Poptáváme dodavatele stravy pro mateřskou školu

Poptáváme dodavatele stravy pro mateřskou školu

Pro mateřskou školu v Rebešovicích hledáme dodavatele stravy včetně dopravy. Svačiny a obědy. Termín od 1.1.2021. Děkuji za nabídku.
Poptávka byla vložena dne:
19.10.2020 13:31

Platnost poptávky:
19.11.2020 07:39

Kontaktní osoba:
Jitka Kopecká

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Domácí nakládaná zelenina z vlastnoručně vypěstované úrody

Máte rádi nakládanou zeleninu? Hledáte prodejnu zeleniny, která prodává domácí nakládanou zeleninu? Pak navštivte prodejnu Zelenina Kupařovice. V naší prodejně si můžete vybrat z několika druhů směsí domácí nakládané zeleniny. Tyto zeleninové směsi jsou naloženy v nálevy nebo ve vlastní šťávě. Pro výrobu nakládané zeleniny jsme použili pouze úrodu z našich vlastních polí, kterou jsme vlastnoručně vypěstovali – například mrkev, celer, paprika, květák, kozí rohy, petržel a další.


Denní menu - velký výběr jídel včetně polévky, rozvoz, venkovní posezení

Denní menu - velký výběr jídel včetně polévky, rozvoz, venkovní posezení

Nebaví Vás denně vymýšlet, co zase uvaříte? Ušetříme Vám čas, který trávíte doma při vaření! Navštivte firmu Šárky Sendlerové – Catering & jídelna Raduň poblíž Opavy, kde Vám denně připraví chutné menu včetně polévky a kde si můžete také příjemně posedět. V případě zájmu Vám jídlo můžeme dovést až domů. Rozvoz obědů poskytujeme v okolí : - Raduň, Hradec, Opava, Kylešovice, Větřkovice, Žimrovice - Domoradovice, Bolatice, Kajlovec, Jakartovice, Bohučovice, Hlubočec, Otice a Komárov. Jídelna Raduň: - vybrat si můžete z více druhů výtečných jídel - vydáváme jídlo v případě zájmu do vlastních nosičů nebo zavařovacích misek Aktuální jídelníček naleznete na našich stránkách. Přijďte k nám ochutnat vynikající jídlo, těšíme se na Vás.


Rozvoz obědů až do vaší firmy, obědy s sebou přes terasu - Praha 6 Ruzyně

Rozvoz obědů až do vaší firmy, obědy s sebou přes terasu - Praha 6 Ruzyně

Kvalitní oběd je zárukou zdraví! I v době, kdy musí být restaurace zavřené Vám jej zajistí Restaurace AIR CLUB Praha 6-Ruzyně. Denní menu zde vyjde na cenu od 80 Kč a vybrané obědy Vám po okolí rozvezou již od 10 kusů nebo si je můžete vyzvednout v pracovní dny od 12 do 13:30 přes terasu. Obědy jsou zatavené v krabičkách, nehrozí tak jejich vylití a snadno si je můžete ohřát v mikrovlnné troubě. Expirace jsou 3 dny. Rozvoz obědů je určen především pro firmy sídlící v okolí pražského letiště, tedy na Praze 6, Ruzyně. Je možný již od 10 kusů. Výběr jídla je na vás, zvolit si můžete vždy z aktuálního denního menu. Aby bylo zajištěno zdravé a pestré stravování, dává si Restaurace AIR CLUB záležet, aby jídelníček obsahoval vyvážené, zdravé a čerstvé suroviny. Do jídel nejsou přidávána žádná chemická dochucovadla. Proč si objednat obědy z Restaurace AIR CLUB? - možnost plnohodnotného, zdravého, chutného a pohodlného stravování - nejnižší ceny denního menu na Praze 6 - rozvoz obědů v okolí již od deseti porcí - obědy s sebou v zatavených krabičkách přes terasu. Pokud tedy nemáte čas si do práce každý den vařit jídlo a přesto si chcete pochutnat na zdravém obědě, využijte rozvoz obědů z Restaurace AIR CLUB nebo vyzvednutí oběda s sebou přes terasu. Jídelníček se pravidelně obměňuje a jeho pestrost můžete posoudit sami kliknutím na odkaz!


Výroba chutných hotových jídel a potravinářských výrobků bez alergenů, vhodné pro vegetariány

Výroba chutných hotových jídel a potravinářských výrobků bez alergenů, vhodné pro vegetariány

Upřednostňujete kvalitní bio potravinářské výrobky pro vegetariány? Nakupujete rádi od českých firem bio potraviny? Hledáte vhodné bezmasé svačinky? Pak jistě oceníte hotová jídla pro vegetariány od společnosti AMUNAK s.r.o., která sídlí ve Vsetíně. Zabýváme se výrobou bio potravin z kvalitních surovin. Naše výrobky obsahují zeleninu, ovoce, luštěniny, houby, řasy a oleje. Jinak neobsahují alergeny, jako je lepek, sója či mléko, palmové oleje a GMO suroviny a maso. Jsou tedy vhodné pro vegetariány i vegany a celiaky. Najdete u nás lahodné rýžové dezerty, které mají různé příchuti a jsou bez mléka, sóji a lepku. Dále máme chlazené výrobky, rostlinné a sójové pomazánky, které jsou vhodné pro svačinky během dne. Na opékání můžete ochutnat sójové opékačky, či na cesty oceníte třeba brokolicový nářez. Máme i rostlinné pomazánky v konzervách.


Výroba domácích knedlíků Říčany, prodáváme a rozvážíme čerstvé knedlíky po Praze a okolí

Výroba domácích knedlíků Říčany, prodáváme a rozvážíme čerstvé knedlíky po Praze a okolí

Představujeme Vám firmu Říčany - Výroba domácích knedlíků, s.r. o., která provozuje tradiční českou výrobu domácích knedlíků. Ty nejen vyrobíme z čerstvých surovin, ale také rozvážíme po Praze a okolí. Objednané knedlíky Vám druhý den zdarma dovezeme nebo si je můžete sami zakoupit v našich prodejnách na adrese Jabloňová 11, Praha 10 a na adrese Masarykova 436, Rudná u Prahy. Objednávky na druhý den přijímáme do 16 hod. Výroba tradičních domácích knedlíků: - houskové knedlíky - bramborové knedlíky - bramborové knedlíky plněné špenátem - knedlíky plněné uzeným masem - ovocné knedlíky - špekové knedlíky - karlovarské knedlíky - halušky Neváhejte a chutné knedlíky si objednejte ještě dnes, stačí nás kontaktovat.


Čištěná, krájená, strouhaná zelenina – mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer

Čištěná, krájená, strouhaná zelenina – mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer

Chcete si ušetřit čas při přípravě zeleniny, který můžete využít mnohem lépe u samotného vaření? Díky naší zelenině, kterou pro vás čistíme, krájíme i strouháme dle vašich požadavků, budete mít volné ruce a můžete se rovnou věnovat přípravě vašich oblíbených jídel! Zakoupit u nás můžete jakoukoli očištěnou zeleninu (mrkev, krouhané zelí, červená řepa, celer, cibule, aj.), kterou je možné nechat také upravit dle vašich potřeb: - kostky, - plátky, - nudličky, - kostičky, - čtvrtky a další. Samozřejmostí je také rozvoz vybrané zeleniny, kterou jsme schopni dopravit na místo určení, v co nejkratším možném čase. Distribuční služby zajišťujeme v rámci Moravskoslezského, Jihomoravského i Olomouckého kraje.