Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 3 dny.


Dodávky materiální pomoci hrazené z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám - stany, spacáky a karimatky

Dodávky materiální pomoci hrazené z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám - stany, spacáky a karimatky

Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky stanů, spacáků, karimatek a alumatek zapojeným partnerským organizacím projektu, a to včetně dopravy na určená místa plnění za účelem zajištění potřeb osob bez domova jakožto jedné z cílových skupin projektu OP PMP „Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám II.
Veřejná zakázka vložena:
12.10.2020 10:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Ministerstvo práce a sociálních věcí

Zadavatel IČ:
00551023

Zadavatel ulice:
Na Poříčním právu 376/1

Zadavatel PSČ:
128 01

Zadavatel obec:
Praha 2

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stany, spacáky, karimatky, batohy a tašky - kamenná prodejna a eshop Praha

Stany, spacáky, karimatky, batohy a tašky - kamenná prodejna a eshop Praha

Máte v plánu výlet s přespáním v přírodě? Pak se neobejdete bez kvalitního outdoorového vybavení, spacáku, karimatky, batohu či tašky. Vše potřebné pro pobyt v přírodě pořídíte pohodlně a výhodně v prodejně nebo na eshopu společnosti PROSPORT PRAHA s.r.o. U nás naleznete výběr sportovního vybavení pro ženy i muže za příznivé ceny. Pokud si nebudete vědět při porovnávání jednotlivých produktů rady, naši odborníci Vám ochotně poradí. Vybavte se spacáky, karimatkami a batohy v prodejně PROSPORT PRAHA s.r.o. a užijte si ničím nerušený výlet do přírody.


Prodej čelovky, čelové i klíčenkové svítilny LED LENSER - široký sortiment

Prodej čelovky, čelové i klíčenkové svítilny LED LENSER - široký sortiment

Hledáte svítilny a čelovky, které budou dostatečně kvalitní a budou odpovídat přesně vašim představám? Pak jste na správném místě, v našem širokém sortimentu si vyberete: B7: - svítilna splňující nejvyšší nároky - vybavena Hight End Power LED diodou - vhodná pro všechna použití. D14: - uplatnění najde v "mokrém" prostředí jako u vodních sportů, při revizích a opravách kanalizačních a vodovodních opravách. H14R: - dobíjející čelová svítilna - nízké provozní náklady - doporučena pro profesoinální použití. H14: - multifunční čelová svítilna - konstrukční novinka. H7R: - dobíjející čelová svítilna - plynulé ovládání tlumení intenzity světla - přesná optika. H5: - elegantní vzhled - speciální patentovaná optika - jednoduché ostření. H4: - malá čelová svítilna. H3: - čelová svítilna - vhodná pro čtení, myslivost, outdoor, rybolov - intenzita světla je ovladatelná. Laser Pointer V9: - laserové ukazovátko. K3: - šetřeno na váze, ale ne na kvalitě a výkonu. K2: - novinka - vysoká svítivost - elegantní. K1L: - klíčenková svítilna - svítí něuvěřitelně zářivě bílým světlem. K1: - novinka - svítilna vybavena otočným systémem zaostřování. HOCUS FOKUS: - nejosvědčenější svítilna. M14, M8, M7, M5. M7R: - vysoký výkon . MT7: - taktická svítilna koncipovaná pro speciální jednotky. M1: - kapesní model - více světla, menší hmotnost, menší velikost. L7: - doma v extrémních podmínkách, odolná extrémním teplotám, chladu. L6: - lehká svítilna a odolná vůči nárazu - odolná proti stříkající vodě, nadměrnému teplu a chladu - snadno ovladatelná. L5: - malá, lehká svítilna, která je napájena pouze jedním monočlánkem. P17: - odolná proti nárazům a velkých rozdílným teplotám - používají ji hasiči, policisté, záchranné složky. P14: - světelná třída. P6: - dlouhá, štíhlá svítilna. P5R: - malá dobíjecí svítilna - extrémně jasná, vybavená jednoduchým systémem dobíjení. P5: - svítilna, která je malá, lehká, šetří energii. P4 AFS: - vybavená technologií Advanced Focus System - světlo je jasnější. P4 BM: - svítilna pro montéry, techniky. P3 AFS: - klíčenková svítilna. P3 BM: - větší hlava reflektoru a proto má tato svítilna větší dosah. P2AFS: - klíčenková svítilna. P2 BM: - malá svítilna. X21R: - dobíjející svítilna. X21: - unikátní svítilna, působící senzačním dojmem. X14: - extrémní výkon ve dvojlůžovém balení. X7R: - velkolepá dobíjející svítilna. P7: - nejpoužívanější typ - nejvhodnější pro použití na přilbu. H7: - u této svítilny je kabelový systém, který je řešen odolným spirálovým vodičem. V8 Photonpump: - mikrosvítilna s kultovním image. David 19 Rechargeable: - ušlechtilý design, nízká hmotnost, vysoký světelný výkon. V2 Triplex: - čistý kovový povrch z kvalitního hliníku.


Novinka - lehká softshellová bunda THINY s karabinou k zavěšení na batoh, poutko kalhot

Novinka - lehká softshellová bunda THINY s karabinou k zavěšení na batoh, poutko kalhot

Máte rádi sport nebo se věnujete outdoorovým aktivitám a nezáleží Vám, jaké je venku počasí? Softshellová bunda Thiny je pro Vás ideální. Industrial Starter Czech s.r.o. se zabývá prodejem oděvů pro volný čas a nyní má pro Vás novinku - softhellová bunda Thiny s kapucí, která je extra lehká, má membránu a vysokou úroveň prodyšnosti i nepromokavosti. Díky karabině si bundu můžete zavěsit na batoh či poutko kalhot. Složení: - polyester s TPU membránou 10.000 mm a 3000 mvp. Bundu máme k dispozici v červené a černé barvě ve velikostech S, M, L, XL, 3XL. Chcete-li mít bundu, kterou můžete používat po celý rok, softhellová bunda THINY je tou nejlepší volbou!


Outdoorové vybavení prodej Praha – široký výběr mnoha značek

Outdoorové vybavení prodej Praha – široký výběr mnoha značek

Sháníte kvalitní outdoorové vybavení? Pak Vás jistě potěší nabídka společnosti PROSPORT PRAHA s.r.o. V podnikové prodejně nebo na eshopu naleznete široký výběr mnoha značek. Outdoorové vybavení z naší Vám umožní dlouhý pobyt v přírodě i v ne zrovna příznivých podmínkách. Nabízíme kvalitní spacáky, stany, matrace, dámské i pánské funkční oblečení, včetně vyhřívaných doplňků. Samozřejmě u nás naleznete také nejrůznější batohy a turistické doplňky. Pro zážitek z pobytu v přírodě nezapomeňte a vhodné outdoorové vybavení od společnosti PROSPORT PRAHA s.r.o.


Nepromokavý oblek - výhodně nakoupíte armádní oblečení a vybavení

Nepromokavý oblek - výhodně nakoupíte armádní oblečení a vybavení

Náš ARMYSHOP s originálním armádním zbožím je tu pro Vás. Zboží pro turistiku, camping a volný čas nabízí ARMPEX s.r.o. Jičín. Nyní výhodně nakoupíte nepromokavý oblek. Při střídání počasí je chytré mít s sebou i nepromokavý oblek. Zachrání vás nejen před rýmičkou. V nepříjemném aprílovém počasí a jistě i po zbytek roku se bude hodit. Bílý nepromokavý oblek univerzální velikosti používaný i na mytí techniky. Souprava obsahuje kalhoty s vysokým pasem na šle a bundu s kapucí. Na povrchu guma, podšívka textilní. Prodej vojenského materiálu - ARMYSHOP


Kamínka pod kotlík Jičín – skvělé vaření venku na ohni

Kamínka pod kotlík Jičín – skvělé vaření venku na ohni

Prodej vojenského materiálu – ARMYSHOP ARMPEX s.r.o. Kumburský Újezd, Jičín Nastává kempovací sezóna, chalupaření nebo rybaření a je potřeba si venku něco uvařit. Firma ARMPEX s.r.o. Kumburský Újezd poblíž Jičína nabízí naprostou novinku kamínka pod kotlík. Nabízíme Vám široký výběr z originálního armádního zboží, zboží pro turistiku, camping a volný čas. Kamínka pod kotlík jsou vyrobena z kvalitního materiálu, kotlík do nich skvěle padne, snadno se obsluhují a nezabírají příliš místa. Máme pro Vás náš e-shop, kde si můžete vybrat ze stovek různého armádního zboží.