Motocykle v policajnom prevedení typu A

Motocykle v policajnom prevedení typu A

Nákup motocyklov pre potreby útvarov MV SR, konkrétne pre oddelenia krajských a okresných dopravných inšpektorátov, Úradu ochrany ústavných činiteľov a diplomatických misií a kriminálnu a poriadkovú políciu z dôvodu zabezpečenia plnenia služobných úloh, plynulosti cestnej premávky, znižovanie nehodovosti, zabezpečenie prepravy a sprievodov určených osôb členov vlády a zahraničných delegácií.
Veřejná zakázka vložena:
08.10.2020 10:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.11.2020 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Ing. Janka Kytošová

Zadavatel telefon:
+421 250 944 435

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.minv.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34410000-4
Motocykle

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis a opravy motocyklů, motorek všech typů a značek

Servis a opravy motocyklů, motorek všech typů a značek

Potřebujete vyměnit na motorce olej? Hledáte moto dílnu, která provádí servisní prohlídky motocyklů? Svěřte péči o váš stroj do rukou moto dílny ROD Custom v Třebíči. Provádíme kompletní servis a veškeré opravy motorek všech typů a značek, ať už se jedná a výměnu oleje nebo generální opravy motoru. V naší moto dílně provádíme: - Posezónní a předsezónní prohlídky - Výměny spotřebních dílů, provozních náplní - Výměnu a opravy pneumatik - Seřízení motorů, karburátorů a jejich čištění - Opravy, ladění elektroinstalace - Opravy stržených závitů a další


Výroba jedinečných motocyklů na míru od návrhu až po sestavení

Výroba jedinečných motocyklů na míru od návrhu až po sestavení

Jste milovníky motorek? Rádi byste vlastnili unikátní stroj, který bude jediný svého druhu? Navštivte dílnu ROD Custom Motorcycles v Třebíči, kde Vám sestaví motocykl podle Vašich představ. Zajistíme vše od návrhu, ruční výroby karosářských dílů až po samotnou montáž motorky. Sestavíme Vám motorku podle Vašich představ a přání - Váš motocykl bude unikátní už jen díky toho, že nepoužíváme prefabrikované díly. Pokud chcete vlastnit jedinečný stroj, neváhejte nás kontaktovat - vytváříme jedinečné a do detailu propracované motorky


Motocykly MotoMorini italské výroby pro jízdu na silnici i v terénu

Motocykly MotoMorini italské výroby pro jízdu na silnici i v terénu

Uvažujete nad koupi nového motocyklu? Pak se podívejte na široký sortiment motorek od třebíčské společnosti Rimoto s.r.o., která poskytuje značky jako KAWASAKI, KUBERK NEBO MOTO MORINI. Kvalita, výkon a podmanivý design. To jsou motocykly italské značky MotoMorini, která se pohybuje na trhu již od roku 1937. Ať už chcete jet po slunné silnici nebo brázdit horské cesty, motocykly MotoMorini Vás nikdy nenechají na holičkách. Vybrat si můžete například Corsaro 1 200 ZZ s dvouválcovým motorem do V, objemem 1 200 ccm a výkonem 139 koní. Corsaro 1 200 ZZ Vás ohromí svým neotřelým designem s výraznými ostrými liniemi, které jej jednoznačně odliší od ostatní motorek na silnici. Evoluci v řadě Corsaro představuje zase Corsaro 1 200 Veloce, který spadá do kategorie café racer. Model Granpasso 1 200 R s předním kolem o 19" a zdvihem 175 mm a zadním zdvihem kola 200 mm Vám zajistí pohodlnou jízdu v terénu i na asfaltu. Bezpečnou jízdu se zachováním trakce zabezpečí antihopingová spojka. Model Scrambler s výkonným dvouválcem a elektrickým vstřikováním Vás bezpečně proveze horským terénem díky pevným a odolným pneumatikám Metzeler Karoo 3. Vyberte si nový motocykl značky MotoMorini a zažijte opravdový zážitek z jízdy.


Prověřený český výrobce motocyklů JAWA z Týnce nad Sázavou

Prověřený český výrobce motocyklů JAWA z Týnce nad Sázavou

Uvažujete o koupi nového motocyklu, který splní ty nejnáročnější „retro“ požadavky? Jste hrdým majitelem motocyklu JAWA a sháníte náhradní díly či příslušenství pro Vašeho jednostopého miláčka? Náš tým specialistů je Vám plně k dispozici. Naše společnost navazuje na tradici výroby motocyklů JAWA, která započala v roce 1929 v Praze. V současné době se zabýváme výzkume a výrobou motocyklů a veškerého originálního příslušenství. Naše produkce stojí na modelech řady JAWA 350 2T, JAWA 350 OHC a JAWA 300 CL. Naše motocykly jsou klasikou, která má pevné místo na trhu a vyvážíme je do všech koutů naší planety. Neváhejte se o kvalitě našich strojů přesvědčit také osobně v sídle naší společnosti v Týnci nad Sázavou, nebo navštivte náš web. Motocykly JAWA – srdcem a rozumem.


Kompletní služby v oblasti lakování a opravy laků motorek, motocyklů

Kompletní služby v oblasti lakování a opravy laků motorek, motocyklů

Poptáváte profesionální lakýrnické služby pro motorky ? Autolakovna JANTAR-lakovna, spol. s.r.o. zajišťuje pro zákazníky z Brna - Města, Blanska a Vyškova lakování a opravy laků motocyklových vozidel všech značek. Provádíme : - renovace, oživení laků - kompletní přelakování povrchů - rozleštění škrábanců, zašlých laků Pro naše služby využíváme materiály a vodou ředitelné technologie, které jsou ověřeny předními výrobci. Míchání vysoce kvalitních laků je řízeno počítačem. Služby zajišťujeme pro soukromé osoby, velké firmy a se zárukou 5 let. V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.


Nové motocykly kategorie UM o objemu 125 ccm právě v naší prodejně

Nové motocykly kategorie UM o objemu 125 ccm právě v naší prodejně

Láká Vás jízda na motocyklu, který není úplně založen na výkonu a rychlosti, ale zároveň se nejedná o žádné „ořezávátko“? Pak neváhejte a spěchejte do prodejny Rimoto v Třebíči, kde s Vámi rádi prokonzultujeme parametry Vámi vybraných motocyklů a doporučíme ten nejvhodnější. Z jednoválcových stopětadvacítek si můžete vybrat 5-ti nebo 6-ti stupňovou převodovkou. Některé jsou opatřeny kapalinovým systémem chlazení, jiné vzduchem, proto je konzultace před samotnou koupí pro nás samozřejmostí. Naleznete u nás stroje určené nejen pro milovníky sportovní jízdy ve městech s jedinečným zážitkem. Pro více informací navštivte náš web nebo přímo naši prodejnu v Třebíči.