Rekonštrukcia kina Panorex v Novej Dubnici

Rekonštrukcia kina Panorex v Novej Dubnici

Predmet zákazky je definovaný projektom stavby (projektová dokumentácia pre realizáciu stavby): "Rekonštrukcia kina Panorex v Novej Dubnici", ktorý vypracovala ArRea, projektový ateliér, s.r.o., Braneckého 8, 911 01 Trenčín v septembri 2020.
Požiadavkou investora (verejného obstarávateľa) a zároveň budúceho prevádzkovateľa a užívateľa je z jestvujúceho jednoúčelového objektu kina vytvoriť multifunkčný kultúrny stánok, naplniť ho súčasnými potrebami a zachovať pritom jeho modernistický výraz.
Rekonštrukcia vo vnútorných priestoroch sa bude týkať výmeny nášľapných povrchov podláh vrátane podlahovej krytiny v kinosále a pódiu, výmeny respektíve oprave vnútorných omietok a obkladov, výmeny zavesených podhľadov, výmeny všetkých dverných otvorov vrátane ich zárubní, výmeny okenných otvorov a presklených fasádnych stien pričom sú v niektorých osadené vstupné dvere, výmeny konštrukcií zábradlí, výmeny klampiarskych prvkov, výmeny strešného plášťa. Z dôvodu statického porušenia nosnej oceľovej konštrukcie strešného plášťa nad vstupným priestorom, sociálnymi priestormi, reštauráciou so zázemím a budúcim priestorom knižnice je potrebné pristúpiť ku kompletnej výmene nosnej konštrukcie, tepelnoizolačného a hydroizolačného plášťa a k výmene podhľadu.
Rekonštrukčné práce si vyžiadajú odstránenie niektorých nenosných priečok a to hlavne v priestore jestvujúceho sociálneho vybavenie, zázemia kuchyne a v priestore pôvodnej uhľovej kotolne na 1. P.P. Rekonštrukčné práce si v nevyžiadajú akýkoľvek zásah do pôvodného statického riešenia stavby s výnimkou výmeny nosnej oceľovej konštrukcie strešného plášťa nad vstupným priestorom, sociálnymi priestormi, reštauráciou so zázemím a budúcim priestorom knižnice.
Technické vybavenie stavby pozostáva rozvodov vody, kanalizácie, vykurovania, vzduchotechniky, elektrických rozvodov, rozvodov slaboprúdu, technického vybavenia kinosály divadelnou technikou, merania a regulácie ktoré sú potrebné k správnej prevádzke vykurovania a chodu vzduchotechniky.
Členenie stavby na prevádzkové súbory a stavebné objekty:
S.O. 01 Rekonštrukcia kina
S.O. 02 Vodovodná prípojka
Podrobnejšie v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
09.10.2020 11:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Nová Dubnica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.12.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Nová Dubnica

Zadavatel IČ:
00317586

Kontaktní osoba:
Ing. Ján Krumpolec

Zadavatel telefon:
+421 424 433 526

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.novadubnica.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212000-6
Stavebné práce na stavbe budov pre voľný čas, šport, kultúru, ubytovanie a reštauračné stravovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL (především typu 104, 105, 117 a 118) realizuje společnost RD Komex sídlící v Jeseníku. Díky dodatečné montáží podkroví získáte novou bytovou jednotku se 2-3 obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Součástí dodatečné montáže vybaveného podkroví od RD KOMEX jsou: - vnitřní dveře KASARD, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny - kompletní instalace vody, topení a elektro - vybavení koupelny zařizovacími předměty (umyvadlo, vana, WC, páková baterie) Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme nad rámec standardního provedení: - více variant dispozičního řešení - výběr designu dveří, podlahových krytin, barvy výmalby - dodávka zařizovacích předmětů do koupelny podle Vašeho výběru (obklady, dlažba)


Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Hledáte tým profesionálních řemeslníků, kteří se Vám postarají o kompletní rekonstrukci interiéru? Firma firma Interiéry Danko ze Znojma se zaměřuje na realizaci a rekonstrukci interiérů od návrhu po kompletní realizaci na klíč. Nabízíme komplexní službu od návrhu, přes stavební úpravy, po výrobu nábytku a dokončení. Zajistíme služby v oblasti interiérového designu. Bytový designer Vám vytvoření bydlení podle vašich představ. Vytvoříme zbrusu nový interiér Vašeho bytu či rodinného domu. Řemeslné práce: - bourací, obkladačské, sádrokartonářské a podlahářské práce - kompletní přestavba koupelny - rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě - kompletní rekonstrukce interiérů bytů v panelových, cihlových nebo rodinných domech. Působíme nejen ve Znojmě, ale také na Brněnsku, v Ivančicích, Moravských Budějovicích či Třebíči.


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!


Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce Praha

Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce Praha

Chystáte se na rekonstrukci svého bytu, domu, koupelen nebo jiných vnitřních prostor? Hledáte firmu, která se věnuje instalatérství, plynárenským pracím nebo topenářství? Společnost Silema Praha s.r.o bude pro vás tou nejlepší volbou. Zajišťujeme veškeré práce potřebné k rekonstrukcím, od zajištění instalatérských a zednických prací, přes položení dlažby a obkladů, po finální práce. Nabízíme také instalaci podlahových topení a klimatizací. Rekonstruujeme i komerční prostory, nejenom bytové jednotky. Dle vaší poptávky vyhotovíme návrh a cenovou nabídku na míru. Vaše dotazy vyřešíme buďto přes e-mailovou komunikaci nebo na naší pobočce v Praze, na ulici Roháčova 145/14.


Montáž nábytku, kompletní rekonstrukce bytů, opravy v domácnosti Brno

Montáž nábytku, kompletní rekonstrukce bytů, opravy v domácnosti Brno

Potřebujete pomoci s montáží Vašeho nábytku a nevíte kdo by Vám s tím pomohl? Obraťte se na nás, Váš problém hravě vyřešíme! Zaměřujeme se hlavně na poskytování služeb starší generaci, kdy už si nemůžou určité práce udělat sami. Jsme schopni zajistit jakékoliv služby potřebné při chodu domácnosti vč. veškerých oprav a údržby domu, chaty, kanceláře či zahrady. Zrekonstruujeme Vám i celý byt, když budete potřebovat, vymalujeme pokoje, namontujeme nábytek, natřeme okna, dveře, ploty, brány, položíme jakýkoliv typ podlahy a mnoho dalšího. Více informací najdete u nás na webu.


Kompletní stavební práce – zednické, obkladačské, sádrokartonářské,  rekonstrukce domů a bytů

Kompletní stavební práce – zednické, obkladačské, sádrokartonářské, rekonstrukce domů a bytů

Potřebujete provést rekonstrukci domu? Nebo chcete upravit nebo položit novou venkovní dlažbu? Uvažujete o rekonstrukci bytového jádra? Kompletní stavební práce v rodinných domech i bytech provádí v oblasti Brna a Blanska firma DS Partner. V prvé řadě zajišťuje rekonstrukce domů a bytových jader. Zateplujeme také fasády a realizujeme půdní vestavby. Provádíme veškerou výstavbu ze sádrokartonu a i obkladačské práce. Co se týče stavebních prací v exteriéru, pokládáme zámkové dlažby. Stavíme také prvky občanské vybavenosti,a to chodníky a komunikace