Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Bytový dům 4 Dvory

Bytový dům 4 Dvory

Předmětem soutěže je zpracování architektonicko - urbanistického návrhu městských bytových domů v nově vznikající lokalitě 4 Dvory, které budou poskytovat nájemní bydlení pro různé skupiny obyvatel, doplněné o komerční prostory. Řešené území je vymezeno hranami stávajících obrubníků ulic E. Rošického, Poručíka Vondráška, Generála Klapálka a Nadporučíka Křečana, které vymezují Urbanistickou studií navržený Stavební blok A.1.1.a a na něj bezprostředně navazující veřejný prostor. Řešené území o celkové rozloze 14 554 m2
zahrnuje pozemek parc. č. 2099/232 a dále části pozemků parc. č. 2099/231, a parc. č. 2212/24, vše v k.ú. České Budějovice 2, které jsou ve vlastnictví statutárního města České Budějovice. Řešené území rozdělí účastník soutěže ve svém soutěžních návrhu na část, v níž navrhuje realizovat I. etapu a na část, v níž navrhuje realizovat II. etapu soutěže. I. etapa soutěže bude řešena v rámci projektové části soutěže a bude obsahovat minimálně 140 bytových jednotek, doplňkové komerční prostory a odpovídající kapacitu garážových stání, přičemž předpokládané investiční náklady jsou max. 500 mil. Kč bez DPH. Domy v rámci I. etapy by měly být navrženy tak, aby umožnily postupnou realizaci, a to minimálně ve dvou ucelených stavebních celcích. V rámci této etapy se dále požaduje navrhnout i úpravu souvisejícího veřejného prostranství mezi navrženými objekty a také v uličním profilu mezi objekty a hranicí řešeného území. Zadavatel má v úmyslu na základě výsledku soutěže zadat v JŘBU následnou zakázku, jejímž předmětem bude zpracování výkonových fází služeb FS1-
FS7 při vypracování projektové dokumentace ve vztahu k I. etapě v souladu s dokumentem Standard služeb architekta ČKA. II. etapa bude řešena v rámci ideové části soutěže a bude sloužit jako rezerva pro budoucí městskou výstavbu obdobného charakteru a náplně jako v části I. Cílem této části soutěže je navržení prostorové regulace, která bude sloužit jako podklad pro případnou budoucí výstavbu. II. etapa soutěže není předmětem následné zakázky, která bude zadávána v JŘBU navazujícím na soutěž. Soutěž o návrh je vyhlašována jako dvoufázová, otevřená, podle záměru řešení jako projektová v části I. etapy soutěže a jako ideová v části II. etapy soutěže. Soutěž se vyhlašuje jako anonymní. Předpokládané investiční náklady na stavební realizaci (ve vztahu k I. etapě soutěže) jsou 500.000.000 Kč bez DPH (včetně rozpočtové rezervy ve výši cca 50 mil. Kč bez DPH).
Veřejná zakázka vložena:
16.10.2020 09:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení soutěže o návrh

Zadavatel:
Statutární město České Budějovice

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
13.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Statutární město České Budějovice

Zadavatel IČ:
00244732

Zadavatel ulice:
nám. Přemysla Otakara II. 1/1

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71000000-8
Architektonické, stavební, technické a inspekční služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Hledáte tým profesionálních řemeslníků, kteří se Vám postarají o kompletní rekonstrukci interiéru? Firma firma Interiéry Danko ze Znojma se zaměřuje na realizaci a rekonstrukci interiérů od návrhu po kompletní realizaci na klíč. Nabízíme komplexní službu od návrhu, přes stavební úpravy, po výrobu nábytku a dokončení. Zajistíme služby v oblasti interiérového designu. Bytový designer Vám vytvoření bydlení podle vašich představ. Vytvoříme zbrusu nový interiér Vašeho bytu či rodinného domu. Řemeslné práce: - bourací, obkladačské, sádrokartonářské a podlahářské práce - kompletní přestavba koupelny - rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě - kompletní rekonstrukce interiérů bytů v panelových, cihlových nebo rodinných domech. Působíme nejen ve Znojmě, ale také na Brněnsku, v Ivančicích, Moravských Budějovicích či Třebíči.


Moderní interiéry – návrh a realizace na zakázku

Moderní interiéry – návrh a realizace na zakázku

Chcete aby interiér vašeho bytu či rodinného domu vypadal atraktivně a moderně? Pak neváhejte a oslovte truhlářskou dílnu Woodtech Jiřího Májka, kterou naleznete na Kulkově 8 v Brně. Jsme profesionálové, kteří vědí, že základem každého interiéru je vhodně zvolená dispozice a neotřelý design. Vyrobíme nábytek, který dokonale padne do interiéru i vašeho vkusu. Na míru vyrobíme moderní a funkční kuchyňskou linku, nábytek do obývacího pokoje, předsíně, ložnice či koupelny. Vytvoříme moderní a harmonické bydlení, kde bude vše sladěné do nejmenšího detailu a dokonalé. Očekávejte od nás profesionalitu, vstřícnost, 100% servis a nadšení pro věc. Plnit vaše představy a sny je pro nás výzvou.


Projekce budov, architektonické a inženýrské služby

Projekce budov, architektonické a inženýrské služby

Plánujete si postavit své vysněné bydlení či sídlo firmy? Začněte od začátku, a to kvalitně zhotoveným návrhem a projektovou dokumentací. S tím Vám pomůže naše společnost ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o. Specializujeme se na projekci a inženýrské služby v oblasti výstavby a rekonstrukcí budov. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, jsme zrealizovali řadu projektů administrativních budov, obchodních center, staveb pro bydlení i průmyslových hal. V týmu máme zkušené odborníky v oblasti projekce budov, topení a plynu, vodovodů a kanalizací, dopravních staveb a také architekty. Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám i s veškerým vyřizováním potřebných dokumentů až po kolaudační řízení.


Realizace bydlení, mobilní dům v přírodě-poradenství ohledně financování

Realizace bydlení, mobilní dům v přírodě-poradenství ohledně financování

Bydlení v přírodě je stále více žádané v dnešní hektické době. Snadnou možností jak uniknout z města je, pořídit si mobilní dům a dát se do realizace bydlení i zahrady na krásném místě obklopeném přírodou. S firmou Jezírko Servis Uherské Hradiště je vše snadné a rychlé. Poskytne Vám konzultace ohledně financování a postará se o kompletní realizaci projektu, jehož základem je mobilní dům, umístěný na vhodném místě. Tento druh bydlení je nejlepší volbou pro ty, kdo chtějí bydlet levně a rychle. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj a Jihomoravský kraj, přijímáme ovšem zakázky i v dalších částech ČR.


Projektová a inženýrská činnost v oblasti řízení projektů a nákladů

Projektová a inženýrská činnost v oblasti řízení projektů a nákladů

Hledáte někoho, kdo Vám pomůže s návrhy projektů staveb či technologických celků? Toužíte po pohodlném, inovativním a bezpečném bydlení? Naše projektová společnost je připravena Vám pomoci. Jsme moderní projektová, konzultační a inženýrská společnost, která se v oboru pohybuje už od roku 1993. Nabízíme komplexní práce v oblasti plánování a projektování staveb, umíme Vám pomoci s řízením nákladů a rádi navrhneme taková řešení, která Vám nikde jinde nenabídnou. Zajišťujeme a podporujeme pozitivní komunikační vazby mezi našimi zaměstnanci i obchodními partnery, a tedy jsme schopni naše síly směřovat ke splnění Vašeho cíle. Naše služby využijete v oblasti automatizace a výroby, architektury a pozemních staveb jako celků, dopravních staveb, energetiky, geodezie a zpracovatelského průmyslu. Neváhejte se na nás obracet, případně si vyžádat referenční projekty. Těšíme se na Vás na naší centrále v Praze na ulici Magistrů, anebo na jedné z našich poboček v Brně, Ostravě, Plzni a Českých Budějovicích.


Realizace zakázek v oblasti projektové a architektonické činnosti Praha

Realizace zakázek v oblasti projektové a architektonické činnosti Praha

Plánujete výstavbu bytových domů, novostavbu rodinného domu, rekonstrukci budov, modernizaci interiérů či výstavbu velkých projektů? Pomůžeme vám od fáze návrhu, přes vytvoření projektové dokumentace a vyřízení potřebných formalit, až po dozorovou činnost s finálním předáním zákazníkovi, nebudete litovat, že jste si zvolili naši firmu Mepro s.r.o. Když přijdete do našeho ateliéru ve Střešovicích, tak Vám pomůže odborný projektant z našeho týmu architektů. Umíme přenést na papír vaše představy a nakreslit ten nejlepší návrh, pro který následně zajistíme veškeré papírování a úřední záležitosti. Odprezentujeme Vám vše v grafické podobě pomocí vizualizace. Působíme také v oblasti renovací památkových a historických staveb. Zaručíme také hladký průběh realizace k Vaší konečné spokojenosti a uzavření naší spolupráce. Čekáme na Vás.