Padákový materiál 2020

Padákový materiál 2020

Padákový materiál je určený pre príslušníkov 5.pŠU OS SR. Požaduje sa, aby padákový materiál bol certifikovaný, mal oprávnenie na použitie od Európskej agentúry pre bezpečnosť a letectvo EASA a spĺňal minimálne normy TSO 023d (ETSO C23d-Personnel Paraschute Assemblies, SAE AS 8015B).
Dodaný padákový materiál, uvedený v súťažných podkladoch, musí byť nový (novo vyrobený) s dátumom výroby roku 2020/2021.
Podrobné špecifikácia je uvedená v Oddielu B2: Opis predmetu zákazky súťažných podkladov
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2020 09:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.11.2020 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky – Úrad pre investície a akvizície

Kontaktní osoba:
Ing. Jaroslav KUČA

Zadavatel telefon:
+421 960 317 645

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mosr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39523100-5
Riaditeľné padáky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Systém pro zabezpečení vjezdu do objektů, identifikaci vozidel a kontrola podvozku

Systém pro zabezpečení vjezdu do objektů, identifikaci vozidel a kontrola podvozku

Firma VOP CZ přinesla v oblasti ochrany osob a kritické infrastruktury sofistikovaný systém, který dokáže odhalit skrytá nebezpečí. Unikátem je v tomto ohledu systém KERBEROS 3D VISION. Tento systém je určen pro kontrolu podvozků jak osobních, tak nákladních automobilů při jejich vjezdu do objektu. Výhody, které systém KERBEROS 3D VISION poskytuje: - poloautomatické sejmutí 3D obrazu v oblasti viditelného světla a IR spektra projíždějícího vozidla - prostorový 3D model kontrolovaného podvozku vozidla, který je porovnán s předchozími průjezdy toho samého vozidla - snímky podvozků ve vysokém rozlišení – možnost kontroly případných zjištěných nežádoucích objektů, vizuální kontrola podvozku jako celku při prvním vjezdu vozidla do objektu - velmi účinnou detekci a identifikaci potenciální hrozby - umožňuje efektivně reagovat na vzniklou situaci bez nutnosti přímého pohybu v blízkosti kontrolovaného vozidla během kontroly vozidla - vysokou propustnost - systém stihne zkontrolovat až 10 vozidel za minutu - možnost mobilní verze tohoto systému pro kontrolu podvozků v terénu


Robotické pozemní systémy - vysoce automatizovaný kolový robot pro armádu

Robotické pozemní systémy - vysoce automatizovaný kolový robot pro armádu

Základní stavebním blokem robotického pozemního systému je kolová část s integrovaným elektrickým motorem, převodovkou a závěsným mechanismem. Automatizovaný kolový robot je dálkově ovládaný, programovatelný a využívá se například pro dovoz zbraní a munice, chemikálií nebo jako bojový prostředek. Společnost VOP CZ provádí modernizaci, výrobu a opravu pozemní vojenské, tankové či automobilní techniky, obrněných transportérů, robotických systémů a civilních produktů: - pásová, kolová, ženijní a histrická technika - prostředky NBC ochrany (dekontaminační automobily - systémy ostrahy a kontroly (mobilní nebo kontejnerové pracoviště) a další.


Baterky, svítilny, lampy Kumburský Újezd – kvalitní armádní originály

Baterky, svítilny, lampy Kumburský Újezd – kvalitní armádní originály

ARMPEX s.r.o. Kumburský Újezd, Jičín Nabízíme všem vojenským nadšencům kvalitní vybavení do přírody. Armádní originály nakoupíte za velmi rozumné ceny. Na našem eshopu si vyberete baterky, svítilny a nebo lampy, které vám usnadní stanování, turistiku, camping a v jiném volném čase. Přemýšlíte jak ozvláštnit vaše každoroční stanování nebo táborové vybavení? U nás máme opravdu originální kousky, které zpestří každou akci. Baterky, svítilny, lampy Nové dlouhodobě skladované zboží.


Servis, rekonstrukce a opravy bojových, vyprošťovacích i velících tanků

Servis, rekonstrukce a opravy bojových, vyprošťovacích i velících tanků

VOP CZ, s.p. je dodavatelem moderních vojenských zařízení a systémů převážně pro Armádu České republiky a postupně rozvíjí svou činnost i pro zahraniční zákazníky. Díky bohatým zkušenostem konstruktérů, techniků, technologů a dělníků poskytuje profesionální servis, údržbu a opravy bojových, vyprošťovacích i velících tanků. Opravy, modernizace a rekonstrukce tanků: - T-54, T-55 bojový tank - T-72, T-72M, T-72M1 bojový tank - T-72 M4 CZ bojový tank - Zbraňová stanice MGC 01 - VT-72M4 CZ vyproštovací tank - T-72M4 CZ-W velitelský tank. Společnost VOP CZ, s.p. zajišťuje školení specialistů a dodávky náhradních dílů a také nabízí transfer technologií pro různé stupně oprav.


Vojenský výstrojní materiál, vyřazená armádní technika, velkoobchod, maloobchod, prodej

Vojenský výstrojní materiál, vyřazená armádní technika, velkoobchod, maloobchod, prodej

Sbíráte a obdivujete vše, co se nějakým způsobem týká armády? Rádi byste si pořídili originální vybavení pocházející z AČR? HASS Hroby s.r.o. je společnost z malé obce Hroby u Tábora, která se specializuje na velkoobchodní i maloobchodní prodej vojenského výstrojního materiálu a vyřazené armádní techniky. U nás si můžete vybrat z širokého sortimentu kompletního armádního vybavení, tedy z kvalitních oděvů, obuvi, případně si pořídit spolehlivé outdoor vybavení či nákladní automobil včetně přívěsu. Pro své zákazníky máme rovněž k dispozici použitý vojenský materiál, jako je nářadí, stavebně ubytovací a zdravotní předměty či vojenské potřeby pro sport a oblast gastro.


Vojenská technika a vojenský materiál - svítilny i bajonety

Vojenská technika a vojenský materiál - svítilny i bajonety

Vojenské technika a materiál, jako baterky, brašny a batohy, dalekohledy nebo vojenské kompasy, ale i bodáky, bajonety a sekery či různé druhy vojenských oděvů? To vše najdete na našem e-shopu armpex.cz nebo v kamenné prodejně v obci Nová Paka (Kumburský Újezd 47). Naše firma zajišťuje prodej vojenského materiálu již od od roku 2002. V naší nabídce najdete originální výstroj a materiál AČR, ČSLA i armád NATO. Nabízíme široký výběr originálního armádního zboží a zboží pro turistiku, camping a volný čas. Nabízíme doslova jakýkoliv vojenský materiál a vojenskou techniku, na které si vzpomenete, a to od těch nejmenších doplňků jako jsou síťky na přilbu, opasky či prapory, až po vojenské vozidlo Robur. Na našem e-shopu s vojenským materiálem najdete také kompletní nabídku vojenských oděvů - goretexové nebo britské převlekové kalhoty, ruská námořní trika, armádní trika a kabáty, barety, klobouky i čepice, sluneční i letecké brýle, holinky i kanady, šátky a kukly nebo taktické vesty a termoprádlo. Nabídka vojenské techniky a vojenského materiálu je obohacena i o vařiče a nejrůznější vojenské jídelní nádobí. Vybrat si můžete smaltované hrníčky, kotlíky, ešusy, trojnožky, polní lahve i otvíráky. Nabídka e-shopu ARMPEX s vojenským materiálem je ve zkratce následující: - vojenské oděvy - brašny a batohy - brýle - vojenské dalekohledy a optika - knihy a příručky s vojenskou tématikou - armádní lopatky a sekery - bodáky a bajonety - radiostanice - vojenská obuv - vařiče a jídelní nádobí - ochranné prostředky, sebeobrana - maskovací sítě a celty