Poptávám revizi plynového kotle

Poptávám revizi plynového kotle

Poptávám revizi plynového kotle Dakon.
Poptávka byla vložena dne:
02.10.2020 08:44

Platnost poptávky:
02.11.2020 08:41

Kontaktní osoba:
Emil Budin

Kontaktní email:

Telefon:
+420 777 173 588

Předpokládaná cena:
600 Kč

Okres:
Břeclav

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Realizace na klíč chlazení, vodoinstalace, plynoinstalace Cheb, kanalizace, elektroinstalace

Realizace na klíč chlazení, vodoinstalace, plynoinstalace Cheb, kanalizace, elektroinstalace

Představujeme Vám firmu Kalora a.s. Cheb, která provádí realizace na klíč v oborech topení, chlazení, vodoinstalace, kanalizace, plynoinstalace, elektroinstalace. Dále zajišťujeme výstavby nových čistíren odpadních vod, rozvody technických plynů a ČOV. Dle požadavků svých zákazníků provádíme cenové nabídky, dodávky, montáže a kolaudace. Kalora a.s. realizuje zakázky téměř na celém území ČR. Činnosti a služby: Topení a chlazení Vodoinstalace, kanalizace Plynoinstalace, rozv. technických plynů Elektroinstalace, MaR Projektové práce Technologie ČOV Cenové nabídky Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese náměstí Baltazara Neumanna 1686/6, Cheb.


Dodávky a servis špičkových plynových a parních kotlů

Dodávky a servis špičkových plynových a parních kotlů

Nabízíme konečné řešení v dodávkách plynových a parních kotlů. Dále také naše firma FALKOM s.r.o. Kolín provádí montáž, opravy, rekonstrukce, zkoušky, revize a servisní činnost: - kotlů 1., 2., 3. a 4. třídy. Součástí je i výroba a dodávky náhradních dílů, včetně odlitků a výkovků. Provádíme montáž, opravy, rekonstrukce, zkoušky, revize a servisní činnost: - kotlů 1., 2., 3. a 4. třídy parních a kapalinových do nejvyššího přetlaku 12,0 MPa a pracovní teploty 540 °C - tlakových nádob stabilních skupin A, B do nejvyššího přetlaku 12,0 MPa a pracovní teploty 350 °C - souborů úpraven vod, zauhlování, odškvárování, olejového hospodářství a výměníkových stanic.


Domovní a průmyslové plynovody – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Domovní a průmyslové plynovody – dodávka, montáž, záruční i pozáruční servis

Poohlížíte se v okolí Brna po firmě, která zajistí kompletní montáž plynovodu, ať už se jedná o rodinný dům, bytové družstvo nebo průmyslový areál? Pak kontaktujte firmu Daniel Kříž. Zajistíme kompletní dodávka a montáž domovních i průmyslových plynovodů. Zakázky realizujeme od projektu a zajistíme i kompletní záruční a pozáruční servis. Plynovody montujeme pro: - rodinné domy - bytové domy - soukromé firmy - bytová družstva - průmyslové objekty apod.


Zapojení, servis plynových kotlů, ohřívačů včetně odzkoušení

Zapojení, servis plynových kotlů, ohřívačů včetně odzkoušení

Potřebujete spolehlivou firmu pro uvedení pynového kotle do provozu? V okrese Uherské Hradiště provádí zapojení plynových kotlů a ohřívačů do provozu, včetně záručního i pozáručního servisu firma PAVELKA - VTP s.r.o. Vlčnov. Při zapojení kotle či kotelny provedeme kompletní elektroinstalaci, nastavení a odzkoušení regulace. Zajišťujeme služby pro kotle a plynové zásobníkové ohřívače různých značek - ACV, Baxi, Bergen, Buderus, Brötje, Enbra, Karma, Protherm, Quantum, Thermona, Viessmann, Viadrus. Při opravách většinu standardních dílů máme skladem a v případě potřeby dodavatelé dodají náhradní díly do druhého dne. Pro roční kontrolu plynového kotle volejte tel.:+420604431286.


Periodické kontroly, revize plynu, plynových zařízení v zákonných lhůtách

Periodické kontroly, revize plynu, plynových zařízení v zákonných lhůtách

Vzhledem k tomu, že při provozu plynových spotřebičů může dojít k ohrožení zdraví osob i poškození majetku, je nutné provádět periodické kontroly a revize plynu v zákonných lhůtách. Důležité je oslovit certifikovaného revizního technika. V regionu Brno, Vyškov, Kroměříž působí firma THERMATIC - Jan Nohava. Revize plynu jsou povinné pro firmy, bytová družstva a další organizace. Majitelé domu či bytu by měli dodržovat lhůty revizí z důvodu bezpečnosti. Povinné revize plynu 1x za tři roky: - pro firmy, živnostníky u všech plynových zařízení - v bytových domech - ceny za revize plynu se liší podle velikosti domu, počtu a umístění plynoměrů - ve školách a jiných veřejných budovách. Jednou za rok je nutné také provádět pravidelné kontroly plynových zařízení. V dnešní době využívá téměř každý nějaké plynové zařízení - plynový kotel, sporák, kotelna, pece na plynná paliva a další zařízení na skladování či přepravu plynu. Naše firma Vám pohlídá zákonné termíny a ušetříme Vám starosti.


Zkušený topenář, plynař - podlahové vytápění, plynové kotle

Zkušený topenář, plynař - podlahové vytápění, plynové kotle

Aleš Jarýn nabízí širokou škálu instalatérských služeb. Provádí instalatérské, plynařské a topenářské práce, podlahové vytápění, výměna plynového kotle, topení i revize. Topenářské práce: - instalace topení a plynu - realizace podlahového vytápění - ústřední vytápění - automatické kotle - plynové kondenzační kotle - dodávka veškerých značek topných těles, kotlů ústředního topení - servis, montáž automatických, plynových kotlů - regulace SIEMENS - kompletní rekonstrukce topného systému - výměny oběhových čerpadel. Provádíme kompletní vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Nabízíme kvalitní služby za rozumnou cenu.