Hledám pečovatelku pro prarodiče

Hledám pečovatelku pro prarodiče

Hledám pečovatelku pro prarodiče. Jsou stále hodně samostatní, jde spíše o úklid a dohled. Hygiena u dědečka a u babičky podávání prášků 5x za den. Jednalo by se o bydlení ve Velkém Beranově ve stejném domě 5 dní v týdnu.
Poptávka byla vložena dne:
09.10.2020 11:17

Platnost poptávky:
09.11.2020 11:03

Kontaktní osoba:
Wendy Podhorská

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 050 553

Předpokládaná cena:
20 Kč

Okres:
Jihlava

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Diagnostické centrum - ultrazvuk, mamograf k prevenci rakoviny prsu

Ultrazvuk i mamograf slouží k prevenci rakoviny prsu - neváhejte se objednat na vyšetření prsu do diagnostického centra ProMedica spol. s r.o. v Prostějově. Díky mamografu můžeme odhalit nádor prsu i v počátečním stádiu. Aby byl výsledek co nejvíce přesný, pak je nutné vyšetření doplnit i ultrazvukem. Ultrazvukové vyšetření je obvykle metodou číslo jedna u mladých žen s příznaky onemocnění prsu. U žen nad 40 let věku je základní metodou vždy mamografie. V našem diagnostickém centru v Prostějově vám vždy zajistíme ty nejlepší služby a spolehlivé vyšetření - počítačová CT tomografie, intervenční zákroky, ultrazvuková vyšetření, ozonotherapie, mamografická vyšetření a další.


Ambulantní operace - plastické, kosmetické, spolupráce s pacientem

Ambulantní operace - plastické, kosmetické, spolupráce s pacientem

Při operacích používáme epidurální anestezii. Výhodou ambulantní operace je doléčení v domácí péči a rychlejší návrat do pracovního života. Jedná se o operace: - karpální tunely - Dupuytrenova kontraktura - operace estetické chirurgie jako úpravy boltců, rtů, nosu, víček, modelace prsou, břicha - liposukce - poúrazová plastická chirurgie - operace křečových žil Obraťte se na specialisty v oboru - MUDr. Rašku a MUDr. Palkovského, kteří mají v plastické a kosmetické chirurgii mnohaleté zkušenosti.


Logopedická péče pro děti a dospělé Jihlava, vady řeči, problémy s plynulostí řeči, vyslovování

Logopedická péče pro děti a dospělé Jihlava, vady řeči, problémy s plynulostí řeči, vyslovování

V Domě zdraví Jihlava ordinuje Mgr. Naďa Jozífková, která pracuje v oboru logopedie. Zabývá se problematikou narušené komunikační schopnosti jak u dětí tak i u dospělých. Logopedická péče zahrnuje léčbu řečových vad, chybnou výslovnost, rozsáhlé řečové poruchy i naprostou nemluvnost. Všimli jste si špatné výslovnosti u svého dítěte a má již před povinnou školní docházkou? Nepodceňujte vývojové vady řeči u svých dětí a řešte problém co nejdříve. Řeč člověka ovlivňuje prožívání, poznávání a rozumový vývoj. Logopedickou ambulanci naleznete na adrese Vrchlického 2497/57, Jihlava, Dům zdraví Jihlava, druhé patro.


Výživový poradce, výživové poradenství a úprava hmotnosti

Výživový poradce, výživové poradenství a úprava hmotnosti

Pokud jste se rozhodli udělat první krok ke zdravému životnímu stylu a úpravě hmotnosti, využijte výživového poradce v našem centru LION CROSS ARENA s.r.o., který Vás na základě konzultace, vstupní diagnostiky a analýzy Vašeho dosavadního stravování navede na správnou cestu. V rámci přednášky Vás čeká: - seznámení se základy výživy a zdravého stravování - přiblížení všech aspektů zdravé výživy a zdravého životního stylu - vhodný výběr potravin a surovin - nastavení poměru makroživin i pitného režimu - konzultace s trenérem a výběr vhodné sportovní aktivity - prohlídka našeho sportovně relaxačního centra - ukázková lekce cross tréninku. Spoluprací, konzultací, tréninkem, přednáškami a praktickými ukázkami se Vám budeme snažit být nápomocni při plnění cílů. Poskytujeme to nejkvalitnější výživové poradenství, díky kterému se dozvíte potřebné informace a časem budete schopni být sami pro sebe tím nejlepším poradcem!


Dětská osteologie - osteologická ambulance pro prevenci, léčbu osteoporózy

Dětská osteologie - osteologická ambulance pro prevenci, léčbu osteoporózy

Odbornou péči v oblasti Osteologie poskytuje společnost Mediekos Ambulance, s.r.o., která má několik specializovaných pracovišť na léčbu i prevenci osteoporózy ve Zlínském Kraji - Kroměříž, Zlín, Vsetín. Dětská osteologická ambulance má v péči velký počet dětských pacientů, poskytuje péči dětem od 1 roku do 19 let. Služby: - diagnostika osteoporózy - terapie - monitorování léčby. Po ukončení léčby přechází pacient na preventivní režim. Řídnutí kostí má více příčin - setkáváme se s různými diagnózami: - metabolické onemocnění kostí - sekundární osteoporóza související s dalším onemocněním. S problémy spadajícími do oblasti osteologie i v rámci prevence osteoporózy se obraťte na naši ambulanci ve Zlíně, či osteoambulanci v Kroměříži, Vsetíně, Bruntále či Ostravě.


Privátní zdravotnické zařízení se špičkovými specialisty - Medicentrum Beroun

Privátní zdravotnické zařízení se špičkovými specialisty - Medicentrum Beroun

Chcete si zajistit nejlepší možnou zdravotní péči? Navštivte naše privátní zdravotnické zařízení Medicentrum Beroun, spol. s r.o. Čeká na Vás tým odborníků, kteří Vám poskytnou ty nejkvalitnější lékařské služby. Nabízíme standardní i nadstandardní služby, individuální programy, pracovnělékařské služby či služby cizím státním příslušníkům. U nás si vybere každý. Pokud Vám tedy záleží na Vašem zdraví a chcete mít zajištěnu tu nejkvalitnější lékařskou péči, přijďte do Medicentra Beroun. Najdete nás na ul. Politických vězňů 40. K dispozici Vám je nejen praktický lékař, ale především řada ambulantních specialistů. Přehled našich ambulancí najdete na našich stránkách, stejně jako informace o našem moderním rehabilitačním centru. Svěřte se do rukou špičkových specialistů v našem Medicentru Beroun.