Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Dodávky jednorázového plastového nádobí

Dodávky jednorázového plastového nádobí

Předmětem zakázky jsou pravidelné dodávky jednorázového plastového nádobí v požadované struktuře po dobu jednoho roku od podpisu kupní smlouvy na základě výsledků ukončeného zadávacího řízení.
Veřejná zakázka vložena:
15.10.2020 11:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Fakultní nemocnice Plzeň

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Plzeň-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
06.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Fakultní nemocnice Plzeň

Zadavatel ulice:
Edvarda Beneše 1128/13

Zadavatel PSČ:
305 99

Zadavatel obec:
Plzeň

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

19520000-7
Výrobky z plastů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sudové pivo z velkoskladu za výhodné ceny - půjčovna chlazení

Sudové pivo z velkoskladu za výhodné ceny - půjčovna chlazení

Blíží se hezké počasí a pohodové víkendy s přáteli, pro tyto příležitosti pro Vás máme široký výběr sudového piva a k tomu k zapůjčení výčepní chladící zařízení. Přijďte do našeho velkoskladu L & M nápoje s.r.o., který se zabývá prodejem alko i nealko nápojů. V našem sortimentu naleznete tyto piva v sudech: - Gambrinus 10° a 12° a nepasterizovaná 10° - Pilsner Urquell světlý ležák - Radegast Originál výčepní světlý a Birell nealko pivo - Velkopopovický Kozel 11°, světlý a tmavý výčepní a ležák - Stella Artois ležák světlý 12° - Velvet ležák polotmavý - Pardál světlé výčepní 10° - Baron světlé speciální 15° - Svijany - světlé 10°, tmavé a světlé speciální 13°, světlý ležák 11° - Svijanský Vozka nealko pivo - Hoegaarden White - Černá hora 10° 11° a 12° - Fénix - pomeranč a koriandr - Kingswood apple cider - Ostravar 10° a 12° - Staropramen všechny druhy - Budweiser Budvar - Weizenbier pšeničné pivo Na víkendy nabízíme možnost zapůjčení výčepního chladícího zařízení. Chladiče Vám vždy rezervujeme na víkend a je nutné si je vyzvednout do čtvrtka 16:00 a vrátit v pondělí do 16:00. Pro více informací nás kontaktujte nebo nás přijďte navštívit v Opavě na Polní ulici, máme otevřeno 6 dní v týdnu. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Prodej a pronájem strojů na bramborové spirály, spirálky z brambor

Prodej a pronájem strojů na bramborové spirály, spirálky z brambor

Pokud chcete mít na své akci nebo na stánku na trzích čerstvě smažené bramborové spirálky, obraťte se na společnost Cornico Popcorn Company s.r.o., která prodává a také pronajímá stroje na výrobu spirálek z brambor. Nabízíme vše k přípravě a prodeji dlouhých bramborových spirál: - gastro pánev 2 hořáky HENDI PB na bramborové spirálky, 3 hořáky, malá gastro pánev - kornout papírový STAR MAXI červený, zelený, modrý, bílý - kornoutek papírový STAR MINI červený, fialový, hnědý, modrý, zelený - kráječ brambor na bramborové spirály - kráječ bramborových spirálek - kráječ na spirálky z brambor elektrický - nerezová vana malá na gastro plotnu - nerezová vana velká na gastro plotnu - placený pronájem gastro PB pánve na bramborové spirály - placený pronájem komplet zařízení na bramborové spirály - placený pronájem kráječe na bramborové spirály - plakát bramborové spirálky - Salty Pop sýrová Cheddar příchuť - Salty Pop šunková příchuť - Salty Pop šunkovosýrová příchuť - Spirálový kráječ brambor (zeleniny) - Sůl DIAMANT bílá. Bramborové spirály - vynikající pochoutka pro děti i dospělé.


Nerezová výroba na míru Jičín - atypická výroba nejen pro gastronomii

Nerezová výroba na míru Jičín - atypická výroba nejen pro gastronomii

INZA Rohoznice s.r.o. Jičín Naší činností je nerezová výroba přesně na míru. Dle požadavků našich klientů jsme schopni vyrobit atypické produkty. Nerezová výroba různého provedení nebo rozměru. Vyrábíme: nerezové konstrukce nerezové zábradlí a schodiště výroba pro potravinářský průmysl (nerezové stoly a pulty, parní nerezové kotle, nerezové řezací stroje, nerezové kráječe)


Gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel

Gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel

ABNER, a.s. Praha, Moravská Třebová Zabýváme se dodávkami gastro zařízení z nerezu pro přepravu a vydávání teplých jídel. Široký sortiment pro gastro provozy, velkokuchyně a veřejné stravování. Součástí zařízení jsou i podnosy různých velikostí a barevného provedení. Sortiment gastro zařízení: Stolní a vestavné výdejní vany Výdejní systémy Jídelní podnosy Podavače podnosů, talířů, košů, nádobí Nerezový nábytek Gastronádoby, rošty, koše Podávací šachty Fritézy Dřezy s plochým okrajem Manipulační a servírovací vozíky Termoporty a termosy Výdejní a transportní zařízení


Zapůjčení profesionálního gastronomického vybavení na oslavu, raut i párty

Zapůjčení profesionálního gastronomického vybavení na oslavu, raut i párty

Profesionální gastronomické vybavení vám zajistí firma GAVONA Šumperk - vybrat si můžete z širokého vybavení dle vaší potřeby. V naší půjčovně gastro zařízení naleznete vše potřebné: - konvektomaty - vodní lázně - grily - gastronádoby - talíře, příbory, hrnce a další. Díky gastronomického vybavení od firmy GAVONA bude vaše rodinná oslava, svatba či párty bez jediné chybičky.


Prodej a půjčovna kuchyňského vybavení, nádobí, skla nebo porcelánu

Prodej a půjčovna kuchyňského vybavení, nádobí, skla nebo porcelánu

Pokud sháníte vybavení na jednorázovou akci nebo potřebujete sehnat kvalitní vybavení s dlouhodobým a pravidelným používáním neváhejte a využijte velkoobchod Ilony Chovancové, která provozuje gastrosklad a e-shop s gastro výrobky. Firma nabízí velkoobchodní a maloobchodní prodej: - kuchyňského vybavení a potřeb pro gastronomická zařízení, (restaurace, hotely, jídelny, bufety) - užitkové a restaurační sklo, sklenice, nádoby z varného skla - porcelán (talíře, mísy, misky, hrnky ...) - příbory, nože - kuchyňské náčiní (naběračky , vařečky, metly ...) - nádobí (smaltované, nerez, hrnce, pekáče ...) - jednorázové nádobí, příbory, kelímky, papírové tácky - gastro vybavení (nerez pracovní stoly, mycí stoly, vozíky, regály, police, gastronádoby, nádoby na přepravu jídel ...). Půjčujeme kuchyňské nádobí, sklo, porcelán na různé gastronomické akce, firemní večírky nebo soukromé oslavy.