Dodávky ocelových kontstrukcí pro BTS

Dodávky ocelových kontstrukcí pro BTS

Předmětem veřejné zakázky je smluvní zajištění dodávek ocelových konstrukcí pro transformační stanice 22kV - 35kV / 1x400kVA na betonových sloupech s vybranými uchazeči pro plánované investiční akce, plánované opravy a zajištění odstranění havarijního stavu ocelových konstrukcí pro BTS zajišťující bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy pro období 01/2022 - 01/2028.
Veřejná zakázka vložena:
02.10.2020 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení - veřejné služby

Zadavatel:
ČEZ Distribuce, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
09.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
ČEZ Distribuce, a. s.

Zadavatel IČ:
24729035

Zadavatel ulice:
Teplická 874/8

Zadavatel PSČ:
405 02

Zadavatel obec:
Děčín

Kontaktní osoba:
Ing. Roman Miczka

Zadavatel telefon:
+420 606 721 166

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.cezdistribuce.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44212300-2
Konstrukce a díly

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Mosty a mostové konstrukce - dodávky a výroba na zakázku

Mosty a mostové konstrukce - dodávky a výroba na zakázku

Pokud hledáte dodavatele mostů a mostových konstrukcí, pak se obraťte na společnost PKD, s.r.o. z Dačic, která má působnost nejenom po celé České republice, ale také v zahraničí. Díky vysoce moderním halám s celkovou výrobní kapacitou až 700 tun měsíčně jsme schopni zajistit dodávky ocelových mostových konstrukcí na zakázku. Nabízíme komplexní realizaci projektu, od návrhu přes výrobu až po montáž. Při výrobě se řídíme certifikáty podle ČSN EN ISO 9001:2016 ve spojení s ČSN EN ISO 3834-2:2006, ČSN EN ISO 1090 EXC1-EXC3. Zároveň jsme držitelem svářecího průkazu EWF. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací.


Ocelové konstrukce, zámečnické práce Cerekvice nad Bystřicí, výroba ocelových konstrukcí hal

Ocelové konstrukce, zámečnické práce Cerekvice nad Bystřicí, výroba ocelových konstrukcí hal

Představujeme Vám firmu MH - KOVO, s.r.o. Cerekvice nad Bystřicí, která se zabývá výrobou, montáží ocelových konstrukcí a technologických celků. Dále jsme schopni zajistit výrobu průmyslových schodišť, výrobu strojů a zařízení. Naše firma MH - KOVO svoji zakázkovou kovovýrobu zajišťuje zejména pro obory slévárenství a zemědělství. Kovovýroba, výroba, montáž: výroba ocelových konstrukcí hal průmyslová schodiště výroba technologických ocelových konstrukcí a technologických celků výroba strojů a zařízení Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Cerekvice nad Bystřicí, okres Jičín.


Uchycení fasádní desek ILTEGRO - VARIO - inovativní uchycení fasádních obkladů

Uchycení fasádní desek ILTEGRO - VARIO - inovativní uchycení fasádních obkladů

Brněnská firma ILTEGRO, spol. s.r.o. poskytuje moderní fasádní desky a konstrukce k jejich uchycení, které nejen zlepší estetický vzhled Vašeho domu, ale také jsou vysoce odolné, kvalitní a mají dlouhou životnost. Konstrukční systém VARIO pro montované fasádní obklady je moderní a jedinečný systém, jehož základ spočívá v tom, že desky jsou uchyceny pomocí stěnových úhelníků s tím, že hlavní nosná konstrukce je na půdorysných profilech. Využití najde pro rodinné domy, bytové jednotky nebo občanské stavby. Systém je výhodný i proto, že umožňuje instalaci speciálních detailů, které zahrnují například povrchové úpravy či napojení k dalším obkladovým materiálům. Uchycení může být pomocí nýtů, lepením či úchytkami. Dalšími výhodami jsou: - pevná celohliníková konstrukce - optimální cena - komplexní technická podpora Firma ILTEGRO spol., s.r.o. Vám rovněž pomůže s vypracováním projektu, statickým posouzením. Základní systémy jsou na skladě, takže jsou ihned k odběru. Pro více informací se obraťte na webové stránky firmy, či je kontaktujte pomocí emailu, kde Vám kvalifikovaný personál rád zodpoví Vaše případné dotazy.


Stavebnicový systém zábradlí – pro balkony, terasy, schodiště

Stavebnicový systém zábradlí – pro balkony, terasy, schodiště

Hledáte zábradlí se snadnou montáží? Naleznete jej u naší společnosti JSW Bohemia s.r.o. z Jihlavy. Zabýváme se dodávkou bezúdržbového, hliníkového zábradlí se snadným stavebnicovým systémem pro balkony, terasy, schodiště a francouzská okna. Stavebnicový systém zábradlí slouží ke snadné montáži, kterou zvládne doma každý šikovný kutil. Celková konstrukce zábradlí se skládá z jednotlivých hliníkových, kulatých či hranatých profilů a komponentů, jako jsou madla, sloupky, příčky, krytky, spojky, držáky, příruby, kotvy a kolena. Neváhejte nás kontaktovat, vždy vám poradíme s výběrem vhodných dílů i se správným postupem montáže.


Výroba stožárů  pro veřejné osvětlení sportovišť a sportovních areálů

Výroba stožárů pro veřejné osvětlení sportovišť a sportovních areálů

Tradičním výrobcem a dodavatelem stožárů veřejného osvětlení je firma FOR ELV s.r.o. se sídlem v Prostějově. Nabízíme kompletní službu v oblasti návrhu, výroby a dodání stožárů pro sportoviště, sportovní areály i fotbalové hřiště. Zhotovujeme osvětlovací, speciální, výškové stožáry i energetické stožáry se službou kontrolních statických výpočtů. Z kvalitních materiálů také vyrábíme výškové stožáry 20 až 40 m pro sportoviště a sportovní areály, stožáry k připevnění světelných tabulí a ukazatelů časomíry. Naše výškové, vlajkové stožáry a stožáry veřejného osvětlení splňují přísné bezpečnostní normy.


Klasická a ozdobná kovovýroba Mladá Boleslav, zakázková kovovýroba, ocelové konstrukce, kování

Klasická a ozdobná kovovýroba Mladá Boleslav, zakázková kovovýroba, ocelové konstrukce, kování

Firma Kovovýroba Mladá Boleslav, kterou provozuje pan Zbyněk Pokorný, nabízí kompletní zakázkovou kovovýrobu jak klasickou tak i ozdobnou. Realizujeme také kovovýrobu pro rodinné domy. Působíme v lokalitách Mladá Boleslav, Jičín, Nymburk, Brandýs a okolí. Kovové výrobky skloubí dlouhou životnost s naprostou originalitou a bezpečností. Kovovýroba Zbyněk Pokorný realizuje: Víceúčelové regály Brány včetně pojezdu Mříže na okna i dveře Ocelové přepravní palety Ocelové konstrukce Schodiště Ploty Zábradlí Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Býčina 20, Mladá Boleslav.