Obstaranie technického vybavenia

Obstaranie technického vybavenia

Predmetom zákazky je obstaranie technického vybavenia.
Dodávka je zameraná na vybavenie odborných učební školy podľa podrobnej špecifikácie uvedenej v súťažných
podkladoch. Podrobnosti o jednotlivých položkách sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
07.10.2020 08:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola technická, Volgogradská 1, Prešov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.12.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola technická, Volgogradská 1, Prešov

Zadavatel IČ:
00893251

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Lupták

Zadavatel telefon:
+421 915 963 032

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39162200-7
Učebné pomôcky a zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obchodní akademie Zlín zve na den otevřených dveří - informace o studiu pro uchazeče

Obchodní akademie Zlín zve na den otevřených dveří - informace o studiu pro uchazeče

Nevíte jakým směrem se vydat po základní škole? Přijďte se podívat na Obchodní akademii Tomáše Bati Zlín. Pro všechny uchazeče, žáky ZŠ a jejich rodiče pořádáme den otevřených dveří na naší škole. Rádi Vás přivítáme 20. - 21. 11. 2020 nebo 27. 1. 2021: - nabídneme Vám orientační přehled toho, co je pro Vás připraveno - poskytneme Vám informace o studiu pro uchazeče, vše o studijních oborech i možnostech, které studium na OATB nabízí - získáte více informací o přípravných kurzech k přijímacím zkouškám z matematiky a Českého jazyka - umožníme vám vyzkoušet si přijímací zkoušky z MAT a CJL nanečisto s jejich okamžitým vyhodnocením a doporučením pro následující přípravu na ostré testy. - připraven je pro Vás také doprovodný program. Přijďte se k nám poradit a prohlédnout prostory školy. Srdečně Vás zveme na dny otevřených dveří na OATB.


Aplikovaný výzkum v resortu zemědělství, akreditovaná laboratoř, monitoring obilovin

Aplikovaný výzkum v resortu zemědělství, akreditovaná laboratoř, monitoring obilovin

Jste pěstitelé obilovin a chcete znát kvalitu svých produktů? Pošlete nám své vzorky. Naše společnost Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o. nabízí monitoring kvality potravinářských obilovin – pšenice, ječmene a žita. Naše akreditovaná laboratoř nabízí provádění zkoušek, laboratorních analýz, komplexní posouzení kvality potravinářských obilovin, rozbory kontaminantů, provádění analýz obsahu aflatoxinu B1, kadmia a olova v krmivech pro společnosti certifikované podle GMP+. Seznam akreditovaných i ostatních zkoušek najdete na stránkách naší společnosti Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o. V případě zájmu nás kontaktujte či zašlete vzorky obilovin. Spektrum našich služeb je široké, můžeme Vám nabídnout odborné poradenství, neboť jsme dlouhodobě úspěšným pracovištěm aplikovaného výzkumu v resortu zemědělství.


Akreditovaná zkušební laboratoř Nový Jičín, statické a dynamické zkoušky, zkoušky odolnosti, vývoj

Akreditovaná zkušební laboratoř Nový Jičín, statické a dynamické zkoušky, zkoušky odolnosti, vývoj

Představujeme Vám akreditovanou zkušební laboratoř CZ testing institute s.r.o. Nový Jičín. Provádíme zatěžkávající zkoušky materiálů dle norem EN45545. Dále posuzujeme a ověřujeme konstrukční celky, životnost nebo charakteristiku materiálů. Služby laboratoře: - zkoušky požární bezpečnosti - statické a dynamické zkoušky - ověřování životnosti konstrukčních uzlů vysoko-cyklovými zkouškami - zkoušky odolnosti proti působení chemických látek - zkoušky čištění dle požadavků např. BN - zkoušky odolnosti povrchových úprav Všechna naše zařízení procházejí pravidelnou kalibrací pro dosažení co nejpřesnějších výsledků měření a opakovatelnosti zkoušení. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sokolovská 637/31, Nový Jičín.


Výzkum, vývoj nových zařízení na míru a technologických metod či postupů do praktického provozu

Výzkum, vývoj nových zařízení na míru a technologických metod či postupů do praktického provozu

Věříme, že jedině působení v oblasti vědeckého výzkumu a vývoje přináší možnosti získání dalších odborných znalostí a vytvoření progresivního pracovního prostředí. Proto společnost PROSPECT spol. s.r.o. klade důraz na vývoj a výzkum a tedy i na zefektivnění stávajících technologických postupů. Jedná se vývoj a individualizaci vlastních netypových zařízení a mimo jiné také o spolupráci s ostatními subjekty na vědeckovýzkumných programech. Výzkumná činnost společnosti je především zaměřena na: - vývoj nových zařízení, která jsou na míru sestavena jednotlivým zákazníkům - uvedení nových technologických metod do praktického provozu - vývoj zařízení pro kontinuální monitorování kvality pitné vody - aktivní účast na projektech zajišťující vědecký pokrok v oblasti energetického průmyslu


Střední umělecká škola s možností studia výtvarných předmětů v Libereckém kraji

Střední umělecká škola s možností studia výtvarných předmětů v Libereckém kraji

Chystá se vaše dítě na střední školu a má talent či uměleckého nadání? V tomto případě by si mělo zvolit studium na naší Střední umělecké škole Liberec. Našim budoucím studentům nabízíme studium se specializací a zaměřením na výtvarné předměty. Na výběr mají Grafický design nebo Fotografie a média. V budoucnu se mohou realizovat v marketingových agenturách, ateliérech, tiskařských společnostech, anebo se vydat vlastní uměleckou cestou. Škola nabízí spousty doplňkových aktivit, seznamovací kurzy, zájezdy do zahraničí, výtvarné kurzy mimo školní zařízení, možnost pořádání výstav a účast na různých exkurzích. Studenti mají možnost svou práci používat i v praxi. Mimo výtvarné zaměření klademe důraz na vyučování tradičních předmětů potřebných k maturitní zkoušce, takže vaše dítě dostane i všeobecný základ. Přijďte se podívat na den otevřených dveří nebo přihlaste své dítě na přípravný kurz. Škola se nachází na ulici Sladovnická 309, Liberec.


Střední uměleckoprůmyslová škola Železný Brod, výtvarné zpracování skla, produktový design

Střední uměleckoprůmyslová škola Železný Brod, výtvarné zpracování skla, produktový design

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod Kvalitní umělecké vzdělání v nejrůznějších uměleckých oborech Vám poskytne Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod. Zajišťujeme vzdělávání v několika rozličných uměleckých oborech zejména výtvarné zpracování skla a světelných objektů, produktový design, aplikovaná chemie nebo technologie skla. Podpořte své děti a nechte je studovat to, co je baví. Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod své studenty připraví na spolupráci s konkrétními firmami. Ti nejšikovnější žáci se mohou dále účastnit soutěží a spolupracovat s výrobci. Sídlíme na adrese Smetanovo zátiší 470, Železný Brod.