Morkůvky - obnova rybníka

Morkůvky - obnova rybníka

Předmětem veřejné zakázky je realizace rybníka v obci Morkůvky.
Rybniční kotlina bude sloužit k akumulaci zadržené vody v rybníku. Rybniční kotlina je nepravidelného obdélníkového půdorysného tvaru. Rybniční kotlina vznikne odtěžením zeminy do projektovaného tvaru a spádu dna. Dno rybniční kotliny je vyspádováno směrem k údolnici, která je zřízena v trase původního koryta Harasky. Břehová linie rybníka nebude opevněna vyjma linie podél stávajícího koryta Harasky v prostoru bezpečnostního přelivu a výpustného objektu. V tomto úseku bude břehová linie opevněna záhozem z lomového kamene opřeným ve dně patky ze záhozu z lomového kamene. Svahy nad Hprov mimo úsek opevnění záhozem a pláně budou zatravněny.
Podrobný popis předmětu plnění veřejné zakázky je uveden v projektové dokumentaci pro provádění stavby.
Veřejná zakázka vložena:
09.10.2020 10:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Obec Morkůvky

Originální záznam:

Okres:
Břeclav

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Morkůvky

Zadavatel ulice:
Morkůvky 113

Zadavatel PSČ:
691 72

Zadavatel obec:
Morkůvky

Kontaktní osoba:
Brigita Petrášová - starosta obce

Zadavatel telefon:
+420 519 423 033

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.morkuvky.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zemní práce  - terénní úpravy, skrývky, práce s UNC

Zemní práce - terénní úpravy, skrývky, práce s UNC

Hledáte firmu provádějící zemní práce v okolí Hrušovan nad Jevišovkou? Potřebujete srovnat terén na zahradě? Připravit základy pro příjezdovou cestu nebo chodník? Pak se obraťte na firmu Kobliha stavitelství s.r.o. Provádíme různé typy zemních prací. Veškeré zemní práce provádíme za pomocí multifunkčního minibagru UNC. S jeho pomocí realizujeme: -terénní úpravy -skrývky Pro bližší informace ohledně provedení zemních prací nás neváhejte kontaktovat.


Demolice, výkopové a stavební práce Ostrava, příprava vodovodů a kanalizace, montáž plotů

Demolice, výkopové a stavební práce Ostrava, příprava vodovodů a kanalizace, montáž plotů

Vladimír Červeňák Demolice, výkopové a stavební práce Ostrava Pracujeme v oboru demoličních, výkopových a stavebních prací. Firma Vladimír Červeňák poskytuje komplexní stavební služby v rámci celé ČR. Dále provádíme pokládku zámkové dlažby včetně obrub, montáž plotů, přípravu vodovodů a kanalizace. Stavební práce: - demoliční práce - výkopové práce - příprava a položení zámkové dlažby včetně obrub - montáž plotů - příprava vodovodů a kanalizace. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Jungmannova 997/7, Ostrava.


Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Odborná a profesionální rekonstrukce plynovodů - opravy od špičkové firmy v oboru

Snažíte se najít kvalitní firmu, která by se postarala o rekonstrukci plynovodů? Ostravská společnost Glumbík s.r.o. je specialistou na opravy, rekonstrukce, montáž i výstavbu plynovodů. Své zakázky realizuje především v Olomouckém, Zlínském a Moravskoslezském kraji, ale po domluvě jsme Vám k dispozici kdekoli v České republice i na Slovensku. Kvalitní a hlavně rychlé služby: - montáž, rekonstrukce, oprava, dodávka plynovodů i ropovodů - montáž trasových uzávěrů - svařování a izolování potrubí - demontáž potrubí - zemní práce a práce s jeřábem. Máme k dispozici zkušené a vyškolené pracovníky, výborné technické vybavení a bohaté zkušenosti. Tím vším se řadíme mezi špičky v oboru. Dokážeme pružně reagovat na potřeby našich zákazníků, aby byli maximálně spokojeni, proto neváhejte a obraťte se na nás!


Zemní a výkopové práce Kutná Hora, terénní úpravy vlastní technikou, základy, koryta, přípojky

Zemní a výkopové práce Kutná Hora, terénní úpravy vlastní technikou, základy, koryta, přípojky

Představujeme Vám firmu Ekostarmont, s.r.o. - ekologické stavby Kutná Hora, která provádí kompletní zemní a výkopové práce od projektu až po finální realizaci. Veškeré stavební služby přitom provádíme jak pro obce a firmy, tak i pro soukromé investory. Zemní a výkopové práce Kutná Hora: - základy budov - kanalizace - plynové a vodovodní přípojky - terénní úpravy - svahování terénu - úpravy vodních toků - odbahnění - úpravy regulovaných i neregulovaných koryt Pokud Vás naše zemní a výkopové služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Libušina 383/10, Kutná Hora.


Výkopové práce Děčín, základové desky, výkopy pro ploty, hloubení bazénů, jezírek

Výkopové práce Děčín, základové desky, výkopy pro ploty, hloubení bazénů, jezírek

Firma AS Stavby - Děčín, kterou provozuje pan Alexandr Straka, nabízí kompletní zemní a výkopové práce. Součástí služeb je zaměření, cenovou kalkulaci, dodání veškerého materiálu a zajistíme konečnou realizaci. AS Stavby - Alexandr Straka, služby: - výkopové práce - výkopy základů - základové desky pro rodinné domy - hloubení bazénů - hloubení jezírek či rybníčků Nabízíme kvalitní výkopové služby, všem svým zákazníkům garantujeme dodržení termínu a profesionální přístup. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Sídlíme v obci Janská, okres Děčín.


Zemní a výkopové práce - veškeré terénní úpravy minibagrem a smykovým nakladačem

Zemní a výkopové práce - veškeré terénní úpravy minibagrem a smykovým nakladačem

Stavíte a hledáte spolehlivou firmu, která provádí zemní a výkopové práce? Pak se obraťte na společnost Autodoprava Bohdálek, která vám vše zajistí pomocí vlastní moderní a výkonné techniky. Specializujeme se na zemní, výkopové práce a terénní úpravy. Zajistíme veškeré činnosti, od vykopání základů pro stavbu domů, hal nebo průmyslových objektů, po vytvoření prostoru pro jezírko, bazén, studnu či septik, nebo naopak pokud potřebujete terén urovnat či jinak upravit. Ke všem stavebním úpravám používáme svou moderní a výkonnou techniku, díky které můžeme zajistit práce v jakémkoliv rozsahu. Na výkopové práce používáme minibagr Komatsu PC 30 o hmotnosti 3,5 tuny, který má dosah až 3,2 metru, nebo minibagr Komatsu PC 50 o hmotnosti 5 tun. Používáme také smykový nakladače a kolové rypadlo, který má dosah až 5,7 tun. Obraťte se na nás, nebudete litovat!