Zajištění konferenčních služeb pro akce konané na území ČR

Zajištění konferenčních služeb pro akce konané na území ČR

Předmětem veřejné zakázky je zajištění konferenčních služeb, včetně nezbytné konferenční techniky, bezpečnostní techniky a zajištění dodavatele cateringu, pro pro akce konané na území ČR v souvislosti s předsednictvím ČR v Radě EU v roce 2022.
Celá veřejná zakázka je rozdělena celkem na 5 částí. Rozdělení veřejné zakázky na 5 části je výsledkem předběžných tržních konzultací s cílem umožnit co nejširší hospodářskou soutěž.
Části veřejné zakázky:
Část 1: Summit
Část 2: Neformální Rady EU
Část 3: Neformální pracovní skupiny/Výbory/atašé trip/generální ředitelé
Část 4: Konference a další předsednická jednání
Část 5: SME Assembly
V rámci tohoto samostatného zadávacího řízení jsou zadávány části 1 a 2 veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
09.10.2020 11:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Česká republika - Úřad vlády České republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Česká republika - Úřad vlády České republiky

Zadavatel IČ:
00006599

Zadavatel ulice:
nábřeží Edvarda Beneše 128/4

Zadavatel PSČ:
118 01

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
PhDr. Štěpán Černý

Zadavatel telefon:
+420 224 002 111

Fax:
+420 257 531 283

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vlada.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55120000-7
Konferenční služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Automobilový a motocyklový okruh se spoustou zábavy a aktivit

Automobilový a motocyklový okruh se spoustou zábavy a aktivit

Chcete zažít ten nejlepší adrenalin s vůní benzínu na vlastní kůži? Doporučujeme prvně navštívit motocyklový svátek, kterého se pravidelně účastní desetitisíce návštěvníků – Grand Prix České republiky, která je zařazena do seriálu mistrovství světa silničních motocyklů, neboli MotoGP. Okruh v Brně, to ale nejsou jen špičkoví jezdci na silničních motocyklech, pravidelně se zde konají nejrůznější automobilové závody, ale také jízdy veřejnosti, škola smyku či škola defenzivní jízdy, anebo také závody motokár. Automotodrom Brno je centrem setkávání všech fanoušků motoristického sportu bez ohledu na věk. Pořádáme akce pro mládež, začínající řidiče či ostřílené šoféry. Najdete u nás také nejmodernější tréninkové centrum bezpečné jízdy v celé Evropě. Náš okruh je také k dispozici firemní klientele, rádi Vám sestavíme celodenní program pro Vaše zaměstnance na míru Vašim potřebám. Automotodrom Brno – Vaše vstupenka do světa motoristického sportu.


Pozorování oblohy Hradec Králové – večerní pozorování dalekohledy

Pozorování oblohy Hradec Králové – večerní pozorování dalekohledy

Hvězdárna a planetárium v Hradci Králové nabízí velmi zajímavé naučné programy a pozorování oblohy. Poznejte zajímavosti vesmíru z workshopů, přednášek, seminářů a zajímavých aktivit pro děti, studenty, rodiče i důchodce. Pozorování zajímavých objektů večerní oblohy dalekohledy. Při nepříznivém počasí prohlídka dalekohledů a hvězdná obloha v historickém Malém Zeissově planetáriu. Otevírací dny pro veřejnost jsou středa, pátek a sobota.


Kulturní akce na klíč - kompletní realizace městských akcí, festivalů včetně cateringu, zapůjčení techniky

Kulturní akce na klíč - kompletní realizace městských akcí, festivalů včetně cateringu, zapůjčení techniky

Organizace městských akcí, festivalů sebou nese různá rizika, je tedy ideální kompletní realizaci společenské, kulturní akce svěřit eventové agentuře. Kulturní akce na klíč zajišťuje včetně cateringu i zapůjčení osvětlovací a audioviziuální techniky společnost Backstage Agency Zlín. Působnost naší firmy je v rámci celé ČR i Slovensko. Předem zpracujeme detailní plán akce, postaráme se o zajištění programu, organizaci dne i catering. Pokud plánujete menší akci a potřebujete jen pronajmout vhodné zastřešení, posezení a cateringové vybavení, i v tomto případě Vám vyhovíme, zapůjčíme vybavení pro akce různého typu. Pronájem: - zastřešení, stany, pódia, stoly, židle - osvětlovací a audiovizuální technika - cateringové vybavení - mobilní bar, koktejlový bar, chlaďáky.


Vyzkoušejte si naše polyfunční exponáty v rámci volného času či vzdělávání se

Vyzkoušejte si naše polyfunční exponáty v rámci volného času či vzdělávání se

Hledáte alternativu pro trávení vašeho volného času? Jednou z atraktivních možností je návštěva ekotechnického centra Alternátor v Třebíči. Jsme vědecké centrum, kde je zábava propojená s tvůrčí činností i vzděláním. V našem areálu naleznete zajímavé prvky jak pro děti tak i dospělé jedince a zaručeně budete odcházet s pocitem báječně stráveného dne například s polyfunkčními exponáty. Stále expozice, dočasné výstavy i jiné akce jistě ocení také senioři a jiné větší skupiny. Plánovaný program je tak bohatý, že si přijdou na své i návštěvnici, jež se k nám rádi vrací častěji. Neváhejte a přijďte si vyzkoušet naše polyfunkční exponáty.


Poučení a zábava v ekotechnickém centru pro rodiče s malými dětmi

Poučení a zábava v ekotechnickém centru pro rodiče s malými dětmi

Jak efektivně strávit volný čas o víkendu s vašimi ratolestmi a skloubit zároveň zábavu i ponaučení? Návštěvou ekotechnického centra Alternátor v Třebíči. K návštěvě našeho science-centra Vás můžeme nalákat nejen zvýhodněným a cenově vstřícným rodinným vstupným, ale i programem, který obohatí znalosti nejen malých, ale i velkých. Pro děti je k dispozici herní koutek a celá Vaše rodina může navštívit veškeré naše expozice i dočasné výstavy. V rámci vzdělávání máme v našem centru pro Vás nachystané expozice a komentované přednášky, a to z oblasti ekologie, energie nebo programy zabývající se vesmírem.


Eventová agentura, pořádání firemních akcí, festivalů - zapůjčení mobilních barů, párty stanů pro firemní akce

Eventová agentura, pořádání firemních akcí, festivalů - zapůjčení mobilních barů, párty stanů pro firemní akce

Dlouholeté zkušenosti s pořádáním akcí různého zaměření má eventová agentura Backstage Agency Zlín. Zajišťuje v ČR i na Slovensku pořádání firemních akcí, festivalů. Pokud nepotřebujete organizaci eventu na klíč a řešíte jen zapůjčení mobilních barů, párty stanů a dalšího vybavení pro firemní akci, je Vám k dispozici naše půjčovna. Disponujeme párty vybavením pro akce všeho druhu. Půjčovna, zapůjčení: - vybavení na firemní akce - cateringové, party stany, mobilní bar, koktejlový bar - vše pro městské akce, festivaly - zastřešení, pódia, osvětlovací a audiovizuální technika - vše pro svatby, soukromé akce - nůžkové stany, svatební stoly a židle, pivní sety na sezení, chlaďáky.