Obnova športového areálu pri základnej škole s materskou školou centrum i 32, Dubnica nad Váhom

Obnova športového areálu pri základnej škole s materskou školou centrum i 32, Dubnica nad Váhom

Predmetom zákazky je uskutočnenie stavebných prác objektu podľa projektu stavby.
Riešený objekt je umiestnený v meste Dubnica nad Váhom. Miesto stavby : ŽŠ s MŠ, Centrum I 32, Dubnica nad Váhom

Projekt Obnova športového areálu pri Základnej škole s materskou školou Centrum I 32, Dubnica nad Váhom je zameraná na obnovu športového areálu pri základnej škole s materskou školou Centrum I v Dubnici nad Váhom.
Hlavným cieľom projektu je celkovo zveľadiť vzhľad daného územia a vytvorenie nového športového vyžitia. V súčasnosti je športová plocha využívaná na výučbu telesnej výchovy a je v zlom technickom stave, prerastená zelinou a neudržiavaná. V areáli sa momentálne nachádza :
Atletický ovál so škvarovým povrchom v hrúbke cca 15-18 cm v obrubníkoch
Asfaltové ihrisko s basketbalom a zapustenými bránkami
Dve doskočiská do piesku s rozbehovou dráhou
Volejbalové ihrisko Nie je predmetom obnovy
Všetky spomínané existujúce športové prvky sú v dezolátnom stave a nie sú v hodné na výučbu a rozvoj telesných športov, preto sa pristúpilo k ich obnove.
Projekt stavby vychádza z podkladov a požiadaviek stavebníka pričom nebolo dodané geodetické zameranie a môže prísť k posunom alebo úpravám pri realizácii stavby.

Základné údaje o stavbe:
SO-1.01 ATLETICKÁ DRÁHA
Základom pre nové riešenie je rekonštrukcia stávajúceho atletického oválu dlžky cca 350 m.
Nová atletická dráha je navrhovaná so štyrmi dráhami v rovinke a s tromi dráhami v ovály.
Povrch dráhy je navrhovaný s úpravou na športový monolitický polyuretánový povrch, priepustný pre vodu, (10 mm SBR kladené finišerom a 3 mm striekané EPDM) na vrstvu syntetického podkladu (30mm) a konštrukčných vrstiev z drveného kameniva.
Obnova atletickej dráhy z časti kopíruje pôvodnú atletickú škvarovú dráhu a však bude vytvorená do nových obrubníkov s novými vrstvami po odstránení exist. škvárových vrstiev.
Nový ovál bude v meranej stope merať 349m. Po realizácii je potrebné presné meranie dráhy a nastavenie štartu a cieľu na presnú dĺžku.
SO-1.02 MULTIFUNKČNÉ IHRISKO
Multifunkčné ihrisko s povrchom z umelej trávy je navrhované na existujúcej asfaltovej ploche ktorá je nepravidelného tvaru. Na asfaltovej ploche sa vytvorí nové multifunkčné ihrisko o rozmeroch ihriska 67 mx 35m. Asfaltová plocha sa perforuje pravidelnými vrtmi pre odtok vody. Do pripravenej plochy s obrubníkmi sa vytvoria nové štrkové vrstvy, umelá tráva a čiarovanie. Čiarovanie ihriska bude pre futbal a priečne pre malý futbal a v
Veřejná zakázka vložena:
01.10.2020 08:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Dubnica nad Váhom

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Dubnica nad Váhom

Zadavatel IČ:
00317209

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Lenická

Zadavatel telefon:
+421 917 381 833


Zadavatel web:
https://www.dubnica.eu/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Antukové tenisové kurty, hřiště na volejbal či nohejbal - výstavba českou osvědčenou metodou

Antukové tenisové kurty, hřiště na volejbal či nohejbal - výstavba českou osvědčenou metodou

A právě ty Vám může nabídnout společnost Forward tenis, která pracuje s antukovým povrchem dle osvědčené české metody. Používá výhradně kvalitní antuku od prověřených výrobců. Díky ručnímu zpracování je zajištěn dostatečný odvod dešťových vod, a tak jsou kurty a hřiště použitelná už pár minut po dešti. Při výstavbě a rekonstrukci antukových tenisových kurtů a hřišť dbá hlavně na správnou volbu materiálů, které jsou v souladu s místním podložím a podmínkami. Drenážní vrstvu přesně vyrovná a vyspáduje. Následně se kropí, síťuje a válcuje antuková deska, a tak se vytvoří stejnoměrná vrstvu 1,5 až 2 cm. Tím vzniká dokonale rovný antukový povrch, na kterém se nemohou tvořit žádné louže. A to je náznak skutečností, které je třeba při výstavbě antukových povrchů hlídat. Pokud budete tenisový kurt realizovat, obraťte se na autorizovanou firmu, jíž společnost Forward Tenis bezesporu je!


Sportovní stavitelství, profesionální výstavba sportovišť, hřiště pro letní i zimní sporty

Sportovní stavitelství, profesionální výstavba sportovišť, hřiště pro letní i zimní sporty

Sportovní areál pro nejrůznější sportovní účely Vám rychle a spolehlivě postaví firma Sport-Technik Bohemia s.r.o. sídlící na Praze 8 Karlín. Specializujeme se na sportovní stavitelství, kdy stavíme sportoviště s dodávkou na klíč. Máme bohaté zkušenosti se zakázkami různého typu, zajistíme výstavbu sportovních hřišť, provozních objektů, víceúčelových sportovních zařízení i areálů pro letní i zimní sporty. Vybudujeme Vám hřiště pro atletiku, tenis, fotbal i školní tělovýchovu. K dispozici máme několik druhů povrchů od antuky přes umělé povrchy, které nabízíme v několika barevných provedeních. V rámci projektu zajišťujeme kompletní zpracování studie i veškerou stavební dokumentaci.


Mobilní kluziště představuje vhodné využití rovné plochy i v zimě – prodej a pronájem

Mobilní kluziště představuje vhodné využití rovné plochy i v zimě – prodej a pronájem

Přemýšlíte jak nejlépe využít rovnou plochu, která je jinak v zimě nepoužívaná? Hledáte prodejce vybavení zimních stadionů? Pak se rozhodně obraťte na společnost Silesia WM s.r.o. , která Vám poskytne k pronájmu nebo k prodeji mobilní kluziště eMKa. Mobilní kluziště eMKa Vám umožní naplno využít rovné plochy i bez zastřešení po celý rok. Instalace kluziště eMKa je velmi jednoduchá a efektivní. Nainstaluje se na libovolnou rovnou plochu, která se jinak v zimních měsících nevyužívá. Skvěle poslouží například tenisové kurty, volejbalové hřiště nebo asfaltové či jinak zpevněné plochy. Ale je možné kluziště postavit i na travnatém terénu, pokud bude předem vyrovnán pískem a zbaven drnů. Kluziště nepoškozuje ušlechtilé povrchy, naopak může sloužit jako ochrana před poškozením nevhodným využitím terénu pod sněhem. Na našem E-shopu si můžete zakoupit i mantinely a rolby na úpravu ledu N-ICE. Poskytujeme i záruční a pozáruční servis


Bezúdržbové multifunkční hřiště je praktickým a zároveň výhodným řešením

Bezúdržbové multifunkční hřiště je praktickým a zároveň výhodným řešením

Proto je velmi praktickým řešením pro všechna místa, určená pro sportovní vyžití. Pokud se zvolí vhodný sportovní povrch, je možné hřiště využít pro celou škálu sportů, od běhání, přes rozličné míčové, raketové nebo dokonce hokejové sporty. Tato hřiště jsou zkrátka multifunkční. Pokud stavíte sportoviště, ať už se jedná o nový projekt nebo rekonstrukci, obraťte se na společnost Forward tenis, která má se stavbou sportovních hřišť mnohaleté zkušenosti. V jejím portfoliu naleznete umělé i přírodní sportovní povrchy, na vnitřní i venkovní sportoviště. Odborníci z této firmy Vám navíc rádi ochotně poradí s výběrem nejvhodnějšího sportovního povrchu pro Vaše hřiště - s ohledem na výši vstupní investice, ale také udržovacích nákladů. Náklady na údržbu jsou totiž při rozhodování o povrchu velmi často mylně opomíjeny, rozhodně však nejsou zanedbatelné! Proto se blíže seznamte s nabídkou bezúdržbových sportovních povrchů, jejichž kvalita, životnost a cena Vás jistě velmi mile překvapí!


Výstavba venkovních hřišť a sportovních areálů, vybavení sportovišť

Výstavba venkovních hřišť a sportovních areálů, vybavení sportovišť

Hledáte odbornou firmu, která by vám zrealizovala sportovní areál? StavoSport, s.r.o. je specialista na sportovní povrchy a vybavení sportovních areálů. Provádí i stavby venkovních hřišť a sportovišť na klíč. Projektování, výstavba, rekonstrukce: - sportoviště a hřiště pro sportovní kluby, obce, školy i soukromé subjekty - atletické ovály - fotbalová hřiště - sportovní stavby - tenisové kurty (umělý povrch i antuka) - víceúčelové hřiště - sportovní haly - vnitřní i venkovní sportovní povrchy pro všechny druhy sportů - umělé sportovní povrchy - umělé trávníky pro víceúčelová hřiště, tenis, pozemní hokej, golf a ragby - fotbalové trávníky pro trénink i mistrovské zápasy (díky svým vynikajícím vlastnostem se chovají naprosto přirozeně a vyrovnají se tak přírodním trávníkům) - polyuretanové povrchy - tartan pro atletiku nebo tenis - akrylátové povrchy - umělé povrchy do sportovních hal a tělocvičen - výstavba venkovních hřišť a sportovních areálů (včetně vybavení - branky, koše, sítě, sloupky, empire atd.). Pomůžeme vám nalézt ideální řešení pro vaše sportoviště.


Výstavba vnitřních i vnějších tenisových kurtů z kvalitních sportovních povrchů

Výstavba vnitřních i vnějších tenisových kurtů z kvalitních sportovních povrchů

Plánujete vybudování nového tenisového kurtu? Je Váš současný tenisový kurt zastaralý a uvažujete o jeho rekonstrukci? Vyhledejte služby společnosti Forward tenis - sportovní stavby se sídlem nedaleko Prahy, která se zabývá právě výstavbou nebo rekonstrukcí tenisových kurtů. Při výstavbě a rekonstrukci kurtů využíváme kvalitní sportovní povrchy, které Vám zaručí příjemný pobyt na kurtu a hru bez omezení. Moderní vlastnosti kvalitních sportovních povrchů, které oceníte nejen u venkovních, ale i u vnitřních tenisových kurtů, jsou nenáročné na údržbu a dodáme je včetně potřebného vybavení. Více informací o výstavbě tenisových kurtů a typech sportovních povrchů žádejte u společnosti Forward tenis - sportovní stavby.