Mlieko, mliečne výrobky

Mlieko, mliečne výrobky

Predmetom zákazky je dodanie potravín do zariadení sociálnych služieb v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Žilina.
Predmet zákazky je rozdelený do 10 samostatných častí:
Časť 1: Mlieko, mliečne výrobky
Časť 2: Hydinové, bravčové a hovädzie mäso a mäsové výrobky
Časť 3: Spracované ryby a konzervované ryby
Časť 4: Čerstvé vajcia
Časť 5: Čerstvé ovocie a zelenina
Časť 6: Mlynské výrobky, škrob a škrobové výrobky
Časť 7: Výrobky z ovocia a zeleniny
Časť 8: Rôzne potravinárske výrobky
Časť 9: Živočíšne, rastlinné oleje a tuky
Časť 10: Mrazené mäso
Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou týchto súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
06.10.2020 10:08

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Žilina

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.11.2020 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Žilina

Kontaktní osoba:
JUDr.Zuzana Waczlavová

Zadavatel telefon:
+421 415 665 265


Zadavatel web:
http://www.zilina.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ekofarma s domácí kuchyní a vlastními produkty v Jilemnici

Ekofarma s domácí kuchyní a vlastními produkty v Jilemnici

Hledáte autentický zážitek v krkonošské přírodě s domácími produkty, skvělou hospůdkou a příjemný ubytováním? Navštivte naši Ekofarmu U Kotyků, která vás svou atmosférou vtáhne do kouzla Krkonoš. Naše farma nabízí velké množství aktivit, například agroturistiku, při které se můžete zapojit do každodenního chodu farmy, přespat na slámě nebo se starat o naše zvířectvo, a tím vám zprostředkujeme nezapomenutelný zážitek ve spojení s přírodou. Zákazníkům poskytujeme produkty z naší farmy, domácí maso ze speciálně vyšlechtěného skotu, plodiny z našich zahrad – brambory, ječmen, oves, seno. Jedinečný ekologický přístup dodává kvalitu a chuť. V hospůdce vaříme pouze z těch nejlepších potravin, můžete si užít skvělý tatarák nebo carpaccio z našeho domácího čerstvého masa, výborné steaky a další pochutiny. Zde pořádáme akce s kapacitou 30 osob, nabízíme také ubytování ve třech pokojích o kapacitě 12 osob. Neváhejte a přijďte k nám na farmu uprostřed hor a ryzí přírody, na adrese Roztoky u Jilemnice.


Pojízdná prodejna s čerstvým masem a uzeninami, pravidelné farmářské trhy

Pojízdná prodejna s čerstvým masem a uzeninami, pravidelné farmářské trhy

Pokud se nedostanete do města pro čerstvé maso, nezoufejte. Pojízdná prodejna Havlíčkova řeznictví v pracovní dny navštěvujeme obce v okolí Třebíče. O víkendu můžete prodejnu zahlédnout na farmářských trzích a různých kulturních akcí. K prodeji nabízíme poctivé výrobky a čerstvé chlazené, vysoce kvalitně opracované vepřové a hovězí maso. Pojízdná prodejna se pohybuje po městech a obcích především v okresech Třebíč, Jindřichův Hradec, Jihlava a Brno-venkov. Farmářský prodej realizujeme ve městech Brno, Žďár nad Sázavou, Židenice, Slavkov, Židlochovice a jiné. Naše řeznické speciality, široký sortiment několika druhů mas, uzenin i trvanlivých výrobků dovážíme vždy v pracovních dnech podle harmonogramu. Jízdní řád je na našich webových stránkách.


Výroba a prodej gastro polotovarů, zeleniny pro restaurace, jídelny i nemocnice

Výroba a prodej gastro polotovarů, zeleniny pro restaurace, jídelny i nemocnice

Chcete ušetřit čas pomocí zeleniny, kterou už budete mít očištěnou, oloupanou a připravenou k použití? Využijte služeb firmy Dunaj - Ostrava CZ s.r.o., zabývající se distribucí gastro polotovarů. Díky našim polotovarům si zkrátíte dobu příprav jídel v nemocnicích, restauracích, jídelnách a jiných gastro zařízeních. Všechny polotovary jsou vakuově balené a tím zaručujeme jejich stálou svěžest. Můžete si u nás objednat: - zelenina na svíčkovou - zelenina na bramborový salát - mrkev, brambory, petržel, celer, kapusta, zelí, červená řepa. Zeleninu Vám upravíme dle Vašeho přání - kostky, plátky, nudličky a dodáme v syrovém či vařeném stavu. Distribuci provádíme po Moravskoslezském, Jihomoravském i Olomouckém kraji, tak neváhejte a kontaktujte nás!


Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej vakuově baleného masa

Chov ušlechtilého skotu plemene Wagyu na farmě a následný prodej vakuově baleného masa

Pochutnáváte si rádi na dobrém a kvalitním mase? Oceňujete u masa lahodnou výraznou chuť a křehkost? Upřednostňujete bio potraviny od českých farmářů? Navštivte Farmu Jestřábí, kde kromě chovu pštrosů a prodejem jejich masa, se zabývají i chovem ušlechtilého skotu plemene Wagyu a následným prodejem vakuovaného masa. Farmu najdete ve Fulneku, v okrese Nový Jičín. Maso výkrmného skotu plemene Wagyu je nejen velmi jemné a křehké, ale vyznačuje se výraznou chutí. Maso necháváme po dobu 4 týdnů vyzrát suchou cestou, pečlivě opracováváme každý kousek, a tím dosahujeme vysoké kvality masa. Čímž naše maso dosahuje prémiové kvality, kterou můžete najít na českém trhu. Prodáváme jej vakuově balené. Pokud se řadíte mezi gurmány, rádi zkoušíte nové chutě a recepty, určitě nás navštivte a vyzkoušejte toto hovězí. O zvířata se pečlivě staráme, veškeré naše výrobky jsou v BIO kvalitě. Máte-li dotazy například k cenám, neváhejte nám zavolat nebo nás navštivte. Poskytujeme i poradenství začínajícím chovatelům.


Domácí, kvalitní čerstvé uzeniny, maso, poctivé masné speciality

Domácí, kvalitní čerstvé uzeniny, maso, poctivé masné speciality

Chcete nakupovat poctivé domácí uzeniny? Sehnat dobré poctivé uzeniny je skoro nemožné, proto navštivte řeznictví a uzenářství Jan Černocký ve Vsetíně, kde Vám nabídnou výrobky tradičního složení a tradičních receptur. Řeznictví a uzenářství: - široký sortiment domácích specialit - kvalitní a čerstvé domácí speciality - vlastní výroba domácích uzenin - tradiční složení a receptury - původní domácí receptury - výroba domácích masných specialit - prodejna uzenin a masa - uzeniny s vysokým obsahem masa - bezlepkové uzeniny - měkké salámy, šunky - špekáčky - vařené výrobky - tlačenky, jitrnice, jelítka, prejty - uzená masa - kabanos, klobásy - čerstvé maso - a spousta dalších masných výrobků. S námi si pochutná každý.


Mlýn Palhanec, mlýnské výrobky, mouka

Mlýn Palhanec, mlýnské výrobky, mouka

Pod značkou HERBER najdete mouky s vyrovnanou kvalitou s garancí prověřené technologie s trvalou laboratorní kontrolou. Všechny výrobky ve spotřebitelském balení získaly národní značku kvality Klasa. Prvotřídní kvalitu a čerstvost naleznete u všech výrobků jako jsou mlýnská krmiva, speciální pekárenské, pečivárenské a pšeničné mouky. Společnost MLÝN HERBER spol. s r.o. vyrábí pšeničnou a žitnou mouku: - Hrubá mouka - Polohrubá - Hladká polosvětlá - Celozrná mouka graham nebo trhanka - Pšeničná vláknina - Žitná mouka hladká tmavá chlebová, vyrážková, celozrnná Graham - pšeničné výrobky krmné-otruby, šrot, pšeničná mouka krmná, pšeničné kličky - žitné výrobky krmné-otruby Každou středu od 12-16hod.si můžete u nás zakoupit kvalitní a čerstvou mouku.