Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 8 dní.


SO 11 Rekonštrukcia a modernizácia novorodeneckej kliniky – perinatologické centrum

SO 11 Rekonštrukcia a modernizácia novorodeneckej kliniky – perinatologické centrum

Predmetom zákazky je rekonštrukcia a modernizácia novorodeneckej kliniky - perinatologické centrum - SO 11 vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou Nové Zámky.
Nové dispozičné riešenie oddelenia zahŕňa nasledujúce hlavné priestory: 2x4 intenzívne lôžka, jedno izolačné intenzívne lôžko, dve intermediárne izby, prevádzkové a personálne miestnosti. Toto nové riešenie dispozície si vyžiada zbúranie všetkých pôvodných oceľovo-hliníkových zasklených stien a niektorých murovaných priečok a vybudovanie nových.
Vymenia sa okenné a dverné výplne, vymenia sa povrchy podláh a povrchy stien.
Povrchy stropov budú znížené podhľadovou kazetovou konštrukciou na báze minerálnej vlny. Na celom oddelení sa zrealizuje nová elektroinštalácia silnoprúdová aj slaboprúdová.
Na celom oddelení sa zrealizuje nový rozvod kyslíka a stlačeného vzduchu.
Do strojovne VZT sa osadí nová jednotka a na oddelení sa zrealizujú nové distribučné prvky. Predmetom zákazky sú aj profesie: zdravotechnika, ústredné vykurovanie, meranie a regulácia. V projekte zdravotechniky je riešené napojenie novonavrhnutej zdravotechnickej a technologickej vybavenosti na stávajúce rozvody pitnej vody a kanalizácie. Projekt rieši výmenu jestvujúcich vykurovacích telies na 3. poschodí a nové napojenie ohrievača a chladiča vzduchotechnickej jednotky v strojovni vzduchotechniky v suteréne. Zariadenie Merania a regulácie a motorickej elektroinštalácie/prevádzkového rozvodu silnoprúdu rieši prevádzku zariadenia vzduchotechniky č. 1 (VZT č.1) a jemu prisluchajúcemu zvhlhčovaču. Prevádzka zariadenia VZT je riešená v úrovni centrálneho riadiaceho systému (CRS) s plne automatizovanou bezobslužnou prevádzkou na báze DDC podstanice, doplnenej o operátorský panel pre odborný lokálny prístup obsluhy a LCD ovládača na 3.NP pre bežný prevádzkový prístup obsluhy.

Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti B.1 SP: Opis predmetu zákazky a v B.3 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
15.10.2020 09:33

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
14.12.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultná nemocnica s poliklinikou Nové Zámky

Zadavatel IČ:
17336112

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45215140-0
Stavebné práce na objektoch nemocničných zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž nábytku, kompletní rekonstrukce bytů, opravy v domácnosti Brno

Montáž nábytku, kompletní rekonstrukce bytů, opravy v domácnosti Brno

Potřebujete pomoci s montáží Vašeho nábytku a nevíte kdo by Vám s tím pomohl? Obraťte se na nás, Váš problém hravě vyřešíme! Zaměřujeme se hlavně na poskytování služeb starší generaci, kdy už si nemůžou určité práce udělat sami. Jsme schopni zajistit jakékoliv služby potřebné při chodu domácnosti vč. veškerých oprav a údržby domu, chaty, kanceláře či zahrady. Zrekonstruujeme Vám i celý byt, když budete potřebovat, vymalujeme pokoje, namontujeme nábytek, natřeme okna, dveře, ploty, brány, položíme jakýkoliv typ podlahy a mnoho dalšího. Více informací najdete u nás na webu.


Kompletní stavební práce – zednické, obkladačské, sádrokartonářské,  rekonstrukce domů a bytů

Kompletní stavební práce – zednické, obkladačské, sádrokartonářské, rekonstrukce domů a bytů

Potřebujete provést rekonstrukci domu? Nebo chcete upravit nebo položit novou venkovní dlažbu? Uvažujete o rekonstrukci bytového jádra? Kompletní stavební práce v rodinných domech i bytech provádí v oblasti Brna a Blanska firma DS Partner. V prvé řadě zajišťuje rekonstrukce domů a bytových jader. Zateplujeme také fasády a realizujeme půdní vestavby. Provádíme veškerou výstavbu ze sádrokartonu a i obkladačské práce. Co se týče stavebních prací v exteriéru, pokládáme zámkové dlažby. Stavíme také prvky občanské vybavenosti,a to chodníky a komunikace


Oprava, zateplení rodinných domů OKAL - termofasáda, se kterou výrazně ušetříte

Oprava, zateplení rodinných domů OKAL - termofasáda, se kterou výrazně ušetříte

Chcete ušetřit na energiích? Zateplením domu výrazně ušetříte. RD Komex, s.r.o. zajišťuje zateplení domů odborně proškolenými pracovníky v oboru izolatérství. Nabízíme: - kompletní řešení termofasády včetně zateplení zděných spodní staveb, přístaveb, garáží apod. - cenová nabídka zdarma - rekonstrukce, opravy rodinných domů OKAL - výměny oken, dveří, garážových vrat - rekonstrukce interiérů, kuchyní, koupelen - výměny střešní krytiny a střešních oken - výměny rozvodů vody a ústředního vytápění, zateplování stropních panelů. Jsme zapsáni v Seznamu odborných dodavatelů. Jsme tu pro vás již 20 let!


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!


Výstavba nových domů na klíč, novostavby, přístavby, rekonstrukce koupelen, stavby Náměšť nad Oslavou

Výstavba nových domů na klíč, novostavby, přístavby, rekonstrukce koupelen, stavby Náměšť nad Oslavou

Jestliže potřebujete postavit nový dům na klíč nebo jen uvažujete o přístavbě či rekonstrukci, pak neváhejte a oslovte nás. Naše firma Ing. Pavel Kudláč, sídlí v Mohelnu, a zaměřuje se na veškeré stavební práce včetně výstavby novostaveb na klíč, přístaveb, rekonstrukcí koupelen a další práce. Postavíme nástavbu, přístavbu, vše co je potřeba. Provádíme také opravy fasád, omítek a dodáváme zateplovací systémy. Dodáváme základní stavební materiál. Pokud potřebujete cokoliv postavit či zrekonstruovat, pak neváhejte a obraťte se na nás. Působíme v oblastech Vysočiny, měst Třebíč, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Ivančice a okolí. Více informací o naší činnosti najdete na našich webových stránkách.


Stavební práce – rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, regenerace bytových domů

Stavební práce – rekonstrukce, půdní vestavby, fasády, regenerace bytových domů

Hledáte v okolí Hrušovan nad Jevišovkou stavební firmu, která realizuje široké spektrum stavebních prací? Potřebujete provést rekonstrukci domu? Pak kontaktujte firmu Kobliha stavitelství. Naše firma se zabývá stavebnictvím od roku 1990 – máme tak velké zkušenosti s prováděním rozličných stavebních prací na rodinných a bytových domech, tak i na budovách občanské vybavenosti. Jsme schopni realizovat: -rekonstrukce domů, bytů, bytových domů -půdní vestavby -fasády, regenerace bytových domů -výstavbu, rekonstrukce sklepů -občanská vybavenost – kanceláře, haly, skladovací prostory -zahradní architektura – zahradní domky, stání pro auta apod.