Poptávám interiérové žaluzie

Poptávám interiérové žaluzie

Poptávám interiérové žaluzie. Můžete mi udělat cenovou nabídku?
Poptávka byla vložena dne:
13.10.2020 09:59

Platnost poptávky:
13.11.2020 09:43

Kontaktní osoba:
Michal Martínek


Telefon:
+420 731 840 132

Okres:
Opava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej, montáž a záruční i pozáruční servis venkovních žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu

Prodej, montáž a záruční i pozáruční servis venkovních žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu

Rozhodli jste se pro instalaci venkovních žalužií? Rádi by jste si do oken koupili sítě proti hmyzu a hledáte firmu, která se zabývá nejen prodejem, ale i montáží. Máte potíže s roletami? Potřebuejte servis? Firma vašežaluzie.cz splní všechna Vaše přání ohledně prodeje, montáže i záručního a pozáručního servisu stínící techniky. Působíme po celé České republice. Prodej, dodávky, montáž a servis stínící techniky: - venkovních žaluzií - rolet – vnitřních i venkovních - sítí proti hmyzu - markýzy - japonské stěny - plissé Prodáváme kvalitní produkty od spolehlivých dodavatelů. Kvalitní montáž provádíme do PVC i euro oken a také hliníkových oken. Spolehnout se na nás můžete i v případě potřeby záručního či pozáručního servisu. Stínící technika se stala nedílnou součástí našich domovů, neváhejte tedy a obraťte se na firmu, která má dlouholeté zkušenosti v této oblasti.


Poradenství, výroba, montáž a servis stínící techniky do hliníkových, euro i PVC oken

Poradenství, výroba, montáž a servis stínící techniky do hliníkových, euro i PVC oken

Stavíte rodinný dům a přemýšlíte nad venkovními žaluziemi, které by nejen plnily funkci zastínění, ale vypadly i designově zajímavě? Hledáte společnost v Moravskoslezském kraji, která se postará nejen o montáž, ale i následný servis stínící techniky? Oslovte společnost vašežaluzie.cz se sídlem v Hlučíně, která se specializuje na všechny služby spojené se stínící technikou. Působíme po celé ČR. Postaráme se o výrobu, dodávku, montáž i servis stínící techniky: - venkovní i interiérové žaluzie a rolety - japonské stěny - plissé (skládaná látková žaluzie) - markýzy - sítě proti hmyzu - garážová vrata Naše stínící technika se vyznačuje vysokou kvalitou. Všechny druhy stínící techniky vyrábíme na míru a je lze namontovat do hliníkových, euro i PVC oken. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky. Rádi Vám se vším poradíme.


Žaluzie, rolety - výroba a montáž

Žaluzie, rolety - výroba a montáž

Hledáte firmu v okolí města Brna co se zabývá výrobou a prodejem žaluzií či rolet? Chcete si koupit nové rolety nebo žaluzie? Společnost 1A TRADE, s.r.o. se sídlem v Ivančicích, okr. Brno - venkov se mimo jiné zabývá výrobou, prodejem, montáží a servisem žaluzií a rolet. Nabízíme žaluzie z různých druhů materiálů a to včetně dřevin. Žaluzie: -vertikální v různém barevném provedení, různá propustnost světla -horizontální, v nabídce 40 barevných odstínů -Euro STYLE -Euro BRILANT -Euro BRILANT Natur Line -Euro Style OPAL -Euro Style OPAL Natur Line. V nabídce také: -interiérové žaluzie -atypické žaluzie -dřevěné žaluzie -vertikální -sítě proti hmyzu. Rolety: -hliníkové, látkové -venkovní rolety v nabídce hliníkové, předokenní, podomítkové, nadokenní. Rolety mají vynikající tepelně i zvukově izolační vlastnosti a zachytí až 90% slunečního záření. Více informací a kompletní nabídku žaluzií a rolet naleznete na webových stránkách.


Montáž vertikální či dřevěné žaluzie – elegantní řešení pro váš útulný domov

Montáž vertikální či dřevěné žaluzie – elegantní řešení pro váš útulný domov

Řešíte jak mít kontrolu nad slunečním zářením do vaší nemovitosti nebo chcete mít prostě jen soukromí? Elegantním způsobem jak vyřešit stínění, jsou vertikální i dřevěné žaluzie do interiéru. Firma Garážová vrata a žaluzie Mareček z Telče, která působí i v okolí Dačic a Jemnice se vám postará o jejich zprostředkování a montáž. Vertikální žaluzie se snadnou montáží jsou perfektní volbou pro otevřené prostory místnosti s balkónem či většími okny. Dřevěné varianta umožňuje plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely. Všechny tyto žaluzie jsou také vhodné jako reprezentativní, společenský a vysoce účelový doplněk do bytu i domu. Chraňte vaše soukromí spolu s pocitem elegance a harmonie vašeho domova i pracoviště.


Prodej, dodávka venkovní parapety Brno-venkov

Prodej, dodávka venkovní parapety Brno-venkov

Sháníte venkovní okenní parapety? Neváhejte a kontaktujte nás. Naše firma iPARAPETY s.r.o., se zabývá prodejem venkovních okenních parapetů české výroby. Parapety jsou vyrobeny z odolných a pevných materiálů. Mají stálou barvu i tvar. Jsou odolné proti mechanickému poškození i proti klimatickým podmínkám. Venkovní parapet ochrání fasádu proti zatečení a stékání vody, ale dělají také estetický dojem. Jsou výborné také jsou podstavce pro květináče a další dekorace. U nás seženete venkovní parapety pozinkované, hliníkové - tažené, ohýbané. Dodáváme širokou škálu RAL barev. U nás zakoupíte také žaluzie a sítě. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Římské rolety, látkové rolety, dekorace interiérů Olomouc

Římské rolety, látkové rolety, dekorace interiérů Olomouc

Renáta Gažarová - Rega interier se zabývá dekorací interiérů a zastíněním oken. Zaměřujeme se na římské i látkové rolety. Stačí si jen vybrat. Římské rolety: - látka rolety tvoří pravidelné horizontální sklady - látku lze z rolety jednoduše sejmout a vyprat, údržba římských rolet je velmi snadná - možnost výměny látky Látkové rolety: - jedná o velmi inteligentní řešení zastínění - jednoduché ovládání Rega interier dodá a zrealizuje také dekorativní tapety, včetně tapet obrazových, panelové stěny, rolety do oken, horizontální žaluzie, vertikální žaluzie.