Rámcová dohoda na zabezpečení prostorové, polymerové a bezchlorové dezinfekce společných prostor

Rámcová dohoda na zabezpečení prostorové, polymerové a bezchlorové dezinfekce společných prostor

Předmětem záměru je zabezpečení prostorové, polymerové a bezchlorové dezinfekce společných prostor v objektech MZV. Výsledkem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na výše uvedené služby.
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2020 10:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ministerstvo zahraničních věcí

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
30.10.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo zahraničních věcí

Zadavatel IČ:
45769851

Zadavatel ulice:
Loretánské nám. 101/5

Zadavatel PSČ:
118 00

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Helena Prokopíková

Zadavatel telefon:
+420 224 182 175

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mzv.cz/jnp

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Deratizace – likvidace krtků, potkanů, myší a hryzců

Deratizace – likvidace krtků, potkanů, myší a hryzců

Komplexní likvidaci krtků a hlodavců provádí deratizační firma Moirat servis s.r.o. Naše společnost provádí deratizaci domácností, podniků a dalších objektů nejen ve Znojmě, ale také v Moravském Krumlově a Hrušovanech nad Jevišovkou. Kromě konečné likvidace provádíme i preventivní deratizační opatření, kterými předcházíme pronikání hlodavců do objektů. V rámci deratizačních služeb volíme následující postup: - celková prohlídka objektu určeného k deratizaci  - doporučení preventivních opatření  - určení druhu hlodavce a stupeň zamoření  - výběr vhodného deratizačního přípravku  - kladení nástrah, fixace a jejich označení  - zaevidování nástrah dle deratizačního schématu a systému HACCP do mapy podniku  - kontrolní činnost, jako je evidence úbytku nástrahy nebo doplnění nástrahy  - sběr uhynulých hlodavců a jejich likvidace  - vystavení zápisu o provedení deratizace


Účinná dezinfekce všech prostor, místností i matrací pomocí ozonového generátoru a vaku

Účinná dezinfekce všech prostor, místností i matrací pomocí ozonového generátoru a vaku

Hledáte spolehlivý způsob dezinfekce místností? Potřebujete ve školních, výrobních či zdravotnických prostor zlikvidovat bakterie a viry? Společnost Chiranex s.r.o. provádí dezinfekční práce pomocí ozonu nejen v Ostravě, kde má sídlo, ale působící po celé Moravě. Navíc zajistí prodej či pronájem ozonového generátoru i vaku, pomocí kterého se likvidují bakterie v matracích. Generátor ozonu účinně zlikviduje veškeré viry a bakterie ve veřejných i občanských prostorách, například ve školách, nemocnicích a jiných zdravotnických zařízení, v hotelech i v jídelnách, v azylových domech. Využívá se hodně v potravinářství a zdravotnictví, protože působí jako prevence proti nozkomiálních nákaz. Ale oceníte jej i při dezinfekci domácích interiérů, auto klimatizací, chladících nástaveb aut a vzduchotechniky. Vak slouží k dezinfekci pěnových jader matrací, aktivních antidekubitních matrací, pečovatelských lůžek, polohovacích pomůcek. Ozonový generátor i s vakem si můžete od nás pronajmout či zakoupit, případně se o dezinfekci Vámi potřebných prostor postaráme sami. Máte-li dotazy či zájem o naše služby, neváhejte se na nás obrátit.


Desikace – postřik trávníků proti růstu plevelů a uchycení náletových dřevin a zeleně

Desikace – postřik trávníků proti růstu plevelů a uchycení náletových dřevin a zeleně

Hledáte způsob, jak mít krásnou travnatou plochu bez nadbytečného plevele? Chcete předejít tomu, aby se ve Vaší travnaté ploše uchytily všemi neoblíbené náletové dřeviny? Tím pravým řešením jsou desikační prostředky společnosti Lukáš Kudrna. Desikační přípravky slouží k potlačení růstu nežádoucí vegetace na travnatých plochách parků, sportovišť nebo parkovacích ploch. Mimo to jsou naše přípravky šetrné k životnímu prostředí a neukládají se v půdě. Přípravek je aplikován jednou až třikrát ročně v průběhu vegetačního období. Přípravek samotný je aplikován pomocí postřikovačů na listy rostliny a dostaneme se až k jejich kořenům. Rostliny po aplikaci přípravku následně usychají za jeden až dva týdny.


Účinnou likvidací virů a bakterií zajistí Germicidní lampy UV-C s dezinfekčními účinky

Účinnou likvidací virů a bakterií zajistí Germicidní lampy UV-C s dezinfekčními účinky

Máte v plánu pořádně vydezinfikovat domov, aby jste se zbavili bakterií? Vlastníte provozovnu, kde se během dne pohybuje více lidí? I zde je potřeba zlikvidovat viry a bakterie. Společnost HT car systém s.r.o. se sídlem ve Vsetíně se specializuje na prodej Germicidních lamp UV-C, které mají skvělé dezinfekční účinky. Svítidlo vyzařuje tvrdé ultrafialové neviditelné záření, které se vyznačuje dezinfekčními účinky a účinně a rychle odstraňuje bakterie, spóry a viry, což jistě oceníte v době, kdy se svět potýká s koronavirovou pandemií, který také likviduje. Umístit jej můžete kdekoliv v místnosti, ať už na stěnu či na stojan, ve vhodné výšce a v blízkosti povrchů, které je potřeba vydezinfikovat. V rámci konstrukce lampy je i závěsný držák. Vhodná doba použití je 15 – 30 min. K lampě dodáváme i časový spínač. Je důležité, aby v průběhu ozařování nebyli v prostoru přítomni lidé, zvířata ani rostliny. Využití této lampy: - zdravotnictví - laboratoře - školní prostory - firmy a kanceláře - fit centra - prodejny - hotely - i domácnosti Na našich webových stránkách najdete aktuální ceny a další informace k tomuto produktu. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Boj proti hlodavcům, hmyzu a plísním v budovách a provozech

Boj proti hlodavcům, hmyzu a plísním v budovách a provozech

Trápí Vás škůdci či plísně a nevíte, jak účinně zakročit proti nim? Obraťte se na nás! Jsme deratizační společnost ASANA Control s.r.o. ze Zlína. Specializujeme se na deratizaci, desinsekci, dezinfekci - hubení hmyzu a hlodavců v potravinářských provozech, zemědělských provozech, veterinární a komunální sféře či zdravotnictví. Naše společnost pracuje profesionálně a účinně s moderními technologiemi! Zaručíme Vám nízkou cenu či nabídneme poradenství v tomto oboru. Zpracujeme dokumentaci HACCP. Pomáháme klientům v celém Zlínském kraji, tak nás neváhejte kontaktovat. Pracujeme 24 hodin denně i o víkendech či svátcích.


Čištění a dezinfekce interiérů vozidel a auto klimatizace ozonem

Čištění a dezinfekce interiérů vozidel a auto klimatizace ozonem

Je pro Vás čistotu Vašeho automobilu opravdu důležitá? Pak si ho nechte vyčistit a dezinfikovat ozonem od společnosti TRIOAUTOSKLO z Prahy 9. Ozon bezpečně zničí všechny viry, bakterie, spóry, plísně i pachy. Je účinný i v místech, kam není běžně možné dezinfekční prostředky aplikovat. Za dezinfekci Vašeho vozidla nyní zaplatíte díky zaváděcí nabídce jen 500 Kč + DPH a v případě současné výměny autoskla může být dezinfekce Vašeho automobilu zcela zdarma. V případě zájmu o vyčištění auta ozonem se proto obraťte na společnost TRIOAUTOSKLO, pobočka Praha 9-Horní Počernice. Zbavíte se pachů i mikroorganismů v interiéru Vašeho vozu, a to naprosto bezpečně!