Telocvična - Novostavba

Telocvična - Novostavba

Riešenou stavbou je novostavba školskej telocvične, požiarna nádrž a ich napojenie na inžinierske siete.
Dispozícia telocvične bude obsahovať:
1.N.P. - 2 vstupné chodby, toalety muži, toalety ženy, hygienická kabína pre telesne hendikepovaných ( toaleta, sprcha, šatňa), telocvičňa (cvičiaca miestnosť), sklad cvičebného náradia a technickú miestnosť.
2.N.P. - chodba so schodiskami, šatňa muži so sprchami, šatňa ženy so sprchami, šatňa pedagógov so sprchou, miestnosť upratovačky.
V cvičiacej miestnosti telocvične sú navrhované tieto ihriská: futbalové, basketbalové, volejbalové, tenisové, 2x bedmintonové. Pre tieto druhy ihrísk sa špecifikuje v P.D. poloha lôžka pre stĺpiky držiace hraciu sieť.
Objekt telocvične je navrhnutý ako samostatne stojaci nepodpivničený halový objekt s vloženým medzipodlažím v časti pôdorysu. Je osadený na rovinatom pozemku. Pôdorys telocvične má tvar obdĺžnika s celkovými pôdorysnými rozmermi 36, 2 x 19, 35 m. Konštrukčná výška telocvične je navrhnutá 6, 35 m, konštrukčná výška medzipodlažia je 3, 05 m a 3, 3 m.
Nosný systém objektu tvorí kombinácia murovaných obvodových stien hrúbky 375 mm a 500 mm z muriva Ytong a rastra železobetónových stĺpov, stien a vencov. Vnútorné nosné steny medzipodlažia sú navrhnuté s hrúbkou 250 mm z muriva Ytong. Stropy medzipodlažia (podlaha a strop) sú navrhnuté monolitické železobetónové, ktoré sú riešené ako trojpoľové dosky nosné v oboch smeroch. V priestore medzipodlažia sú navrhnuté dve jednoramenné monolitické železobetónové schodiská.
Konštrukciu pultovej strechy telocvične tvoria drevené väzníky, strop mimo časti šatní je riešený ako ľahký sadrokartónový. Strešná krytina je navrhnutá z tepelnoizolačných panelov Trimoterm.
Veřejná zakázka vložena:
06.10.2020 10:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola elektrotechnická, Učňovská 700/6, Gbely

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.12.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola elektrotechnická, Učňovská 700/6, Gbely

Zadavatel IČ:
17050456

Kontaktní osoba:
Ing. Dagmar Melotíková

Zadavatel telefon:
+421 903 520 052


Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavební práce, výstavba bytových a nebytových prostor, rekonstrukce budov Vratimov, úpravy

Stavební práce, výstavba bytových a nebytových prostor, rekonstrukce budov Vratimov, úpravy

Představujeme Vám firmu PALSTAV stavitelství s.r.o. Vratimov, která všem svým zákazníkům zajistí kompletní dodávku stavebních prací včetně výstavby bytových a nebytových prostor, rekonstrukce budov a dalších stavebních úprav. Součástí stavebních služeb zajišťujeme elektroinstalační a instalatérské práce. Stavební práce: - výstavba bytových prostor - výstavba nebytových prostor - rekonstrukce budov - stavební úpravy bytových a rodinných domů - elektroinstalační práce - instalatérské práce - ostatní stavebně instalační práce. Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Frýdecká 73/6, Vratimov.


Výstavba bytových a nebytových budov Chrudim, sanace, injektáže, odvlhčení budov, izolace

Výstavba bytových a nebytových budov Chrudim, sanace, injektáže, odvlhčení budov, izolace

Stavební činnost, výstavbu bytových a nebytových budov včetně odvlhčení budov, to vše Vám poskytne firma Ivan Horváth. Svým zákazníkům jsem schopen zajistit kompletní výstavbu nových budov a to díky kvalitní stavební mechanizaci. Své stavební služby zaměřuji na novostavby, izolace, sanace, injektáže a odvlhčení budov. Řemesla a služby: - stavební činnost - výstavba bytových a nebytových budov - sanace, injektáže, odvlhčení budov - stavební mechanizace. Pokud Vás moje služby zaujali, neváhejte mě telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budu rád i za osobní návštěvu kde se na Vás budu těšit já Ivan Horváth na adrese Prosetín 110, Chrudim.


Výstavba budov, stavební dozor, elektroinstalace

Výstavba budov, stavební dozor, elektroinstalace

Máte v plánu rozšířit své firemní objekty, postavit rodinný dům či zrekonstruovat jinou budovu? Vše od A do Z Vám zajistí naše společnost Elektropráce Spáčil s.r.o., sídlící v Olomouci. Zaměřujeme se na stavební práce především na kompletní výstavbu budov pro bydlení a průmyslových hal na klíč. Zhotovíme i rekonstrukce bytů a revitalizaci panelových domů. Aby stavební činnost byla provedena tak jak má být, tak Vám poskytneme i stavební dozor. Zajišťujeme veškeré dokončovací práce, instalace, malířské a elektrikářské práce. V oblasti elektromontáží a elektroinstalací realizujeme rozvody NN, montáž inteligentních elektroinstalací, osvětlení či kamerových systémů.


Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Realizace obchodních jednotek na klíč - výstavba, modernizace, údržba prodejen

Kompletní služby v realizaci obchodních jednotek poskytuje společnost TECH-VOLT, s.r.o. Břest - Zlínský kraj. Specializuje se na výstavbu i modernizaci prodejen v obchodních centrech a retail parcích. Realizace prodejních jednotek provádíme na klíč, po celé ČR - tedy od návrhu Vaší obchodní jednotky, přes stavební povolení až po kompletně provedenou výstavbu. Dále naše firma TECH-VOLT, s.r.o. obstará údržbu prodejny. Zajišťujeme servis prodejen, tak aby Vaše pronajatá jednotka působila dobrým dojmem a neodradila žádného zákazníka. Pokud máte o naše služby zájem kontaktujte nás mailem nebo telefonicky.


Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Sháníte firmu, která se zabývá železobetonovými konstrukcemi? Neváhejte a obraťte se na nás na firmu ZIPP Brno s.r.o., která sídlí v Brně a provádí projektování a statiku železobetonových prefabrikovaných konstrukcí budov. Železobetonové konstrukce jsou nosným střediskem naší firmy. Montáže provádí naše skupiny, které jsou po celé ČR i na stavbách na Slovensku. Dále poskytujeme kompletní servis, zahrnující optimalizaci navržené konstrukce, koordinace projekčních prací, dodávku prvků na staveniště, montáž konstrukcí včetně souvisejících činností jako dobetonování a tmelení spár, betonáže spřažených konstrukcí, základové patky, související ocelové konstrukce a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Stavebně obchodní společnost, development, obchod nemovitostmi

Stavebně obchodní společnost, development, obchod nemovitostmi

Potřebujete pomoct a poradit v oblasti nemovitostí? Naše firma ALBET, spol. s r.o.se již řadu let zaměřuje stavebně obchodní činnost. Poskytujeme komplexní služby v tomto oboru. Realizujeme stavební práce a vše kolem výstavby a rekonstrukcí průmyslových a občanských budov. Současně zhotovíme i inženýrské sítě a komunikace. Součástí naší činnosti je i development spolu se zajištěním veškerého servis i v oblasti ekonomický a právních potřeb. Naše aktivity tímto zdaleka nekončí. Obstaráme pro Vás chod a využití vaší nemovitosti jako správu, pronájem a prodej. Naše portfolio služeb je vskutku široké, tak neváhejte a kontaktujte nás. Sídlíme v Praze 5.