Poskytovanie energetických služieb metódou GES v Strednej odbornej škole technickej Dubnica nad Váhom

Poskytovanie energetických služieb metódou GES v Strednej odbornej škole technickej Dubnica nad Váhom

Predmetom zákazky je navrhnutie a realizácia opatrení na zvýšenie energetickej efektívnosti budov Strednej odbornej školy technickej v Dubnici nad Váhom, a to prostredníctvom poskytnutia garantovej energetickej služby (ďalej len GES) v zmysle §17 zákona 321/2014 Z.z. o energetickej efektívnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
Podstatou GES je poskytovanie služby, najmä v podobe garantovanej energetickej úspory pri súčasnom energetickom zhodnotení majetku vo vlastníctve verejného obstarávateľa, za čo Poskytovateľovi GES prináleží dohodnutá odplata.
V rámci plnenia predmetu zákazky Poskytovateľ GES vypracuje návrh energeticky úsporných opatrení (obdobie príprav), ktoré zrealizuje z vlastných finančných zdrojov (obdobie obnovy) a následne bude v zmluvne zaviazanom termíne dosahovať garantované ročné úspory (obdobie garancie).
Garantovaná energetická služba bude poskytovaná na základe zmluvy o energetickej efektívnosti pre verejný sektor (vzor vydaný Ministerstvom financií SR). Zmluvnými stranami Zmluvy o energetickej efektívnosti bude Poskytovateľ GES a Prijímateľ GES (Stredná odborná škola technická Dubnica nad Váhom), na základe ktorej má Poskytovateľ GES právo na platby za GES vrátane odmeny za prebytok úspor podľa toho, či presiahol zmluvne určené hodnoty zlepšenia energetickej efektívnosti.
Predmetom tejto zákazky je realizácia súboru opatrení zameraných na zvýšenie energetickej efektívnosti budovy Strednej odbornej školy technickej Dubnica nad Váhom a energetického hospodárstva tejto budovy a zvýšenie kvality prostredia a faktického stavu budovy s cieľom maximalizovať využitie budúcich úspor energie pri financovaní investícií bez negatívneho dopadu na verejný dlh.
Podrobné vymedzenie predmetu zákazky tvorí časť B. Opis predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
06.10.2020 10:30

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Trenčiansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trenčínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2020 23:59

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Trenčiansky samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
JUDr. Denisa Kolpaková

Zadavatel telefon:
+421 948 222 660


Zadavatel web:
https://www.tsk.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71314000-2
Energetika a súvisiace služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba, distribuce tepla, elektřiny, energetické úspory EPC Praha, elektřina pro domácnosti, podniky

Výroba, distribuce tepla, elektřiny, energetické úspory EPC Praha, elektřina pro domácnosti, podniky

Představujeme Vám firmu MVV Energie CZ a.s. Praha, která je významným výrobcem a distributorem tepelné energie na českém trhu. Součástí našich služeb je výroba a distribuce tepla, výroba elektrické energie, vodohospodářství, energetické využití odpadu a realizace energeticky úsporných projektů. Výroba, distribuce, služby: - výroba a distribuce tepla - výroba elektrické energie - vodohospodářství - energetické využití odpadu - realizace energeticky úsporných projektů Naše firma MVV Energie CZ a.s. Praha poskytuje své služby domácnostem i průmyslovým podnikům v celkem patnácti městech České republiky. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.


Rekonstrukce a výstavba rozvodny, transformovny VN, přípojky pro napájení

Rekonstrukce a výstavba rozvodny, transformovny VN, přípojky pro napájení

Jestliže sháníte firmu, která provádí výstavbu rozvodoven či transformoven vysokého napětí v Brně a okolí, pak neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše společnost ELMONT GROUP, a.s. má v tomto oboru mnoho zkušeností. Mezi naši činnost patří rekonstrukce a výstavby rozvodných zařízení pro přenosové a rozvodné sítě, pro rozvodny a transformovny 6 kV, 22 kV, 35 kV a to ve venkovním i vnitřním provedení. Provádíme rekonstrukce a výstavbou nejen skříňových rozváděčů VN všech výrobců, ale také kobkových rozvoden, kabeláží VN a přípojek pro napájení různých objektů a závodů elektrickou energií. Zároveň také zajišťujeme servis a údržby rozvoden a transformoven VN. Neváhejte a obraťte se na nás. Navštívit nás můžete Brně na ulici Bieblova. Více informací najdete na webových stránkách.


Energetický outsourcing pro elektrárny, teplárny i tepelné výměníky, servis a údržba

Energetický outsourcing pro elektrárny, teplárny i tepelné výměníky, servis a údržba

Kvalitní posilu pro Vaše projekty na všech úrovních managementu poskytuje dynamická společnost AUTCOM Příbram s.r.o. Zajišťujeme kompletní služby outsourcingu pro oblast energetiky a průmyslu. Technické služby realizujeme pro menší i vetší provozy, jako jsou elektrárny, decentralizované teplárny, tepelné výměníky i zabezpečovací docházkové systémy. Poradíme si s různě náročnými projekty, kterým pomáháme s výstavbou a spuštěním elektráren, opravou řídicích i telemetrických systémů. Součástí našich služeb je pravidelný havarijní servis i odborná údržba všech zprovozněných technologických celků.


Investice v energetice, úspora a prodej energie

Investice v energetice, úspora a prodej energie

Zajímáte se o investování do energetiky, o úspory energie nebo o nákup elektřiny či zemního plynu? Pak jsme pro Vás tím pravým partnerem v podnikání. Naše firma GEEN Holding je investiční a inženýrskou společností, která obchoduje a podniká v oblasti energetiky. Současně je tvořena 31 společnostmi, což nám umožňuje zajistit opravdu komplexní servis pro energetický sektor. Orientujeme se na obnovitelnou energii, na její úsporu i na její efektivní využití. Provozujeme vodní i fotovoltaické elektrárny v České republice i na Slovensku. Pracujeme ale i na zahraničních projektech. Pro více informací se podívejte na naše webové stránky, protože v oblasti energetiky nabízíme široké spektrum příležitostí a služeb.


Výroba a rozvod tepla, rekonstrukce a provoz kotelen, výroba elektřiny, topenářství Rakovník

Výroba a rozvod tepla, rekonstrukce a provoz kotelen, výroba elektřiny, topenářství Rakovník

Tepelné zásobování Rakovník, spol. s r.o. Svým zákazníkům poskytujeme komplexní, komfortní a spolehlivé služby v oboru tepelného zásobování za velmi přijatelné ceny. Zaměřujeme se na výrobu a dodávky tepla a elektřiny, topenářství, vodoinstalatérství, montáž fakturačních i poměrových měřidel a termoregulačních ventilů, rozúčtování tepla dle poměrových měřidel a rekonstrukce a provoz kotelen. Cílem naší společnosti Tepelné zásobování Rakovník, spol. s r.o. je zvýšení komfortu dodávek tepla i teplé vody pro naše zákazníky. Dodávky tepla a elektřiny jsou pod dohledem dispečinku a veškerá data jsou archivována. Dle požadavků našich zákazníků lze parametry dodávek měnit v reálném čase. Neváhejte naši firmu Tepelné zásobování Rakovník, spol. s r.o. kontaktovat.


Technická podpora v jaderných elektrárnách, diagnostické systémy, bezpečnost a údržba

Technická podpora v jaderných elektrárnách, diagnostické systémy, bezpečnost a údržba

Experty na oblast energetiky naleznete u společnosti TES s.r.o. z Třebíče. Poskytujeme kvalitní inženýrské služby a technickou podporu na poli jaderné energetiky v tuzemsku i zahraničí. Pro naše zákazníky zajišťujeme kompletní technickou podporu, která má za cíl maximalizovat bezpečnost jaderných elektráren. Neustále inovujeme a zlepšujeme naše postupy, abychom vždy mohli nalézt ideální řešení, která budou nejen optimalizovat daný provoz, ale pomůžou také s údržbou a odolností daných systémů. Provádíme širokou paletu činností od servisu diagnostických systémů elektrozařízení až po kontrolu kabeláže a elektrických obvodů. V současné době máme v rukou bezpečnost provozu nejen v Dukovanech a Temelíně, ale také v elektrárnách v Rusku a na Slovensku.