Obnova památníku padlým za Těšínsko na hřbitově v Orlové - sousoší

Obnova památníku padlým za Těšínsko na hřbitově v Orlové - sousoší

Předmětem plnění veřejné zakázky je zhotovení a osazení kopie původního figurálního sousoší. Tvarová a rozměrová rekonstrukce je odvozena z dochovaného obrazového materiálu, který je součástí projektové dokumentace v příloze č. 4 této zadávací dokumentace. Vhodným materiálem je božanovský pískovec.
Zakázka bude spolufinancována z prostředků Ministerstva obrany ČR v rámci programu určeného na zabezpečené péče o válečné hroby.
Veřejná zakázka vložena:
15.10.2020 09:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
město Orlová

Originální záznam:

Okres:
Karviná

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
město Orlová

Zadavatel ulice:
Osvobození 796

Zadavatel PSČ:
735 14

Zadavatel obec:
Orlová-Lutyně

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Szotkowská

Zadavatel telefon:
+420 596 581 123

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mesto-orlova.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

92311000-4
Umělecká díla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kamenné kuchyňské desky dodají vaší kuchyní luxus a eleganci

Kamenné kuchyňské desky dodají vaší kuchyní luxus a eleganci

Kamenné kuchyňské desky jsou nadčasová investice - nejen, že jsou velmi hygienické, oděruvzdorné a tepelné odolné, ale také dokážou dodat vaší kuchyni eleganci a luxus. Kamenictví Karel Otruba vám vyrobí kamenné pracovní desky do kuchyní na míru. Své výrobky zajistí především pro okolí Olomouce a Prostějova. Kamenné kuchyňské desky na míru - výhody: - vysoká odolnost proti otěru (velmi hygienické) - odolné proti poškrábání - tepelně odolné - jednoduchá a rychlá údržba. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací - zajistíme bezplatnou konzultaci, zaměření i zpracování rozpočtu. Na naše kamenné výrobky garantujeme 6 let záruku.


Divadelní a filmový maskér Praha – speciální líčení, vytváření efektů a tvorba masky

Divadelní a filmový maskér Praha – speciální líčení, vytváření efektů a tvorba masky

Divadelní a filmový maskér, pan Petr Fadrhons, je naprostým profesionálem v oboru a pyšní se mnoha divadelními a filmovými zkušenostmi. Svou kariéru zahájil přímo v Národním divadle a dnes pracuje pro velké muzikály. Zastupuje již čtvrtou generaci tohoto řemesla. Náplní jeho práce vysoké úrovně v oboru je především návrh líčení při změně vzhledu herců, vytváření speciálních efektů všeho druhu od vyrobení umělé pleše, změny tónu pleti, vytvoření umělých poranění s krví, vytvoření vrásek a zestaršení herců, ale také vytváření účesů. Není to obyčejný vizážista, je to divadelní a filmový maskér - mistr svého oboru.


Kamenické práce - výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku

Kamenické práce - výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku

Sháníte kvalitní a spolehlivé kamenictví, orientující se na výrobu luxusních pomníků a hrobů na zakázku? Pak právě pro Vás je tu rodinné kamenictví METAL GRANIT, spol. s.r.o.! Naše práce si můžete prohlédnout ve výstavní síni v Letovicích. Používáme pouze kvalitní materiály dovážené z celého světa. Kámen zpracováváme přímo v naší firmě, což nám umožňuje pro Vás zajistit vysokou kvalitu za rozumnou cenu a v krátké dodací lhůtě. Nahlédněte do našich katalogů s produkty, kde můžete vybírat z různých druhů pomníků, nápisových krycích desek, urnových hrobů a hřbitovních doplňků. Nevybrali jste si? Nevadí, neváhejte se na nás obrátit s Vašimi individuálními požadavky!


Designová hřbitovní architektura - pomníky se hřbitovními prvky Rokstyle

Designová hřbitovní architektura - pomníky se hřbitovními prvky Rokstyle

Poptáváte originální památku na Vaše blízké zesnulé? Firma METAL GRANIT spol. s.r.o. z Letovic jako jediná v České republice dodává pomníky se hřbitovními prvky německé značky Rokstyle, jako jsou krystaly Swarovski, kovové emblémy nebo skleněné vitráže. Díky svému neotřelému designu představují nový trend ve hřbitovní architektuře. Všechny pomníky prodáváme s ochrannými průmyslovými vzory a na základě licenční smlouvy. Kombinovat lze různé tvary materiálů, leštěné a neleštěné plochy včetně netradičních ornamentů. Při výběru pomníku se můžete inspirovat v naší výstavní síni, kde naleznete modely mléčná dráha, hvězdné okno či pampeliška. V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte nebo si domluvte osobní schůzku. Naši vyškolení pracovníci se Vám vždy budou ochotně věnovat.


Kamenictví, restaurátorské práce, náhrobky Halenkov, obklady, kuchyňské pracovní desky

Kamenictví, restaurátorské práce, náhrobky Halenkov, obklady, kuchyňské pracovní desky

Představujeme Vám firmu Kamenictví Petr Kalus Halenkov, která provádí kompletní kamenické práce v interiéru a exteriéru i kompletní hřbitovní architekturu. Zabýváme se výrobou náhrobků a pomníků převážně z přírodní žuly, ale i na přání zákazníka z jiných materiálů. Zhotovujeme náhrobky a kuchyňské pracovní desky z přírodního kamene. Provádíme opravy a rekonstrukce stávajících pomníků, sekání nápisů včetně povrchové úpravy, broušení starých teracových dílů, pískování. Ve vlastní vybavené kamenické dílně se zabýváme výrobou tvarových pomníků, žulové rámy, krycí desky, podstavce, pomníky, sloupky a kuchyňské pracovní desky. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Halenkov 70, Vsetín.


Výroba, renovace, opravy náhrobků, pomníků - Kamenictví

Výroba, renovace, opravy náhrobků, pomníků - Kamenictví

Zakázky na nové náhrobky a pomníky i renovace starších pomníků přijímá v lokalitě Uherské Hradiště, Zlínský kraj firma Kamenosochařství Lysoněk Uherský Brod. Výroba a opravy náhrobků z přírodních materiálů je naší hlavní náplní práce. Jsme schopni vyhovět i speciálnímu přání - zakázková výroba je samozřejmostí. Dodáme i kamenné obklady, podlahy, kuchyňské desky a parapety. Kamenické, kamenosochařské práce: - výroba nových pomníků klasického i atypického tvaru - renovace starých i poškozených pomníků - výroba kamenných obkladů, podlah - výroba parapetu, kuchyňské desky z kamene.