Pohoštění na paluby vojenských dopravních letounů - catering 2021 - 2024

Pohoštění na paluby vojenských dopravních letounů - catering 2021 - 2024

Účelem veřejné zakázky je pořízení služby (spočívající v dodávce jídel), která zabezpečí požadované dodávky cateringových služeb na paluby vojenských dopravních letounů pro zabezpečení letů letadel AČR na letišti Praha - Kbely a ve výjimečných případech na letišti Václava Havla Praha - terminál T3, zejména při provádění letů ústavních a vládních činitelů a letů v prospěch resortu MO.
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2020 10:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo obrany

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Platnost veřejné zakázky:
12.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo obrany

Zadavatel IČ:
60162694

Zadavatel ulice:
Tychonova 221/1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Drozdová

Zadavatel telefon:
+420 973 229 865

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.army.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nezapomenutelný gastronomický zážitek Vám připraví kuchař přímo v pohodlí Vašeho domova

Nezapomenutelný gastronomický zážitek Vám připraví kuchař přímo v pohodlí Vašeho domova

Slavíte výročí svatby se svou ženou a rádi by jste jí překvapili výbornou večeří? Ale do vaření se pouštět nechcete? Chystáte rodinou oslavu? Oběd pro přátelé? Rádi by jste je ale pohostili u Vás doma, ale jídlo aby bylo jako ze špičkové restaurace? Máme pro Vás řešení. Tím je náš kuchař do domu ze společnosti PETERMANN – Catering s.r.o. ať už jste z Ostravy, Brna či z Olomouce. Ať už chystáte večeři na oslavu výročí svatby či seznámení, romantický večer pro přítelkyni, rodinnou oslavu či setkání s přáteli, oslovte nás a my Vám připravíme menu dle Vašeho přání a výběru. Stačí si zarezervovat termín konání. Jídlo připravujeme vždy z čerstvých a kvalitních surovin. S nápadem naservírujeme, aby nejen chuťové pohárky zažily gastronomický zážitek, ale aby se i oči potěšily. Hostina pro Vaše blízké bude připravena jako v luxusní restauraci a přitom si jí budete moci v klidu vychutnat v útulném prostředí Vašeho domova.


Komplexní a cenově dostupné cateringové služby - Catering levně a spolehlivě!

Komplexní a cenově dostupné cateringové služby - Catering levně a spolehlivě!

Rádi byste uspořádali nějakou společenskou akci, raut, párty, svatbu či firemní večírek a sháníte spolehlivou cateringovou firmu, která zajistí vše potřebné? Pak vsaďte na firmu Labužník FAST-FOOD s.r.o., která působí v okrese Opava i celém Moravskoslezském kraji. Nabízíme kompletní servis cateringových služeb pro různé společenské akce na profesionální úrovni: - bohaté rauty a přípravy chutného jídla - jídla jsou sestaveny vždy z čerstvých surovin - sestavení jídelníčku včetně cenové kalkulace - ozdoba stolů včetně prostírání a jídelního servisu. Každá akce svěřená do našich rukou bude vždy úspěšná. To Vám zajistí náš profesionální, který má dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. Na Vaši akci Vám podle přání můžeme zapůjčit také vlastní inventář: - sklo, příbory, talíře - ubrusy, rautové sukně - gastronomické vybavení (ohřevná lázeň, výčepní zařízení, lednice, profesionální kávovar…) - párty stany - zahradní nábytek (pivní sety až pro 200 osob) - zahradní gril.


Catering pro rodinné oslavy, rauty, plesy, firemní školení

Catering pro rodinné oslavy, rauty, plesy, firemní školení

Restaurace a kavárna Scéna zajišťuje skvělý catering pro rodinné oslavy, svatby, večírky rauty, plesy, firemní akce a školení. Nabízíme také možnost pořádání večírků a akcí ve vedlejším kulturním domě, kde v každém patře provozujeme bar včetně zázemí propojené s naší restaurací a kuchyní. Jsou zde k dispozici větší prostory. Úspěšné jsme zajistili již spoustu večírků, akcí a rautů nejen pro velké společnosti, ale také ministerstvo, lékařské komory, školy a univerzity. Vaříme speciality dle sezóny z čerstvých a kvalitních surovin i pro ty nejnáročnější hosty tu máme skvělé víno z našich moravských vinic. Pořádáme také tématické meníčka jako například - Řecké dny, kdy jsme nabízeli speciality z řecké kuchyně během poledního menu.


Špičkový catering pro vaší akci společenského či soukromého charakteru

Špičkový catering pro vaší akci společenského či soukromého charakteru

Hotel UNO Ústí nad Orlicí pro vaše společenské či soukromé akce spolehlivě zajistí neobvyklý catering. Vaše konference, večírek či raut se tak stane nejen požitkem, ale i zážitkem. Naše cateringová firma zajistí vše od inventáře, přes personál až po závěrečný úklid včetně doprovodných služeb. Catering pro vaše akce Hotel UNO Ústí nad Orlicí Office catering Firemní večírky, rauty Konference Pracovní obědy Degustace Tematické večírky Svatby Narozeninové oslavy Dětské oslavy Párty stan (š: 500 cm, d: 800 cm, v: 278 cm) a další akce dle Vašich požadavků


Pořádání rodinných oslav a hostin s naplánováním vhodného zábavného programu, hudby i výzdoby

Pořádání rodinných oslav a hostin s naplánováním vhodného zábavného programu, hudby i výzdoby

Plánujete narozeninovou oslavu se svou rodinou a s přáteli? Váháte, kde přesně by jste si oslavu představovali? Rádi by jste měli na oslavě zábavný program? A především chcete své hosty pohostit dobrým jídlem? Zavolejte si na pomoc firmu PETERMANN – catering s.r.o. a on Vám připraví výtečné jídlo z kvalitních surovin. Působí v okolí Ostravy, Olomouce a Brna. Na hostinu připravíme menu dle Vašeho přání. Jídlo vždy připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin. Pokud plánujete oslavu přímo u Vás doma, není problém pro nás přijet a jídlo nachystat kdekoliv si budete přát. Pokud by jste raději hostinu jinde, ale váháte nad vhodným místem, my Vám rádi poradíme ve výběru vhodných prostor. Navíc zajistíme i hudbu, karaoke, fotografa, a květinovou výzdobu a zajímavé dekorace. Dále jsme schopni vymyslet zábavný program, aby se hosté nenudili a měli pěkné vzpomínky na Vaší oslavu. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Příprava výborného občerstvení na firemní akce a večírky, raut na teambuilding přímo Vám na míru

Příprava výborného občerstvení na firemní akce a večírky, raut na teambuilding přímo Vám na míru

Plánujete firemní večírek? Potřebujete zajistit raut na firemní poradu? Hledáte kuchaře, který Vám nachystá občerstvení na teambuilding dle Vašich představ? Oslovte firmu PETERMANN – Catering s.r.o., kde Vám sestaví výborný jídelníček na jakoukoliv akci budete potřebovat. Přijedeme za Vámi kamkoliv v okolí Ostravy, Olomouce či Brna. Veškeré pokrmy připravujeme z čerstvých a kvalitních surovin. Dbáme na originální servírování a pokrmy jsou nápadité a potěší nejen Vaše chuťové buňky ale i oči. Připravíme občerstvení na firemní večírky, teambuilding a další firemní akce. Poradíme Vám i s výběrem vhodných prostor a budete-li pro své zaměstnance nachystat i zábavný program, neváhejte se na nás obrátit. V případě že budete potřebovat přichystat jakoukoliv rodinnou oslavu, romantický večer nebo svatbu, jsme zde také pro Vás. Sestavíme vhodné menu, pomůžeme s výzdobou a s programem, doporučíme fotografa a zajistíme květinovou výzdobu. Jsme zde zkrátka pro Vás, kdykoliv budete potřebovat nachystat výjimečný gurmánský zážitek.