dále jako kypřící prostředek nebo v obalovém průmyslu. Výroba, dodávky, montáž: - polystyren fasádní - polystyren střešní - polystyren podlahový - polystyren soklový Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Kvalitní žáruvzdorné a izolační materiály, především tkaniny, desky a šňůry – prodej a dodávka

Kvalitní žáruvzdorné a izolační materiály, především tkaniny, desky a šňůry – prodej a dodávka

Potřebujete izolační a žáruvzdorné materiály? Hledáte spolehlivého dodavatele termoizolace? Uvítali by jste i poradenství v této oblasti? Oslovte společnost ARCO B. B. T., spol. s r.o., která sídlí v Třinci. Postaráme se Vám o dodávku nejen žáruvzdorných a izolačních materiálů, ale i průmyslové těsnění, brzdového obložení, manžet, ucpávek i produkty z teflonu. Zajistíme Vám velkoobchodní prodej žáruvzdorných i izolačních materiálů, termoizolací, termoizolačních desek, tkanin a šňůr. Naše produkty využijete ve všech oblastech průmyslové výroby, chemie, energetiky i potravinářského průmyslu. V rámci naší práce Vám poskytneme i servisní a technické poradenství. Všechny naše výrobky jsou vysoce kvalitní a splňují všechny potřebné normy a současné zákony. Potřebujete-li se na něco zeptat, nebo se více dozvědět o naších produktech, neváhejte se na nás obrátit.


Široký sortiment hutních výrobků, jako jsou tenkostěnné profily a kotevní prvky

Široký sortiment hutních výrobků, jako jsou tenkostěnné profily a kotevní prvky

Společnost FESTO ŠTODT se zabývá prodejem hutních výrobků již téměř třicet let. V této prodejně naleznete širokou škálu kotevní techniky, ale i svařované sétě a tenkostěnné profily. Vámi objednaný materiál je navíc možné dodat na Vámi zvolené místo určení. V naší prodejně neleznete kromě různorodých hutních výrobků také širokou škálu: - kotevní techniky – ocelové kotvy se šroubem nebo svorníkem, dvouplášťové nebo lešenářské kotvy, hmoždinky značky FISHER - svařovaných sítí, které jsou opatřeny čtvercovými nebo obdélníkovými otvory v různých variantách, které mají mnohostranné využití, např. při výrobě klecí, nábytku, oplocení atd. - otevřených tenkostěnných profilů – průřez C, U nebo L, které lze využít pro ocelové konstrukce nebo v zámečnictví


Výroba, prodej střešních a stěnových trapézových plechů - pro střechy a opláštění fasád

Výroba, prodej střešních a stěnových trapézových plechů - pro střechy a opláštění fasád

Výrobu a prodej střešních a stěnových trapézových plechů pro střechy a opláštění fasád zajišťuje firma STATO střechy s.r.o. se sídlem v Napajedlech u Zlína. Zabýváme se výrobou ocelových trapézových plechů žárově pozinkovaných. Ty se hodí k pokrytí střech a opláštění fasád budov, montovaných hal, zemědělských objektů, sportovních areálů i garáží. Střešní a stěnové trapézové plechy dodáváme v různých barevných odstínech. Plechy jsou pevné, mechanicky pružné a také odolávají korozi. Trapézové plechy dodáváme na zakázku dle požadavků zákazníka - konkrétní délky, typ profilu a povrchová úprava dle náročnosti prostředí. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte.


Tradiční český výrobce a prodejce hydroizolačních fólií

Tradiční český výrobce a prodejce hydroizolačních fólií

Víme, že v případě izolace staveb může jediné pochybení přinést zásadní nedostatky stavby jako celku, a proto vám rádi nabídneme ideální řešení za dodržení profesionálního a zodpovědného přístupu – LITHOPLAST, s.r.o. – Váš partner pro izolační fólie a další příslušenství. Nabízíme hydroizolační fólie, výseky z fólií a vyfukovaných plastů. Základním nosným prvkem naší nabídky jsou hladké polyetylénové fólie PENEFOL® a nopové polyetylénové fólie LITHOPLAST®. Naše výrobky jsou nepostradatelnou součástí každé stavby, nicméně je můžete najít také v textilním či automobilovém průmyslu. Jsme certifikovaní výrobci, kteří dodržují nejpřísnější kvalitativní normy. Rádi Vám nabídneme řešení šitá přímo na míru a ani malé série pro nás nepředstavují žádný problém. Naše sídlo naleznete na adrese Nádražní 7, Brno, případně můžete navštívit také naše pobočky ve Žďáru nad Sázavou či Lanžhotě na Břeclavsku. K dispozici je Vám také náš e-shop na webových stránkách.


Hranoly a klíny z PUR pěny pro dotěsnění střech - výroba

Hranoly a klíny z PUR pěny pro dotěsnění střech - výroba

Dotěsnění z lehčené PUR pěny vyráběné na bázi polyurethanu, je také nasákavé a zabraňuje pronikání prachu dovnitř budovy. Aby se s těmito produkty lépe zacházelo je možné je vyrábět s polepy nebo bez nich. Další možností je také výběr barev: - antracitová, - cihlově červená. Využijte naše kvalitní těsnění i Vy! Záleží nám na Vaši spokojenosti!