Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 1 den.


Mlieko a mliečne výrobky

Mlieko a mliečne výrobky

Predmetom obstarávania je dodanie potravín. (1. časť Mlieko a mliečne výrobky, 2. časť Mäso a mäsové výrobky, 3 časť Hrubý a sterilizovaný tovar, 4 časť Mrazené výrobky a šaláty. 5 časť Čerstvé ovocie, zelenina a zemiaky, 6 časť Chlieb, pekárenské výrobky a zákusky, 7 časť Vajcia) - dodanie mlieka a mliečnych výrobkov, mäsa a mäsových výrobkov, kompótov a inej sterilizovanej zeleniny, múky, olejov pochutín, nápojov a im podobných výrobkov, mrazenej hydiny, rýb a šalátov, čerstvého ovocia, zeleniny a zemiakov, chleba, pekárenských výrobkov a zákuskov, vajec vrátane dopravy do miesta dodania CSS- SLOVEN Slavnica. Kvalita tovaru musí zodpovedať príslušnej legislatíve, tovar musí byť zdravotne a hygienicky nezávadný, v I. akostnej triede. Predmet zákazky je rozdelený do siedmich samostatných ucelených častí. Uchádzač môže predložiť jednu ponuku na jednu ucelenú časť, alebo ucelenú ponuku na viac častí alebo ucelenú ponuku na všetky časti. Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo vybrať uchádzača na každú ucelenú časť zvlášť (samostane). Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
08.10.2020 10:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Centrum sociálnych služieb - SLOVEN

Originální záznam:
pouze pro klienty

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
05.11.2020 10:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Centrum sociálnych služieb - SLOVEN

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pojízdná prodejna s čerstvým masem a uzeninami, pravidelné farmářské trhy

Pojízdná prodejna s čerstvým masem a uzeninami, pravidelné farmářské trhy

Pokud se nedostanete do města pro čerstvé maso, nezoufejte. Pojízdná prodejna Havlíčkova řeznictví v pracovní dny navštěvujeme obce v okolí Třebíče. O víkendu můžete prodejnu zahlédnout na farmářských trzích a různých kulturních akcí. K prodeji nabízíme poctivé výrobky a čerstvé chlazené, vysoce kvalitně opracované vepřové a hovězí maso. Pojízdná prodejna se pohybuje po městech a obcích především v okresech Třebíč, Jindřichův Hradec, Jihlava a Brno-venkov. Farmářský prodej realizujeme ve městech Brno, Žďár nad Sázavou, Židenice, Slavkov, Židlochovice a jiné. Naše řeznické speciality, široký sortiment několika druhů mas, uzenin i trvanlivých výrobků dovážíme vždy v pracovních dnech podle harmonogramu. Jízdní řád je na našich webových stránkách.


Domácí, kvalitní čerstvé uzeniny, maso, poctivé masné speciality

Domácí, kvalitní čerstvé uzeniny, maso, poctivé masné speciality

Chcete nakupovat poctivé domácí uzeniny? Sehnat dobré poctivé uzeniny je skoro nemožné, proto navštivte řeznictví a uzenářství Jan Černocký ve Vsetíně, kde Vám nabídnou výrobky tradičního složení a tradičních receptur. Řeznictví a uzenářství: - široký sortiment domácích specialit - kvalitní a čerstvé domácí speciality - vlastní výroba domácích uzenin - tradiční složení a receptury - původní domácí receptury - výroba domácích masných specialit - prodejna uzenin a masa - uzeniny s vysokým obsahem masa - bezlepkové uzeniny - měkké salámy, šunky - špekáčky - vařené výrobky - tlačenky, jitrnice, jelítka, prejty - uzená masa - kabanos, klobásy - čerstvé maso - a spousta dalších masných výrobků. S námi si pochutná každý.


Výroba a prodej zdravého, tmavého i cereálního pečiva s vysokým obsahem vlákniny

Výroba a prodej zdravého, tmavého i cereálního pečiva s vysokým obsahem vlákniny

Chcete-li udělat něco zdravého pro svůj životní styl, bude jistě prvním krokem návštěva v jedné z prodejen naší pekárny IVANKA, která disponuje špičkovými produkty. Kromě pečiva běžného a sladkého zde naleznete zdravé produkty tradiční výroby. Výrobky jsou na velmi vysoké úrovni zdravotní nezávadnosti. V našem pestrém sortimentu zdravého pečiva se nachází: - pečivo tmavé, rohlík sypaný cereáliemi - pečivo s obilnou záparou, kaiserka tmavá - houska ražená tmavá, rustikální vícezrnné pečivo - raženka kornmix, bulka s dýňovým semínkem a další Zdravé pečivo je vyráběno z kvalitních surovin a je vhodné nejen jako součást redukční diety, ale také k udržení hmotnosti a vylepšení vašeho zdravého životní stylu. Zastavte se do jedné z našich prodejen, kde vás přivítá vůně čerstvého tradičního pečiva a neváhejte ochutnat tyto kvalitní výrobky, které pohladí i na duši.


Kvalitní nealko nápoje - výroba nealkoholických nápojů a limonád bez konzervantů

Kvalitní nealko nápoje - výroba nealkoholických nápojů a limonád bez konzervantů

Snahou zaměstnanců v třebíčské Zonce je, aby naše nealko nápoje patřily k tomu nejlepšímu, co můžete ochutnat. Všechny naše nápoje jsou vyráběny z vody z podzemních pramenů Vysočiny, slazeny výhradně přírodním cukrem a bez konzervantů. Vyrábíme limonády ve skle o objemu 0,33 l, určeny zejména pro segment gastronomie, dále pak limonády v PET obalu o objemu 0,5 l jejichž obal je svojí odolností a velikostí předurčuje nejen ke konzumaci doma, ale i na cestách, ve škole, v přírodě, na koupalištích apod. Nabízíme i limonády v dvou litrovém PET obalu. Všechny limonády v různých příchutích (ovoce, kola, tonic a další).


Výroba a prodej gastro polotovarů, zeleniny pro restaurace, jídelny i nemocnice

Výroba a prodej gastro polotovarů, zeleniny pro restaurace, jídelny i nemocnice

Chcete ušetřit čas pomocí zeleniny, kterou už budete mít očištěnou, oloupanou a připravenou k použití? Využijte služeb firmy Dunaj - Ostrava CZ s.r.o., zabývající se distribucí gastro polotovarů. Díky našim polotovarům si zkrátíte dobu příprav jídel v nemocnicích, restauracích, jídelnách a jiných gastro zařízeních. Všechny polotovary jsou vakuově balené a tím zaručujeme jejich stálou svěžest. Můžete si u nás objednat: - zelenina na svíčkovou - zelenina na bramborový salát - mrkev, brambory, petržel, celer, kapusta, zelí, červená řepa. Zeleninu Vám upravíme dle Vašeho přání - kostky, plátky, nudličky a dodáme v syrovém či vařeném stavu. Distribuci provádíme po Moravskoslezském, Jihomoravském i Olomouckém kraji, tak neváhejte a kontaktujte nás!


Mlýn Palhanec, mlýnské výrobky, mouka

Mlýn Palhanec, mlýnské výrobky, mouka

Pod značkou HERBER najdete mouky s vyrovnanou kvalitou s garancí prověřené technologie s trvalou laboratorní kontrolou. Všechny výrobky ve spotřebitelském balení získaly národní značku kvality Klasa. Prvotřídní kvalitu a čerstvost naleznete u všech výrobků jako jsou mlýnská krmiva, speciální pekárenské, pečivárenské a pšeničné mouky. Společnost MLÝN HERBER spol. s r.o. vyrábí pšeničnou a žitnou mouku: - Hrubá mouka - Polohrubá - Hladká polosvětlá - Celozrná mouka graham nebo trhanka - Pšeničná vláknina - Žitná mouka hladká tmavá chlebová, vyrážková, celozrnná Graham - pšeničné výrobky krmné-otruby, šrot, pšeničná mouka krmná, pšeničné kličky - žitné výrobky krmné-otruby Každou středu od 12-16hod.si můžete u nás zakoupit kvalitní a čerstvou mouku.