Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 2 dny.


Poptávám fošny - krajinky

Poptávám fošny - krajinky

Poptávám fošny-krajinky z dubu/ akátu na plot mezi zděné sloupky a na brany. Tloušťka 4cm, šíře cca 25-28cm, délky: 6x 400cm, 6x 100 cm, 6x 240cm, 18x 260cm, barvy tmavě-hnědé ( ořech).
Poptávka byla vložena dne:
16.10.2020 10:02

Platnost poptávky:
16.11.2020 09:35

Kontaktní osoba:
Erika Paroulková

Kontaktní email:
pouze pro klienty

Telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Předpokládaná cena:
pouze pro klienty

Okres:
Benešov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej z pily-střešní latě, vazby, stavební řezivo, fošny, desky

Prodej z pily-střešní latě, vazby, stavební řezivo, fošny, desky

Pila Lubná z okr. Kroměříž nabízí firmám na prodej stavební řezivo, fošny, desky i trámy, střešní latě a vazby. Vyrábíme ze dřeva tyto: - stavebního řezivo - trámy - střešní latě, vazby - fošny - dřevěné desky smrkové, jedlové, modřínové a další. U nás zakoupíte kvalitní produkty ze dřeva. Firmy i kutilové si u nás vyberou a jakýkoliv potřebný materiál pro výrobu pergol, dřevěných domků nebo altánů. V Pile Lubná pořežeme kulatinu a zpracujeme ji do podoby trámů, desek či fošen až do délky až 12 metrů včetně úpravy povrchů výrobků. Kontaktujte nás na tel.: 733729880.


Prodej certifikované stavební řezivo v atypických rozměrech

Prodej certifikované stavební řezivo v atypických rozměrech

Sháníte stavební dřevo na svoji stavbu? Firma Ing. Radek Vintr prodává a nařeže dřevo na potřebný rozměr. Poradíme vám který stavební materiál je nejvhodnější. Prodáváme pro stavební firmy, ale i pro kutily. Dřevěné hranoly, KVH hranoly, střešní latě, dřevěné latě, fošny, prizmovaná prkna, trámy, prkna na terasu, zahradní palisády, dřevěné kůly. Máme kvalitní dřevo s certifikací. Také u nás můžete zakoupit truhlářské řezivo, palivové dřevo, OSB desky i překližku. Pokud si nemáte jak dovést dřevo můžete využít naší dopravy. Dále k řezání dřeva máte možnost využít impregnaci dřeva. Kontaktujte nás na telefonu nebo přes webové stránky.


Pilařská výroba, pořez kulatiny – řezivo pro truhlářskou a stavební činnost

Pilařská výroba, pořez kulatiny – řezivo pro truhlářskou a stavební činnost

Potřebujete kvalitní řezivo vhodné pro truhlářskou a stavební činnost? Pak se obraťte na společnost Wood Rakušan, která se zabývá pilařskou výrobou a pořezem kulatiny. Zajistíme pořez listnaté i jehličnaté kulatiny dle Vámi stanovených rozměrů. Standardně řežeme na sílu od 25 do 70 mm, v délkách od 2 500 do 5 000 m. Na základě dohody však dodáme i jiné rozměry. Kromě dodávek řeziva pro truhlářskou a stavební činnost nabízíme také hoblované řezivo a palivové dřevo. Zaujal Vás náš sortiment a rádi byste se na něco zeptali? Neváhejte nás kontaktovat.


Výhodný výkup kulatiny, výkup vytěženého dřeva od lesů nebo organizací

Výhodný výkup kulatiny, výkup vytěženého dřeva od lesů nebo organizací

Pila Jiří Hartman Jičín provádíme výhodný výkup dřeva, kulatiny od městských a obecních lesů, organizací nebo od soukromých osob a to v jakémkoliv množství, kvalitě a sortimentu. Naše firma nemá problém vykoupit již vytěžené dřevo. Navíc součástí je i nakládka a odvoz. Působíme regionálně Jičín, Hořice, Nová Paka, Hradec Králové. Platba při výkupu dřeva – kulatiny probíhá vždy v hotovosti. Výkup dřeva – kulatiny: probírkovou těžbu mýtní těžbu zpracování kalamitního dřeva


Stavební řezivo, palivové dřevo, dřevěné obaly, bedny a palety - výroba, zpracování

Stavební řezivo, palivové dřevo, dřevěné obaly, bedny a palety - výroba, zpracování

Poptáváte sortiment ze dřevěného materiálu? Zpracované surové dřevo a dřevěné výrobky všeho druhu pořídíte u firmy Dřevo-products, s.r.o. z Ostraty u Zlína. Hlavní částí našeho výrobního programu je zpracování surového a prodej palivového dřeva. Na míru, ve stavební kvalitě dodáváme pořezové kulatiny na prkna, latě, fošny, hranoly i desky v maximálně délce 9 m. Zabýváme se regionálního výrobou dřevěných obalů, rámečků, rámů, beden, přepravek, truhlíků a palet v různých rozměrech. Dále vyhotovíme zahradní nábytek (stoly, lavice, domečky), dekorační a dárkové předměty podle požadavků zákazníka. Zakoupit můžete palivové dřevo ve formě špalků, balíků odkorů a sypaných odřezů v kontejneru. Na přání provádíme ohoblování, sražení hran, impregnaci a jiné povrchové úpravy materiálu.


Řezivo na střešní vazby, krovy pro tesaře-trámy, fošny, latě z pily Lubná

Řezivo na střešní vazby, krovy pro tesaře-trámy, fošny, latě z pily Lubná

Pro tesaře z regionu Kroměříž nabízí Pila Lubná-Kroměříž výhodné ceny stavebního řeziva na střešní vazby, krovy. Na zakázku můžete odebírat trámy, hranoly, latě, fošny, vaznice, pozednice. Řezivo z naší pily je převážně ze smrkového dřeva. Firmy i soukromé osoby mohou odebírat i materiál na výrobu pergol, dřevěných altánů, zahradních domků. Provádíme i impregnaci dřeva namáčením jako ochranu proti hnilobě a dřevokaznému hmyzu. Kontaktovat nás můžete na tel.: 733729880.