Odvoz drevnej hmoty na ES Radvaň 2021 - 2022

Odvoz drevnej hmoty na ES Radvaň 2021 - 2022

Preprava dreva
Časť č. 1 - surových kmeňov v celých dĺžkach (v maximálnych prípustných dĺžkach)
Časť č. 2 - sortimentov 4 -7 m dĺžky: OM-ES, OM-OM, OM-odberateľ,

Ktorá zahŕňa:
-nakladanie a skladanie dreva na dopravný prostriedok s hydraulickou rukou
-jazdu s nákladom z
- odvozného miesta na expedičný sklad (vývozné miesto - prekadisko),
- odvozného miesta na sklad odberateľa,

Povinná výbava:
-Vozidlá na prepravu dreva musia byť vybavené hydraulickou rukou.
-V zimnom období musia byť autá vybavené reťazami.
-Emisná norma min. EURO 6 - Časť č. 1 Nákladné auto s vlekom
- 6x6 - časť A Nákladné auto s vlekom
-Emisná norma min. EURO 5 - Časť č. 2 Nákladné auto sólo

Časť č. 1. Nákladné auto s vlekom
Odvoz drevnej hmoty s nakladaním a vykladaním z odvozných miest Mestských lesov s.r.o. B. Bystrica na ES Mestských lesov v Radvani v dĺžkach /8-14 m/.
Predpokladaný objem cca 40 000 m3
Priemerná odvozná vzdialenosť 18 km.
Podiel listnatej hmoty cca 70 %.
Doporučuje sa auto so samonavádzacím vlekom / prázdny vlek vezený na aute/ z dôvodu otočenia na niektorých odvozných miestach, problémov s otáčaním a odvozom v zimnom období.

Časť č. 2. Nákladné auto sólo
Odvoz drevnej hmoty s nakladaním a vykladaním z odvozných miest Mestských lesov s.r.o. B. Bystrica na ES Mestských lesov v Radvani vo výrezoch / 4 7 m/.
Predpokladaný objem cca 2 000 m3
Priemerná odvozná vzdialenosť 18 km.
Podiel listnatej hmoty cca 70 %.

Verejný obstarávateľ si vyhradzuje právo položku predpokladaný objem v rámci plnenia zmluvy meniť. Nakoľko sa jedná o činnosti lesného hospodárstva, nie je presne možné stanoviť objemy hmoty pre odvoz.
Veřejná zakázka vložena:
02.10.2020 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestské lesy Banská Bystrica s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.12.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestské lesy Banská Bystrica s.r.o.

Zadavatel IČ:
31642365

Kontaktní osoba:
Jaroslav Babic

Zadavatel telefon:
+421 911 822 711

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

60000000-8
Dopravné služby (bez prepravy odpadu)

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Přeprava zásilek - transport do Norska, Finska, Dánska i Švédska

Už nehledejte firmu, která se postará o vaše zásilky! Obraťte se na nás a využijte profesionální zasilatelství, do kterékoli země Evropské Unie. Zajišťujeme transport: - částečných zásilek, - celovozových zásilek. Naše služby jsou vám vybírány na míru, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Můžete se spolehnout na: - sledování zásilek díky GPS, - pojištění, - celní služby aj. Nechejte si zrealizovat přepravu zásilek bez starostí, rychle a profesionálně!


Transport nadrozměrných nákladů po celé Evropě

Transport nadrozměrných nákladů po celé Evropě

Hledáte spediční společnost, která přepraví Váš nadrozměrný náklad? My to umíme! Jsme společnost HRADIL Transport s.r.o. a přepravujeme nadrozměrné náklady po celé EU. V rámci hodin dokážeme zorganizovat jakoukoli přepravu. Díky našemu vozovému parku a skvělé logistice jsme opravdoví specialisté v tomto oboru. Vyzkoušejte naši společnost HRADIL Transport s.r.o. a uvidíte, že to jde i jinak. Zajišťujeme transport všeho dlouhého i vysokého, až do celkové váhy 66 t. Přepravíme vše od zemědělských strojů, velkoobjemových kontejnerů až po hutní či strojírenské celky. Rychle, bezpečně a pohotově po celé Evropě. Pro nezávaznou nabídku kontaktujte naši společnost HRADIL Transport s.r.o. se sídlem Na Svobodě 3193/41 v Ostravě Martinov.


Mezinárodní autodoprava, přeprava nebezpečných nákladů Itálie, Švýcarsko

Mezinárodní autodoprava, přeprava nebezpečných nákladů Itálie, Švýcarsko

JONAS SPEED s.r.o. je firma z České republiky a členským státem Evropské unie, která se specializuje nejen na dopravu do Švýcarska a Itálie, ale také zajistíme přepravy po celé České republice. Jsme schopni pokrýt přepravu i do ostatních evropských nebo mimoevropských států. V oblasti přepravy zajišťujeme mezinárodní autodopravu zásilek včetně přepravy nebezpečných nákladů ADR. Také provádíme expresní nákladní autodopravu a přepravu kusových a celovozových zásilek, při kterých využíváme sběrných linek.   Co vám zajistíme: - doprava zboží do Švýcarska, Itálie a zpět - expresní nákladní autodoprava a přeprava kusových a celovozových zásilek - sběrné linky - nadměrné náklady - zahraniční doprava v rámci Evropské Unie i mimo ni - celní služby - přeprava nebezpečných nákladů ADR - uskladnění a překládání zásilek.   Díky naší znalosti regionu a vytvořeným kontaktům doručíme zásilky s maximální efektivností a to za příznivé ceny a v požadovaném termínu.


Přeprava dřeva moderními nákladními vozy Hamr, nákladní speciály na přepravu dřevní hmoty

Přeprava dřeva moderními nákladními vozy Hamr, nákladní speciály na přepravu dřevní hmoty

Představujeme Vám česko-rakouskou přepravní společnost HENGSTBERGER s.r.o., která je jednou z větších dopravců dřeva v České republice. Vnitrostátní a mezinárodní přepravu dřeva zajišťujeme moderními nákladními vozidly. Dále disponujeme vlastní opravárenskou dílnou a mobilním servisem. Náš vozový park disponuje 32 moderními nákladními vozidly MAN, Mercedes Benz – speciály na přepravu dřevní hmoty. Naše přepravní služby: - silniční motorová doprava - vnitrostátní a mezinárodní přeprava dřeva - zasilatelství, logistika. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Hamr 139, Jindřichův Hradec.


Transportní a logistické služby, kamionová přeprava po celé Evropě

Transportní a logistické služby, kamionová přeprava po celé Evropě

Potřebujete přepravit Vaše zboží rychle a bezpečně? Kontaktujte naši společnost DORYS CZ, s.r.o. Doručíme Vaše výrobky i zboží spolehlivě, bezpečně a včas po celé Evropě. Poskytujeme kvalitní logistické služby, které přizpůsobujeme Vašim potřebám a požadavkům. Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní přepravu kusových zásilek. Převážíme ale i sypké materiály. Disponujeme moderním vozovým parkem, aby naše služby byly co nejkvalitnější a nejbezpečnější. Pro nezávaznou cenovou kalkulaci nás prosím kontaktujte. Více informací o naší společnosti DORYS CZ, s.r.o. najdete na našich webových stránkách. Sídlíme v Příbrami na ulici Brod 47. Zajistíme, aby Vaše zboží bylo na správném místě ve správný čas.


Mezinárodní kamionová přeprava a zasilatelství do Německa, Nizozemska, Belgie a Španělska

Mezinárodní kamionová přeprava a zasilatelství do Německa, Nizozemska, Belgie a Španělska

Potřebujete dopravit náklad do zahraničí a hledáte společnost, která by se o to postarala? Obraťte se na firmu Seneca Trans, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti v mezinárodní kamionové přepravě - jedná se o import a export - přepravy do Německa, Nizozemska, Belgie, Španělska, Rakouska, Švýcarska a Slovenska a také z těchto zemí zpět k nám. Nabízíme následující přepravní služby: - částečné i celovozové náklady - kusové a sběrné zásilky - termínované a kontejnerové zásilky - náklad pod kontrolovanou teplotou - chladírenské zboží - nebezpečné zboží podle ADR. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti logistiky a dopravních služeb, klademe důraz na zákaznický vzhled a usilujeme o maximální spokojenost zákazníků, takže nás neváhejte kontaktovat s požadavky na export a přepravu!