Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 4 dny.


Senior doprava Cheb

Senior doprava Cheb

Předmětem veřejné zakázky je zajištění služby senior dopravy (taxislužby) pro občany s trvalým pobytem na vymezeném území města Chebu a v některých přilehlých obcích, kteří jsou držiteli průkazu ZTP, ZTP/P nebo dovršili min. 65 let. Bližší informace jsou uvedeny v návrhu smlouvy, který tvoří přílohu 1 ZD
Veřejná zakázka vložena:
15.10.2020 11:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Cheb

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Cheb

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
18.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Cheb

Zadavatel IČ:
00253979

Zadavatel ulice:
náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 1/14

Zadavatel PSČ:
350 20

Zadavatel obec:
Cheb

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Spolehlivá osobní taxislužba a přeprava osob

Spolehlivá osobní taxislužba a přeprava osob

Pokud hledáte v okolí Prostějova spolehlivou a zároveň cenově dostupnou taxislužbu pro přepravu osob v samotném centru nebo okolí Prostějova, kontaktujte společnost MÉ TAXI – osobní taxislužba Prostějov. Poskytujeme kvalitní a cenově dostupnou taxislužby v Prostějově a jeho blízkém okolí. Náš vozový park disponuje vozy značky Ford – Ford Mondeo Combi. Cenová sazba ve městě: - startovné 20 kč - jízdné 25 kč/km - čekání 3 kč/min Cenová služba mimo mimo město: - startovné 20 kč - jízdné 23 kč/km - čekání 3 kč/min Nyní akce – pokud prokážete, že máte zrovna narozeniny, svezeme Vás za zvýhodněnou cenu!


Osobní doprava taxi službou v ČR a do zahraničí

Osobní doprava taxi službou v ČR a do zahraničí

Potřebujete se rychle přepravit do práce, na schůzku, nákupy, letiště či domů? Využijte tak taxislužby Jiřího Kotena, která sídlí v Kutné Hoře, ale dopraví Vás tam kam potřebujete. Bezpečně Vás přepravíme kamkoliv v ČR i do zahraničí. Ve vozovém parku máme řadu kvalitních aut i pro přepravu skupin až 8 osob, které vždy obsluhují spolehlivý řidiči. Ve vozidlech budete mít vždy pohodlí a můžete využít bezplatné WI-FI připojení. Pokud již teď víte, kdy a kam budete cestovat, tak si můžete naši službu rezervovat, a tak si zajistit přesný čas a místo bez zbytečného čekání.


Taxi, taxislužba nonstop, přeprava osob - spolehlivá osobní doprava

Taxi, taxislužba nonstop, přeprava osob - spolehlivá osobní doprava

Hledáte spolehlivou taxislužbu? Neváhejte se ozvat Petru Růžičkovi z Konice u Prostějova, který zajišťuje osobní dopravu a přepravu osob. Zajistíme přepravu osob na letiště, na nádraží, k doktorovi, na párty či jinou akci. Osobní dopravu provozujeme nepřetržitě nonstop. Přistavíme auto v dohodnutém termínu a garantujeme vám bezpečný odvoz na místo určení. Samozřejmostí je individuální přístup, kvalitní taxislužby a dohoda přepravy osob dle potřeb klienta.


Dopravní služby, převoz bezbariérovým vozem, dovoz nákupu do domu

Dopravní služby, převoz bezbariérovým vozem, dovoz nákupu do domu

Jste tělesně postižení či máte problémy s pohybem a sháníte dopravní službu s bezbariérovým automobilem a nemáte možnost využít sanitní vůz? Naše společnost SLUNCE V DLANI, O.P.S. – DOPRAVNÍ SLUŽBY z Olbramice tyto služby nabízí. Navíc jsme u Vás do 30 minut od zavolání! Disponujeme 9.místným vozem, kterým Vás dopravíme na jakoukoli společenskou akci, k lékaři, do nemocnice, na rehabilitace, za kamarády, zkrátka kam budete chtít. Nemáme problém s pasažéry na invalidním vozíku. Rozvážíme od pondělí do pátku. Nově také nabízíme Nákup do domu, kdy stačí zavolat a telefonicky objednat konkrétní zboží co chcete přivést. Tak neváhejte a kontaktujte nás.


Autobusová doprava a přeprava osobními vozy na profesionální úrovni s wifi připojením

Autobusová doprava a přeprava osobními vozy na profesionální úrovni s wifi připojením

Profesionální přepravu osob zajišťuje společnost WHITE TRANS Aleš Havlíček z Velkých Přílep. Našim zákazníkům poskytujeme spolehlivou dopravu kvalitními a moderními osobními vozy i autobusy na vysoké úrovni. Disponujeme nejnovějšími autobusy a minibusy značek Setra a Mercedes Benz, jež pravidelně servisujeme. Spolupracujeme pouze s kvalifikovanými a zkušenými řidiči, kteří ovládají minimálně základy jednoho cizího jazyka. Těšit se můžete na cestování v bezpečných autobusech s GPS lokátorem, TV-DVD, wifi připojením i klimatizací. Přepravu je možno využít v rámci celé Evropy, a to do kapacity až téměř šedesáti osob.


Hotelová doprava i přeprava na kulturní akce, transfery z letiště Praha

Hotelová doprava i přeprava na kulturní akce, transfery z letiště Praha

Potřebujete se dostat z hotelu na letiště či významnou událost? Tak si objednejte osobní přepravu u společnosti Doprava Zdeněk Mazur, která sídlí v Praze. Zajišťujeme osobní automobilovou dopravu jednotlivců či skupin, rodin i školních tříd. Dopravíme Vás z letiště na hotel a dále pak na kulturní akce, večeře, výlety či okružní poznávací jízdy. Zavezeme Vás kamkoliv po celé České republice i do zahraničí, na dovolenou či na svatbu. Využít můžete přepravu v osobních automobilech pro 4 osoby či mikrobusy pro 7 – 20 cestujících. Realizujeme i transfer Praha – Brno, Bratislava, Vídeň.