Dodávka pneumatik pro ZZS JčK na rok 2021

Dodávka pneumatik pro ZZS JčK na rok 2021

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky zimních a letních pneumatik včetně přezutí pneumatik (všechny úkony, které jsou potřeba k řádné jízdě na pozemních komunikacích, např. vyvážení pneumatik), uskladnění pneumatik u některých částí plnění, pro vozy Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje.
Při přechodu na letní a zimní období možnost mobilního přezutí na výjezdové základně ZZS JčK.
Zajištění přednostního servisního zásahu na vozidlech ZZS JčK neprodleně po příjezdu sanitního vozidla.
Smlouva bude uzavřena s jedním dodavatelem pro každou část plnění této zakázky na dobu 1 roku.
Veřejná zakázka vložena:
05.10.2020 09:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje

Originální záznam:

Okres:
České Budějovice

Hlavní místo plnění:
Jihočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 283 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje

Zadavatel IČ:
48199931

Zadavatel ulice:
B. Němcové 1931/6

Zadavatel PSČ:
370 01

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
Mgr. Michal Ludvík

Zadavatel telefon:
+420 386 720 402

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zzsjck.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34351100-3
Pneumatiky pro automobily

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výměna, prodej pneumatik, disků, elektronů - kompletní pneuservisní práce, pneubazar

Výměna, prodej pneumatik, disků, elektronů - kompletní pneuservisní práce, pneubazar

Jste z Přerova, Hranic a okolí a potřebujete přezout auto? Hledáte kompletní pneuservisní služby nebo autobazar? Navštivte pneuservis Pneu Kubeša s.r.o. v Oseku nad Bečvou, která se zabývá výměnou a prodejem letních a zimních pneumatik, disků a elektronů. V pneuservise Pneu Kubeša s.r.o. provádíme kompletní pneuservisní práce, přezutí na zimní i letní pneumatiky a také zajišťujeme prodej pneumatik, disků, elektronů. Opravujeme pneumatiky všech typů i rozměrů. Prodáváme pneumatiky ověřených značek - Michelin, Pirelli, BKT, Alliance, Nexen, GT Radial, Hankook a další. V pneubazaru najdete lehce ojeté pneumatiky, použitá alu kola nebo plechové disky. U nákupu pneumatik Pirelli vám garantujeme zdarma další novou pneumatiku v případě, že ji prorazíte.Pokud si u nás nakoupíte nové pneu, tak vám dáme slevu 40% na jejich přezutí.


Kvalitní služby pneuservisu - demontáže, vyvažování kol i přezutí pneumatik

Kvalitní služby pneuservisu - demontáže, vyvažování kol i přezutí pneumatik

Potřebujete-li přezout nebo opravit kola, tak přijďte do pneuservisu Fiala, kde se vám o vše postarají. Kompletní služby pneuservisu: - přezutí kol, automobilu - demontáže, montáže, vyvažování pneumatik - výměna pneumatik - mytí pneumatik - protektory - opravy pneu, pneumatik - teplá vulkanizace - prodej nových pneumatik - prodej plechových a litých disků - pneuservis pro osobní, nákladní vozidla - pneuservis pro motocykly. Pneuservis Fiala – to je individuální a kvalitní péče o váš automobil.


Pneuservis, na který se můžete spolehnout - výměna a prodej pneu

Pneuservis, na který se můžete spolehnout - výměna a prodej pneu

Výměna pneu z letních na zimní, ze zimních na letní, nákup nových pneumatik nebo drobné opravy vozu? Autoservis a pneuservis jsou zkrátka místa, která čas od času musí navštívit každý řidič. Náš Pneuservis Fiala se vám kompletně postará o automobil, ať už potřebujete nové pneumatiky, disky či protektory. Působíme také jako autoservis, ve kterém se zaměřujeme na opravu prasklého skla nebo servis klimatizací. Naše služby poskytujeme nejen v Konici, ale i v Prostějově a okolí. V našem pneuservisu vám zařídíme opravu či výměnu jakýchkoliv druhů pneumatik a jejich mytí. Samozřejmostí je i prodej pneu pro osobní, nákladní, dodávkové i speciální vozy. Zakoupíte u nás pneumatiky značek Michelin, Kleber, Kormoran, Barun, Matador, Hankook a další, a o vaše ojeté pneumatiky se postaráme a zařídíme jejich likvidaci. Pneuservis Fiala, to jsou následující služby: - výměna pneu - prodej pneu (osobní, dodávkové, nákladní, traktorové, speciální) - protektory - disky - opravy duší - mytí pneumatik ve vysokotlaké myčce - likvidace ojetých pneu - laserová geometrie Výměna pneu a prodej pneu však zdaleka není to jediné, co náš autoservis a pneuservis nabízí. Poskytujeme také kvalitní a poctivý servis vašich aut, od výměny olejů přes seřízení světel až po prohlubování dezénu pneu.


Pneuservis - možnost expresní výměny pneu, opravy pneumatik, přezutí a vyvažování kol

Pneuservis - možnost expresní výměny pneu, opravy pneumatik, přezutí a vyvažování kol

Hledáte spolehlivý a rychlý pneuservis? Potřebujete opravit pneumatiku? Jste z Prostějova či Olomouce? Pak navštivte pneuservis JT auto - pneu servis s.r.o., který sídlí v Prostějově. Pneuservis s možností expresní výměny pneu provádí montáž i demontáž pneumatik, výměnu kol a s ní související seřízení geometrie a sbíhavosti. Spolehlivě opravíme defekt na pneumatikách. Poradíme vám se správným výběrem pneu všech velikostí s ohledem na sezónu a také zkontrolujeme stav pneumatik před kontrolou STK. Veškeré pneuservisní práce provádí náš odborně vyškolený tým mechaniků vždy na profesionální úrovni.


Uskladnění pneumatik a celých kol, ekologická likvidace pneumatik

Uskladnění pneumatik a celých kol, ekologická likvidace pneumatik

Řešíte problém s uložením sezónních pneumatik? Potřebujete se zbavit již ojetých a dále nepoužitelných pneumatik vašeho vozidla? S řešením těchto problémů Vám pomůže Pneuservis Rudolf Doleček s.r.o. z Brna. Pro naše klienty zajistíme uložení pneumatik nebo celých kol ve skladě pneuservisu. Kola před jejich uskladněním umyjeme. Postaráme se také o ekologickou likvidaci starých, ojetých a již nepoužitelných pneumatik. Neváhejte nás kontaktovat.


Letní a zimní pneumatiky včetně disků pro nákladní automobily, zemědělské a stavební stroje

Letní a zimní pneumatiky včetně disků pro nákladní automobily, zemědělské a stavební stroje

Potřebujete pneu na zemědělské stroje? V pneuservisu Pneu Kubeša s.r.o. v Oseku nad Bečvou u Přerova zakoupíte pneumatiky včetně disků na nákladní vozy, zemědělské i stavební stroje všech druhů a velikostí. V nabídce naleznete velmi kvalitní pneumatiky předních výrobců Pirelli, Michelin, Pirelli, BKT, Alliance, Nexen, GT Radial, Hankook a další. Zajistíme vám také vysoce kvalitní studené protektory. Disky pro nákladní i osobní vozy: - litá alu kola, klasické plechové disky značek AEZ, DEZENT, DOTZ, ENZO a BBS od českého dodavatele firmy Alcar - disky pro nákladní vozy značky Hayes Lemmerz. Působíme v oblasti Hranice, Přerov, Lipník nad Bečvou a Osek nad Bečvou.