Audit účtovnej jednotky na roky 2021 - 2024

Audit účtovnej jednotky na roky 2021 - 2024

Predmetom zákazky je poskytnutie audítorských služieb na roky 2021 až 2024 v podmienkach štátneho podniku.
Bližšia špecifikácia je v súťažných podkladoch.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v súťažných podkladoch v časti B. Opis predmetu zákazky, F. Obchodné podmienky a v Prílohe č. 1.
Veřejná zakázka vložena:
13.10.2020 08:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Banskobystrický kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2020 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Kontaktní osoba:
Ing. Adriana Ondríková

Zadavatel telefon:
+421 484 344 264


Zadavatel web:
http://www.lesy.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79212000-3
Audítorské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odborník v oblasti zpracování daní a účetnictví z Bojkovic u Uherského Brodu

Odborník v oblasti zpracování daní a účetnictví z Bojkovic u Uherského Brodu

Hledáte někoho, kdo Vám spolehlivě zpracuje účetnictví? Potřebujete poradit v oblasti daní či pomoct s podáním daňového přiznání? Neváhejte se na nás obracet, jsme specialisté s více než 30 lety praxe. Naše kancelář nabízí daňové poradenství a zpracování účetnictví pro velké i malé podniky a živnostníky. Máme bohaté zkušenosti v oboru a rádi Vám nabídneme komplexní rozsah služeb přesně dle Vašich potřeb. Mezi naše další služby patří také soudní znalectví v oboru účetnictví, či např. evidence a zpracování zahraničních daní. Bc. Marie Miklasová – neváhejte se obracet na odborníka a člena Komory daňových poradců – rádi Vám pomůžeme se zpracováním Vašich účetních a daňových záležitostí. Navštivte nás na adrese Mánesova 1007, Bojkovice.


Vedení účetnictví v programu Pohoda - profesionální účetní a daňové poradenství

Vedení účetnictví v programu Pohoda - profesionální účetní a daňové poradenství

Nenechávejte se otrávit vedením účetnictví, které je nezbytnou záležitostí a raději jej nechejte na profesionálech. Můžete se obrátit na DÚOPAM s.r.o., což je firma, která má s vedením účetnictví zkušenosti, pracuje rychle, spolehlivě a precizně. Pracujeme s účetním programem Pohoda a neustále se vzděláváme ve svém oboru. Považujeme za nutné mít neustálý přehled o novinkách a zákonech. Mezi naše účetní služby patří: - vedení účetnictví - účetní a daňové poradenství - zpracování daňového přiznání - zpracování mezd, DPH, kontrolního hlášení - vedení podvojného účetnictví pro podnikatele - mzdové i personální poradenství - zpracování daně z nemovitosti - zpracování spotřební, silniční, majetkové daně. Investujte svůj čas a energii do rozvoje své firmy a účetní povinnosti nechte na nás! Budete zcela v klidu, vše budete mít v pořádku!


Zpracování účetnictví, daňové evidence i daňového přiznání od profesionální účetní firmy

Zpracování účetnictví, daňové evidence i daňového přiznání od profesionální účetní firmy

Hledáte kvalitní účetní, která by Vám zpracovala Vaše účetnictví rychle a především kvalitně? Naše účetní kancelář disponuje zkušeným, proškoleným kolektivem a naší snahou je, aby námi poskytované služby v maximální míře naplnily požadavky našich klientů. Poskytujeme kompletní účetní služby: - vedení a zpracování účetnictví - zpracování daňového přiznání a daňové evidence - účetní a daňové poradenství - vedení účetního deníku, hlavní i pokladní knihy, skladového hospodářství - vedení knih závazků a pohledávek - zpracování účetní závěrky a osnovy, denních tržeb, knihy jízd - tisk faktur - inventarizace zásob, majetku - účetní audit - zastupování při jednáních na úřadech. Klademe důraz na odbornost, proto nás neváhejte kontaktovat a přenechejte starosti s účetnictvím nám. Vypracujeme řešení k Vaší vysoké spokojenosti!


ECCON - ekonomické a organizační poradenství a vedení účetnictví Praha, daňové přiznání

ECCON - ekonomické a organizační poradenství a vedení účetnictví Praha, daňové přiznání

Firma ECCON - Praha, kterou provozuje paní Naděžda Šmidtová, nabízí kompletní ekonomické a organizační poradenství a vedení účetnictví. Nevíte si rady s vedení účetnictví nebo tápete s vyplněním daňového přiznání? Oslovte naší firmu ECCON a my se o vše postaráme. Nabízené služby v oblasti účetnictví: Daňová evidence Podvojné účetnictví Poradenství Rekonstrukce účetnictví Zpracování daňového přiznání Vedení personální a mzdové agendy Pokud Vás naše daňové nebo účetnické služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sudoměřská 1293/32, Praha.


Mzdová agenda - zpracování měsíčních mezd, mzdové účetnictví

Mzdová agenda - zpracování měsíčních mezd, mzdové účetnictví

Hledáte v okolí Brna firmu, která provádí mzdovou agendu? Potřebujete zajistit zpracování měsíčních mezd pro Vaše zaměstnance? Pak kontaktujte firmu AUDIT - DANĚ, spol. s r.o. z Brna, která zajistí kompletní mzdovou agendu. V rámci mzdové agendy pro podniky, firmy a i neziskové organizace zajistíme: - Zpracování měsíční mzdové agendy - Pravidelné roční zúčtování, vyúčtování daně z příjmu ze závislé činnosti V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat


Ceník účetních služeb, externí mzdové a daňové evidence - jednoduchý a přehledný

Ceník účetních služeb, externí mzdové a daňové evidence - jednoduchý a přehledný

Ceník účetních služeb této firmy jasně a přehledně říká, kolik Vás budou externí účetní služby stát. Jednoznačně se dozvíte, jakou částku zaplatíte za: - externí vedení účetnictví - zpracování mezd a mzdové evidence - vedení daňové evidence - daňová přiznání - pro všechny druhy daní - speciální ceny pro SVJ a bytová družstva a neziskové organizace. Stejně jako ceník účetnictví jsou ve společnosti Účetnictví Praha s.r.o. transparentní také poskytované služby. I proto je tato firma na trhu více než 20 let a zákazníci, jichž je dnes více než stovka, s ní dlouhodobě spolupracují. V případě zájmu o ceník účetních služeb firmy Účetnictví Praha s.r.o. stačí kliknout!