Poptávám žulovou nebo betonovou desku

Poptávám žulovou nebo betonovou desku

Poptávám žulovou nebo betonovou desku. Rozměry 60-70 x 70cm (jako zakončení dřevěné kuchyňské desky) - nejlépe světlá barva, není podmínkou. Ze 3 stran začištěná, 1 strana zakončuje dřevěnou desku.
Poptávka byla vložena dne:
20.10.2020 14:50

Platnost poptávky:
20.11.2020 14:27

Kontaktní osoba:
Naděžda Střalková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 957 777

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Cihly, tvárnice a tvarovky z betonu Kladno

Cihly, tvárnice a tvarovky z betonu Kladno

Stavíte a sháníte kvalitní betonové cihly, tvarovky a tvárnice? Pak se obraťte na společnost Rajniš stavebniny z Kladna. Připraven je pro Vás široký sortiment cihel a tvárnic z betonu, ztracené bednění i betonové ploty a mnoho dalších výrobků z betonu pro stavbu interiéru i exteriéru a zahrady. Betonové výrobky, cihly, tvárnice i zámková dlažby v kvalitním provedení s dlouhou životností a několika barevnými odstíny za skvělé ceny zakoupíte u společnosti Rajniš stavebniny.


Výroba, renovace, opravy náhrobků, pomníků - Kamenictví

Výroba, renovace, opravy náhrobků, pomníků - Kamenictví

Zakázky na nové náhrobky a pomníky i renovace starších pomníků přijímá v lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský kraj firma Kamenosochařství Lysoněk Uherský Brod. Výroba a opravy náhrobků z přírodních materiálů je naší hlavní náplní práce. Jsme schopni vyhovět i speciálnímu přání - zakázková výroba je samozřejmostí. Dodáme i kamenné obklady, podlahy, kuchyňské desky a parapety. Kamenické, kamenosochařské práce: - výroba nových pomníků klasického i atypického tvaru - renovace starých i poškozených pomníků - výroba kamenných obkladů, podlah - výroba parapetu, kuchyňské desky z kamene.


Obklady z přírodního kamene - moderní a trvanlivý obklad domů i fasád

Obklady z přírodního kamene - moderní a trvanlivý obklad domů i fasád

Přírodní kámen se stal moderním materiálem, který je stále více oblíbeným nejen pro obklady fasád a domů, ale také pro venkovní dlažby. Firma Tomáš Viktorini v Jeseníku vám zajistí kvalitní obklady z přírodního kamene dle vašich požadavků. Obklady z přírodního kamene vynikají v mnoha ohledech - jsou mrazuvzdorné, nenasákavé a naprosto odolné proti přírodním vlivům. Také se mohou pyšnit jemnou elegancí a navíc se velmi snadno instalují. Způsobů jak fasádu obložit je mnoho, proto vše záleží na domluvě se zákazníkem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat - obklady z přírodního kamene provádíme celoročně.


Kamenictví, kamenosochařství - výroba, renovace náhrobků i restaurování kamene

Kamenictví, kamenosochařství - výroba, renovace náhrobků i restaurování kamene

Kamenný náhrobek může upoutat jako umělecké dílo, pokud si jej necháte zpracovat od zkušeného kamenosochaře. V Jihomoravském kraji přijímá zakázky firma Kamenictví, kamenosochařství Sedlák Brno. Vyrábíme převážně nové náhrobní desky, ale také děláme renovace starších náhrobků a restaurování kamenných prvků v exterieru i interieru, nejen s hřbitovní tematikou. Za námi je vždy vidět precizně odvedená práce. Výroba nových náhrobků: - nápisní a krycí desky na jednohroby, dvojhroby, urnové hroby - můžete si zvolit z mnoha odstínů kamene - žula případně mramor. Renovace: - náhrobku u starších hrobů - pomníků - čištění a restaurování kamene.


Střešní krytina TERRAN, kvalitní betonová krytina od společnosti Mediterran CZ s.r.o.

Střešní krytina TERRAN, kvalitní betonová krytina od společnosti Mediterran CZ s.r.o.

Chcete nakoupit kvalitní a vysoce spolehlivou střešní krytinu? Hledáte vhodnou střešní krytinu pro Váš dům? Naše společnost je výhradním dodavatelem střešního systému - Terran. Vyrábíme a prodáváme betonovou střešní krytinu, která má více než 90letou tradici a za tuto dobu dovedla naše společnost své řemeslo k dokonalosti. Společnost Mediterran CZ s.r.o.má tisíce spokojených klientů po celé Evropě. Střešní krytiny, které nabízíme jsou: -Střešní krytina Terran, Vlčanka, Danubia, Danubia EVO, Coppo, Rundo, Rundo EVO, Zenit. Naše střešní krytiny splňují všechny technické normy. Na výrobky poskytujeme třicetiletou záruku. Ochranná vrstva betonové střešní krytiny způsobuje vodoneprostupnost tašek a to brání i tomu aby na tašky působily škodlivě další nepříznivé vlivy jako je mráz, tání.


Jedinečné náhrobky se Swarovski krystaly  - moderní, designové hroby

Jedinečné náhrobky se Swarovski krystaly - moderní, designové hroby

Poptáváte moderní designové hroby? Pak navštivte firmu METAL GRANIT spol. s.r.o. v Letovicích, která dodává jedinečné náhrobky německé značky Rokstyle s netradičními ornamenty. Hroby lze kombinovat s kovovými emblémy, vitrážemi a krystaly Swarovski, jež vytvoří z každého kamenického díla pěknou rodinnou památku. Všechny ozdobné prvky jsou podle návrhů zkušených designerů aplikovány v různých vzorech na nápisové desky. V naší výstavní síni si můžete osobně prohlédnout několik modelů náhrobků např. pampelišku, hvězdné okno či mléčnou dráhu. Další Vám rádi ukážeme v přehledném katalogu. Na uvedených kontaktech se s námi můžete domluvit na nezávazné schůzce, kde se Vám bude ochotně věnovat náš personál.