Dodávka žehlící linky na malé kusy prádla pro Krajskou zdravotní, a.s. Masarykovu nemocnici v Ústí nad Labem

Dodávka žehlící linky na malé kusy prádla pro Krajskou zdravotní, a.s. Masarykovu nemocnici v Ústí nad Labem

Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a montáž žehlící linky, skládající se z vkladače, žehliče a skladače, spolu s odpovídajícím příslušenstvím
Veřejná zakázka vložena:
05.10.2020 09:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská zdravotní, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Ústí nad Labem

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská zdravotní, a.s.

Zadavatel IČ:
25488627

Zadavatel ulice:
Sociální péče 3316/12A

Zadavatel PSČ:
401 13

Zadavatel obec:
Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Hana Panznerová Ing.

Zadavatel telefon:
+420 477 117 925

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.kzcr.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální úklidová technika a příslušenství

Profesionální úklidová technika a příslušenství

Vlastníte úklidovou agenturu a potřebujete profesionální vybavení? Plánujete koupit úklidové přístroj do vašich firem nebo jen hledáte příslušenství pro úklid? NBS úklidová technika Tomáš Berka má pro vás veškerý sortiment úklidových přístrojů a příslušenství. Naše společnost nabízí průmyslové vysavače, profesionální mycí stroje, zametací zařízení, čističe koberců, mopy, doplňkové menší mycí a úklidové příslušenství. Prodáváme nejlepší mycí prostředky více značek. Ke všem zakoupeným přístrojům máme náhradní příslušenství a díly a garantujeme záruku s kvalitním servisem. Servis provádíme i na jinde zakoupené úklidové technice. Všechny produkty vybírejte na e-shopových stránkách. Nabízíme množstevní slevy na celý nákup.


Čištění, péče a impregnace betonu, přírodního i umělého kamene

Čištění, péče a impregnace betonu, přírodního i umělého kamene

Potřebujete prostředky na vyčištění, penetraci či impregnaci přírodního či umělého kamene, dlažby nebo keramiky? Pak neváhejte a obraťte se na nás, na naši společnost DEMA DEKOR CZ s.r.o. Zajišťujeme dodávky kvalitních produktů zn. Finalit. Jedná se o výrobky určené přímo na speciální čištění přírodního i umělého kamene, dlažeb, obkladů, keramiky. Dodáváme produkty na základní čištění, speciální čištění, odstranění skvrn a graffitů, penetrace a impregnace povrchu produkty Finalit, které mají vysoký účinek. Produkty zn. Finalit jsou vhodné pro materiály - žula, mramor, pískovec, umělý kámen všeobecně, keramiku, Cotto, cihla, kabřinec, Solnhofenský kámen, beton, terasy, omítky, dřevo, kovy, plasty, sklo. Více informací najdete na webových stránkách.


Komunální stroje – úklidová a čistící technika pro venkovní úklid

Komunální stroje – úklidová a čistící technika pro venkovní úklid

Výkonné a multifunkční komunální stroje, které lze využít při údržbě venkovních prostor ve městech a obcích po celý rok, pořídíte ve firmě SYNPRO ve Velkých Bílovicích. Prodáváme zametací stroje CITY Ranger, které je možné využívat celoročně díky snadno vyměnitelným nástavbám. Díky možnosti změny nástavby je tyto stroje možné využít pro: zametání s odsáváním péči o zeleň (sečení, mulčování, ořez živého plotu) odklízení sněhu mytí ulic náklad a odvoz materiálu Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete podrobnější informace o úklidové a čistící technice pro venkovní úklid.


Automatické bezúdržbové stojany s dezinfekcí - pro školy, úřady, instituce

Automatické bezúdržbové stojany s dezinfekcí - pro školy, úřady, instituce

Sháníte účinné hygienické zařízení pro veřejné prostory? Naše firma AM-Metal, s.r.o. z Kuřimi u Brna nově vyvinula automatické stojany s dezinfekcí pro školy, firemní kanceláře, obchodní řetězce, úřady a jiné instituce. Instalace je možná v interiéru i exteriéru, podle vlastních potřeb. Naše stojany představují perfektní propojení designových a náročných hygienických požadavků. Vyrábíme je v elegantním provedení (broušený povrch), a zároveň dbáme na maximální propracovanost (odkapávací vanička) a efektivní funkčnost, například snadnou údržbu. Každý zásobník disponuje kapacitou až 1 l dezinfekčního roztoku, který Vám v případě zájmu rovněž zajistíme. Vše dodáváme včetně mechanického dávkovače. Máte zájem o větší odběr? Pak Vám co nejdříve zajistíme dostupnost požadovaných kusů za výhodnějších cenových podmínek.


Prodej textilních rohoží, výroba vstupních rohoží na zakázku, rohožky na míru

Prodej textilních rohoží, výroba vstupních rohoží na zakázku, rohožky na míru

Jestliže máte v plánu pořizovat nové textilní rohože, v tom případě neváhejte a oslovte nás. Naše společnost DIAMANT AK s.r.o., sídlí Brně a má dlouholeté zkušenosti v oboru. Zaměření naší firmy je na vyrábění rohoží na zakázku. Vyrobíme a dodáme Vám rohože a čistící zóny podle Vašeho přání. Dodáváme vstupní rohože, které jsou vyrobeny z hliníku, z pryže a také textilní rohože CORAL. Po domluvě rohože namontujeme přímo na místě, které si určíte. Čistící zóny, které prodáváme splňují funkci a mají také moderní vzhled. Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Gumová venkovní čistící rohož před vstup do budovy - prodej, e-shop

Gumová venkovní čistící rohož před vstup do budovy - prodej, e-shop

Chcete koupit pevné a odolné venkovní rohože před vstupní dveře, které odstraní hrubé nečistoty jako sníh a bahno z obuvi? Venkovní gumové rohože s dlouhou životností a velkou odolností prodává na svém e-shop firma ANDĚL CZ. Standardní velikost gumových rohoží je 800x1200 mm, lze však zmenšit na potřebné rozměry. Námi prodávané rohože jsou odolné a mají dlouhou životnost i v náročných venkovních podmínkách. Zároveň efektivně čistí obuv. Otvory ve tvaru medových pláství umožňují propadávání nečistot. Povrch rohože zůstává suchý a čistý díky toho, že na rubu je rohož odsazená od povrchu. Lze ji také použít jako zatravňovací rohož pro zatravnění namáhaných ploch. K rohoži prodáváme i hliníkový rám k jejímu upevnění.