Čištění a ochrana střešní krytiny budov v areálu Zámku Štiřín

Čištění a ochrana střešní krytiny budov v areálu Zámku Štiřín

Předmětem veřejné zakázky je ochrana a čištění střešní krytiny na budovách v areálu Zámku Štiřín
Veřejná zakázka vložena:
05.10.2020 10:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Zámek Štiřín

Originální záznam:

Okres:
Praha-Východ

Platnost veřejné zakázky:
13.10.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
800 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zámek Štiřín

Zadavatel IČ:
62933906

Zadavatel ulice:
Ringhofferova 711

Zadavatel PSČ:
251 68

Zadavatel obec:
Kamenice

Kontaktní osoba:
Ing. Václav Kyncl

Zadavatel telefon:
+420 702 130 445

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://zsti.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodejna stavebnin, materiál na stavby, zdící prvky, omítky, Kladno

Prodejna stavebnin, materiál na stavby, zdící prvky, omítky, Kladno

Jste stavební společnost, stavební dělník či si potřebujete sami opravit dům? K těmto profesím a úkonům je zapotřebí mít kvalitní materiál. Ten nakupujte od společnosti Václava Rajniše, který má prodejnu v Kladně. V naších stavebninách můžete zakoupit kompletní sortiment k výstavbě pozemních staveb jako zdící tvárnice YTONG, betonové cihly, překlady, suché a sanační omítky, zateplovací systémy a izolace, sádrokartony, obklady a dlažby, betonové a pálené střešní tašky, klempířský materiál, tmely a stavební chemie. Prodejní portfolio je široké, tak se přijďte přesvědčit sami. Nabízíme produkty od nejlepších výrobců.


Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Hledáte tým profesionálních řemeslníků, kteří se Vám postarají o kompletní rekonstrukci interiéru? Firma firma Interiéry Danko ze Znojma se zaměřuje na realizaci a rekonstrukci interiérů od návrhu po kompletní realizaci na klíč. Nabízíme komplexní službu od návrhu, přes stavební úpravy, po výrobu nábytku a dokončení. Zajistíme služby v oblasti interiérového designu. Bytový designer Vám vytvoření bydlení podle vašich představ. Vytvoříme zbrusu nový interiér Vašeho bytu či rodinného domu. Řemeslné práce: - bourací, obkladačské, sádrokartonářské a podlahářské práce - kompletní přestavba koupelny - rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě - kompletní rekonstrukce interiérů bytů v panelových, cihlových nebo rodinných domech. Působíme nejen ve Znojmě, ale také na Brněnsku, v Ivančicích, Moravských Budějovicích či Třebíči.


Výroba taškových plechů Kolín

Výroba taškových plechů Kolín

LEGOS s.r.o. Nová Ves, Kolín Hledáte vhodného dodavatele střešních a okapových systémů? Naše firma LEGOS s.r.o. Nová Ves je je zástupcem švédských producentů TATA STEEL AB, ARECO SWEDEN AB a MERA SYSTEM PLAT AB v České republice. Vyrábíme ty nejkvalitnější taškové plechy, které jsou k nerozeznání od klasické pálené tašky. Nabízíme ty nejlepší střešní systémy pro Vaši střechu. Oslovte nás pro realizaci Vaší střechy. Zabýváme se výrobou střešní taškové krytiny z ocelového plechu s PE nebo PU povrchovou úpravou.


Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce Praha

Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce Praha

Chystáte se na rekonstrukci svého bytu, domu, koupelen nebo jiných vnitřních prostor? Hledáte firmu, která se věnuje instalatérství, plynárenským pracím nebo topenářství? Společnost Silema Praha s.r.o bude pro vás tou nejlepší volbou. Zajišťujeme veškeré práce potřebné k rekonstrukcím, od zajištění instalatérských a zednických prací, přes položení dlažby a obkladů, po finální práce. Nabízíme také instalaci podlahových topení a klimatizací. Rekonstruujeme i komerční prostory, nejenom bytové jednotky. Dle vaší poptávky vyhotovíme návrh a cenovou nabídku na míru. Vaše dotazy vyřešíme buďto přes e-mailovou komunikaci nebo na naší pobočce v Praze, na ulici Roháčova 145/14.


Montáž nábytku, kompletní rekonstrukce bytů, opravy v domácnosti Brno

Montáž nábytku, kompletní rekonstrukce bytů, opravy v domácnosti Brno

Potřebujete pomoci s montáží Vašeho nábytku a nevíte kdo by Vám s tím pomohl? Obraťte se na nás, Váš problém hravě vyřešíme! Zaměřujeme se hlavně na poskytování služeb starší generaci, kdy už si nemůžou určité práce udělat sami. Jsme schopni zajistit jakékoliv služby potřebné při chodu domácnosti vč. veškerých oprav a údržby domu, chaty, kanceláře či zahrady. Zrekonstruujeme Vám i celý byt, když budete potřebovat, vymalujeme pokoje, namontujeme nábytek, natřeme okna, dveře, ploty, brány, položíme jakýkoliv typ podlahy a mnoho dalšího. Více informací najdete u nás na webu.


Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Výstavba zpevněných ploch, komunikací, parkovišť, chodníků

Hledáte firmu, která by se postarala o výstavbu chodníků, parkoviště nebo komunikace? Můžete se obrátit na ostravskou firmu Stavos Stavba s.r.o. a nemusíte už nic řešit. Naší specializací je dodavatelství staveb: - výstavba zpevněných ploch - stavba, rekonstrukce komunikací, chodníků, parkovišť - regenerace plášťů budov - sanace a statické zajištění budov - zateplení, revitalizace, rekonstrukce panelových domů, bytů - výstavba rodinných domů, novostaveb, nebytových prostor - rekonstrukce balkónů. Naší prioritou je, abychom pro zákazníky poskytovali ty nejlepší služby v oblasti bydlení!