Obstaranie lisovacej techniky pre Hudobné vydavateľstvo Vinyl-LAB

Obstaranie lisovacej techniky pre Hudobné vydavateľstvo Vinyl-LAB

Predmetom zákazky je dodanie tovarov: lisovacej techniky pre Hudobné vydavateľstvo Vinyl-LAB, a to konkrétne:
1 kus lisu na výrobu vinylových platní s príslušenstvom a to s nasledovnými minimálnymi parametrami:
POŽIADAVKY NA KOMPLET ZARIADENIE - vyžaduje sa splnenie všetkých týchto parametrov:
1.cyklový čas výroby jednej platne max. 60 sekúnd
2.možnosť výroby splatter discs /fŕkané farebné platne/
3.možnosť výroby picture discs /platňa s obrázkom na celej svojej ploche/
4.možnosť výroby rôznych farebných prevedení platní
5.možnosť rozšírenia výroby na 7" 10" 12" platní
6.musí obsahovať 12" formy na 180 gramovú a 140 gramovú platňu
7.rozmery celej technológie max. 10 m2 s tým, že max. výška nesmie presiahnuť 3 m
8.súčasťou zariadenia je PVC extruder (napájaný elektricky, tri teplotné zóny, chladenie vzduchom, motor s výkonom: min. 12kW, konštrukcia na oceľovom ráme)
9.súčasťou zariadenia je lis (maximálny vyvíjaný tlak: do 200 ton)
10.súčasťou zariadenia je orezávač zvyškov Trimmer
11.požiadavky na hydrauliku zariadenia: (výkon motora: min. 13kW, prietok čerpadla: 30-40 litrov/minútu, objem nádrže hydraulickej kvapaliny: min. 220 litrov, pracovný tlak do 200 barov)
12.požiadavky na ohrev vody (teplota dodávanej vody: min. 180 stupňov celzia, maximálny prietok: 20m3/h)
13.zariadenie nepotrebuje plynovú prípojku, t.j. spotrebúva len elektrinu.

Predmet zákazky zahŕňa aj dopravu na miesto dodania, inštaláciu predmetu zákazky v mieste dodania, zaškolenie v mieste dodania predmetu zákazky a to max. 4 osôb, pričom dĺžka trvania zaškolenia bude v závislosti od uváženia predávajúceho tak, aby po vykonaní zaškolenia dokázali zaškolené osoby riadne využívať predmet kúpy, min. však bude zaškolenie trvať 4 hodiny.
Veřejná zakázka vložena:
08.10.2020 10:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ing. Ondrej Slivka Vinyl-LAB

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.11.2020 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ing. Ondrej Slivka Vinyl-LAB

Kontaktní osoba:
Ing. Ondrej Slivka: +421 902318330, mail: yellowbrilla@gmail.com, JUDr. Katarín

Zadavatel telefon:
+421 902 318 330

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vinyl-lab.com

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42636000-3
Lisy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ryze česká společnost se specializací na vývoj a výrobu řídicích systémů z Bruntálska

Ryze česká společnost se specializací na vývoj a výrobu řídicích systémů z Bruntálska

Hledáte spolehlivého dodavatele komplexního řešení pro automatizaci stávající výrobní linky? Chcete se poradit s odborníky v oblasti výroby jednoúčelových strojů, testovacích zařízení a montážních linek? Obracejte se na naši společnost ELAP výrobní družstvo – specialistu s tradicí od roku 1990. Naše společnost se zabývá automatizací, výrobou a dodávkou strojů či kompletních linek pro lití aluminiových a jiných slitin. Dále pak realizujeme komplexní robotizaci pracovišť a navrhujeme řešení zvyšující efektivitu výroby. Naše zařízení najdou dále uplatnění v oblasti plastikářského průmyslu, zpracování gumových, keramických a jiných materiálů. Potřebujete poradit s kompletním programem automatizace či robotizace, a to včetně vypracování rizik či školení a servisní činnosti? Neváhejte nás navštívit na naší adrese Světlá 321, Světlá Hora, anebo na našem webu.


Výroba nástrojů Semily, údržba, ostření, výroba náhradních dílů a seřizování

Výroba nástrojů Semily, údržba, ostření, výroba náhradních dílů a seřizování

Představujeme Vám firmu Nástrojárna HRUBÝ s.r.o. Horní Branná, okres Semily, která se zabývá výrobou nástrojů jak střižných, tak blokových, postupových a tvářecích včetně manipulátorů. Zajišťujeme technické změny včetně výkresových dokumentací a modernizací. Nástrojárna, výroba nástrojů: - výroba střižných nástrojů - výroba blokových nástrojů - výroba postupových nástrojů - výroba tvářecích nástrojů - výroba manipulátorů Dále naše firma HRUBÝ s.r.o. provádí údržbu, ostření, výrobu náhradních dílů a seřizování. Dle zadání od zákazníka jsem schopni vyrobit prototypová zařízení a jednoúčelové stroje dle vlastních technických návrhů a dokumentace. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Horní Branná 460, okres Semily.


Návrh a výroba nových strojů a zařízení nejen v těžkém průmyslu, i konstrukční úpravy stávajících technologií

Návrh a výroba nových strojů a zařízení nejen v těžkém průmyslu, i konstrukční úpravy stávajících technologií

Potřebujete provést na svém stávajícím stroji úpravy? Potřebujete vyrobit nový stroj dle svých vlastních požadavků? Obraťte se na společnost ZM SERVIS MORAVIA, s.r.o., která sídlí v Třinci. Odborníci z naší společnosti mají dlouholeté zkušenosti s návrhy a výrobou strojů a zařízení nejen pro těžký průmysl. Řadíme se mezi světové dodavatele a naše mnohaleté zkušenosti jsou ověřeny v širokém spektru aplikací napříč různými technologiemi a kontinenty. Zabýváme se nejen výrobou nových strojů, ale v případě potřeby i konstrukčními úpravami stávajících technologií. Stroje vyrábíme vždy s ohledem na požadavky zákazníka a vznikají tak ve většině případů prototypy. Při realizaci se soustředíme především na zvýšení automatizace výroby a tím tedy i zvyšujeme hodnotu funkce a spolehlivosti. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Návrh, vývoj, výroba upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, montážních linek, polohovadel

Návrh, vývoj, výroba upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, montážních linek, polohovadel

Návrhem, vývojem a výrobou hydraulických a mechanických upínacích přípravků, jednoúčelových strojů, polohovadel se zabývá společnost FLOW TECH s.r.o. Zlín. Dodáváme montážní linky pro různé oblasti průmyslu - především pro automobilový průmysl, přesné strojírenství, letecký průmysl i kolejová vozidla a energetiku. Montážní linky - zařízení do mnoha oblastí průmyslu: - montáž brzd, světel, pantů – automobilový průmysl - montáž podvozků – kolejová vozidla. Upinací přípravky: - hydraulické a mechanické nástrojové upínače. Polohovadla: - zařízení určené pro manipulaci s dílci, s upínacími přípravky i s celými strojními celky. Testovací zařízení ventilů: - pro zkoušení těsnosti hotových ventilů při plné funkcionalitě - testování probíhá bez přítomnosti obsluhy.


Prodej a zapůjčení zařízení a příslušenství pro tryskání z Pelhřimova

Prodej a zapůjčení zařízení a příslušenství pro tryskání z Pelhřimova

Nemůžete najít dodavatele prvotřídního zařízení a příslušenství pro tryskání? Máte před dokončením svůj projekt a potřebujete vyřešit povrchovou úpravu finálního produktu? Jsme tady pro Vás – TRYTECH – specialista v oblasti povrchových úprav nejrůznějších materiálů. Jsme jedním z předních českých dodavatelů zařízení a příslušenství pro pískování (tryskání), což je technologický postup opracování povrchu nejrůznějších materiálů proudem abrazivních částic. Mimo prodej nabízíme také servis všech námi dodaných zařízení, ale také přímo služby tzv. mobilního tryskání – jako profesionálové v oboru jsme schopni zajistit tryskání přímo u Vás na místě. Naše práce má uplatnění při renovaci automobilů, úpravách fasád, dřeva, skla, kamene či ocelových a jiných konstrukcí. Neváhejte se na nás obracet a pomůžeme Vám vyřešit Vaše zadání od poradenství až po finální realizaci. Najdete nás na adrese Nádražní 795, Pelhřimov.


Mobilní zařízení pro elektrochemické čištění, leštění a značení nerezu - Inoxliner

Mobilní zařízení pro elektrochemické čištění, leštění a značení nerezu - Inoxliner

Firma Weldpoint ze Zakřan na Brněnsku se zabývá prodejem zařízení pro čištění nerezu. K dispozici máme stroje určené pouze k čištění nerezu, ale i kombinované stroje, které umožňují čištění, leštění a zároveň značení nerezu. Vybrat si můžete z několika modelů Inoxliner zařízení s různou funkčností a výkonem: - na čištění TIG, MIG/MAG svarů - nerezových ploch a leštění uhlíkovým štětcem a uhlíkovou elektrodou - Inoxliner MEGALINER 2500 S+, Inoxliner PRO, Inoxliner ECO2, Inoxliner DUO a základní model Inoxliner UNO. Rychlejší a účinnější čištění pak zajistí dílenský vozík iServe Caddy s automatickým čerpadlem - získáte tak mobilní mořící zařízení s automatickým podáváním čistícího elektrolytu. Díky použití technologie štětců z uhlíkových vláken snadno odstraníte nečistoty a oxidy bez poškození povrchu nerezu