Dodávka vodoměrů 2021-2024

Dodávka vodoměrů 2021-2024

Dodávka vodoměrů v celkovém předpokládaném počtu všech částí zakázky 39 737 ks dle technických podmínek specifikovaných v zadávací dokumentaci pro jednotlivé části zakázky. Veřejná zakázka je rozdělena na 12 (dvanáct) dílčích částí dle jednotlivých typů požadovaných vodoměrů.
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2020 10:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Sdružení zadavatelů pro zajištění dodávky vodoměrů 2021-2024 (členové: Pražská v

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
13.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
9 190 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Sdružení zadavatelů pro zajištění dodávky vodoměrů 2021-2024 (členové: Pražská v

Zadavatel IČ:
25656112

Zadavatel ulice:
Žatecká 110/2 (Pražská vodohospodářská společnost a.s.)

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Petr Bureš

Zadavatel telefon:
+420 251 170 111

Fax:
+420 257 532 632

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.pvs.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38421100-3
Vodoměry

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslové tlakoměry, manometry, teploměry – kalibrace, servis i prodej

Průmyslové tlakoměry, manometry, teploměry – kalibrace, servis i prodej

Potřebuje váš průmyslový manometr, tlakoměr nebo teploměr servis a kalibraci nebo chcete koupit úplně nový? Pak se na nás neváhejte obrátit! Prodáváme různé druhy tlakoměrů, teploměrů i manometrů. V našem širokém sortimentu si vyberete přesně takový produkt, který bude splňovat vaše požadavky. Zajišťujeme pozáruční a záruční servisy, opravy a samozřejmostí je také seřízení či kalibrace. Kontaktujte nás a náš ochotný personál vám rád poradí! Těšíme se na naši spolupráci!


Prodej topenářského materiálu Hradec Králové

Prodej topenářského materiálu Hradec Králové

Společnost MATEP Hradec Králové je vaším spolehlivým dodavatelem nejen v oblasti topenářského materiálu. Nabízíme kvalitní produkty z oblasti topenářského sortimentu. - topenářské armatury - ventily - topenářské trubky - speciální měřicí technika Kromě toho provádíme také mnoho dalších služeb, jako je například plynofikace obcí či rekonstrukce kotelen. MATEP se kromě topenářského materiálu specializuje také na: - materiál pro instalatéry - materiál pro plynaře Spolehněte se na kvalitu od MATEP, mistrů svého oboru!


Průtokoměry kapalin pro malé průtoky, monitorovací systémy

Průtokoměry kapalin pro malé průtoky, monitorovací systémy

Sháníte průtokoměr k detekci kapaliny v malém potrubí? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Ultrazvukové snímače průtoku se využívají v mnoha odvětvích, včetně medicíny a zdravotnických technologií, farmaceutického průmyslu, automatizovaných technologií a v mechanickém a hydraulickém strojírenství,konstrukci zařízení a strojů. Snímače průtoku řady SONOFLOW se používají k rychlé a spolehlivé kontrole průtoků v tenkých potrubích a trubicích. Vyvineme a vyrobíme snímače pro specifické zákaznické aplikace. Pro více informací se podívejte na naše webové stránky.


Prodej vodoinstalačního a topenářského materiálu a vybavení

Prodej vodoinstalačního a topenářského materiálu a vybavení

Potřebujete nové umyvadlo, koupelnou nebo kuchyňskou baterii? Pokazil se Vám ohřívač vody a potřebujete si pořídit nový? Vaše kalové čerpadlo už nefunguje jako dříve a uvažujete o jeho výměně? Všechno potřebné vodoinstalační a topenářské vybavení zakoupíte v prodejně MÄFIPO - Ivo Filip v Litovli. V naší prodejně seženete různorodé a potřebné vodovodní a topenářské vybavení pro váš dům i zahradu, jako jsou: - čerpadla, vodárny - závěsné kotle a ohřívače vody – elektrické a plynové - sanitární keramiku - krbová kamna - plynová topidla, kotle na tuhá paliva - koupelnové radiátory - vodoinstalační materiál – kuchyňské a koupelnové baterie, hadice


Technologie MaR, systémy měření a regulace - realizace a instalace

Technologie MaR, systémy měření a regulace - realizace a instalace

Dodávky a montáž kompletního systému MaR včetně softwarové podpory a uživatelských vizualizací zajistí společnost ELMAR group, s.r.o. Instalujeme systémy měření a regulace pro technologie vytápění, chlazení, vzduchotechniky a řízení spotřeby všech druhů energií. Zajišťujeme komplexní řízení technologických procesů budov a zařízení - propojíme systém MaR s ostatními systémy. Odborná konzultace a poradenství: - odborné konzultace a návrhy optimálních řešení a to i dodatečně v průběhu instalace systému k jeho optimálnímu nastavení. Naše systémy měření a regulace kontrolují klimatické podmínky v budově a umožňují je také řídit přesně podle vašich potřeb a požadavků. Dodáváme systémy měření a regulace, které vyvíjíme ve spolupráci se společností Honeywell. Naše technologie se vyznačují přesností, spolehlivostí a také kvalitou. Díky našim systémům měření a regulace budete mít pod kontrolou teploty i své výdaje.


Produkty z oblasti nedestruktivního testování prodej Praha

Produkty z oblasti nedestruktivního testování prodej Praha

Potřebujete zjistit kvalitu Vašich produktů a ověřit si bezpečný provoz Vašich zařízení? Ve společnosti PANAMETRIA CZ s.r.o. Vám nabízíme přístroje z oblasti nedestruktivního testování výrobků a zařízení od společnosti NDT Trade s.r.o., která na trhu působí již od roku 2007. Dodáváme přístroje pro vizuální kontrolu jako videoskopy, fibroskopy a boroskopy, ruční spektrometry. Nabízíme Vám automatické ultrazvukové systémy ScanMaster, které najdou uplatnění zejména v průmyslových aplikacích. Dále u nás najdete magnetizační přístroje, vířivoproudé přístroje a veškeré příslušenství k NDT zkouškám.