Dodávka dopravních pásů 1. čtvrtletí 2021

Dodávka dopravních pásů 1. čtvrtletí 2021

Předmětem Veřejné zakázky s názvem Dodávka dopravních pásů 1. čtvrtletí 2021, zadávané formou Otevřeného řízení dle § 56 ZZVZ, je uzavření Smlouvy, jejímž předmětem je závazek vybraného účastníka dodat Zadavateli Zboží, tj. dopravní pásy pro provoz Zadavatele. Veřejná zakázka je v souladu s paragrafem 35 ZZVZ, rozdělena na 2 části: Část 1 Veřejné zakázky nazvaná DP1 Část 2 Veřejné zakázky nazvaná DP2 Přesné vymezení Předmětu Veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v Oznámení o zahájení zadávacího řízení a v Zadávací dokumentaci veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
08.10.2020 10:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
Severočeské doly a.s.

Originální záznam:

Okres:
Chomutov

Platnost veřejné zakázky:
06.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Severočeské doly a.s.

Zadavatel IČ:
49901982

Zadavatel ulice:
Boženy Němcové 5359

Zadavatel PSČ:
430 01

Zadavatel obec:
Chomutov

Kontaktní osoba:
Bc. Petra Hachová

Zadavatel telefon:
+420 411 126 005

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.sdas.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42417310-8
Pásy pro dopravníky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Oprava, renovace pogumování, válců pro textilní průmysl - pogumovaný banánový rozháněcí válec

Oprava, renovace pogumování, válců pro textilní průmysl - pogumovaný banánový rozháněcí válec

V textilním či plastikářském průmyslu se užívají rozháněcí válce s gumovým povrchem, pogumování je však nutné renovovat. V České republice provádí opravy a renovace pogumovaných válců pro textilní průmysl společnost AGT Zlín. Banánový rozháněcí válec se používá pro rozhrnování materiálu ve výrobě a brání tvorbě vrásek, faldů. Gumový povrch může být antistatický, antiabrazivní nebo v jiném provedení. Vyřešíme dle požadavků nové gumové povrchy. Pogumování válců realizujeme pro různá průmyslová odvětví.


Výroba manipulační techniky a kancelářského vybavení

Výroba manipulační techniky a kancelářského vybavení

Hledáte výrobce manipulační techniky nebo kancelářského vybavení? Firma s dlouholetou tradicí Kovo Praktik s.r.o. vyrábí manipulační techniku a kancelářské vybavení: - plošinové vozíky, skříňové vozíky, policové vozíky - pojezdová kolečka, antistatická kolečka, polypropylenová kola - otočné archivační skříně - kancelářské regály - stoly do jídelen a svačináren - pojízdné schůdky, žebříky - odvíječe obalovacích pásek - lavičky do šaten - stojany, věšáky na kola - parkovací zábrany - stojany na odpadkové koše - zábrany - dělení průmyslových prostorů - lamelové clony - pevné, posuvné, samostatné - stolky pod projekční techniku - řečnické pulty - ocelové rudly - vozíky, stojany na technické plyny - vozíky na bedny, palety.


Plošiny pro vozíčkáře umožní bezbariérový přístup do objektu

Plošiny pro vozíčkáře umožní bezbariérový přístup do objektu

V našem portfoliu najdete svislé i šikmé plošiny, schodolezy i další příslušenství, které vozíčkářům usnadní pohyb v objektu. Plošiny pro vozíčkáře mohou mít mnoho podob. Navrhujeme a vyrábíme proto plošiny pro vozíčkáře různých druhů, ale i další výrobky umožňující bezbariérový přístup. Bez problému tak vyrobíme: - svislé, šikmé i vertikální plošiny - schodišťové plošiny a sedačky - domácí výtahy - nůžkové hydraulické zdvihací plošiny - nákladní plošiny - mobilní schodolezy (pásové či kolečkové) - nájezdové rampy a ližiny Všechny plošiny pro vozíčkáře při tom vyrábíme přesně na míru požadavků klienta. Postaráme se o zpracování projektu, potřební stavební práce i o připojení elektroinstalace. Problém pro nás nejsou ani atypická řešení. Vyrobíme plošiny pro vozíčkáře v různých barvách i provedeních, na přání klienta je pak opatříme nadstandardními doplňky, jako jsou nájezdy, přístřešky nebo hlasitý telefon. Samozřejmostí je pak záruční i pozáruční servis plošin a jejich pravidelná revize.


Řešení informačního a materiálového toku ve výrobě na klíč

Řešení informačního a materiálového toku ve výrobě na klíč

Zrychlení výroby a zefektivnění celé procesu přináší řešení informačního a materiálového toku ve výrobě na klíč od společnosti FlexLink Systems s.r.o. se sídlem v Praze. Podle požadavků dodáme jak jednotlivé dopravníkové komponenty, tak i celé automatizované montážní linky včetně řídícího softwaru. Vyřešíme zdvih výrobků, slučování a rozbočování, akumulaci, otáčení i orientování. Máte-li zájem o efektivní řešení informačního a materiálového toku ve výrobě, kontaktujte pro více informací společnost FlexLink Systems s.r.o.


Realizování technologických linek, chladící kolony, granulační lisy

Realizování technologických linek, chladící kolony, granulační lisy

Potřebujete-li zakoupit chladící kolony, drtiče granulí či granulační lisy k realizaci technologické linky určené třeba k výrobě krmných směsí? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Hlavní specializací naší firmy je výroba a realizování technologických linek. V našem sortimentu naleznete granulátory na biomasu, které lze využít k výrobě pelet ze sena, slámy a jiným surovin o vlhkosti 20%. Chladící kolony řady DP - pásové a řady DVZA a drtiče granulí, mobilní pneumatické dopravníky, obilná sila, míchačky, granulační linky a mnoho dalších. Naši kompletní nabídku a více informací naleznete na našich www.


Výroba a prodej uzavíracích a zkušebních balonů pro kanalizace

Výroba a prodej uzavíracích a zkušebních balonů pro kanalizace

Sháníte-li na Brněnsku výrobce a prodejce zkušebních a uzavíracích balonů pro kanalizace a nevíte na koho se obrátit? Pak je tu naše firma přesně pro Vás! Všechny produkty nabízené odpovídají nejvyšším kvalitativním a bezpečnostním požadavkům. Uzavírací balony jsou zhotoveny z vysoce kvalitní gumy s PA pryžotextilem, to umožňuje dlouhodobé nasazení mezi -25°C a + 70°C, krátkodobě jsou možné teploty mezi -30°C a + 100°C. V nabídce máme také uzavírací balony se zvýšenou odolností proti působení olejů a chemikálií. V nabídce máme vícedimenzionální Jumbo uzavírací balony, MDA™ 1bar uzavírací balony, MD uzavírací a zkušební balony, kanalizační zkušební a uzavírací balony ad. Více informací a kompletní nabídku společnosti naleznete na webových stránkách.