Chlieb a pečivo

Chlieb a pečivo

Predmetom zákazky je výber dodávateľa resp. dodávateľov potravín pre organizáciu v zriaďovateľskej pôsobnosti ŽSK Hornooravská nemocnica s poliklinikou Trstená. Podrobnejšie vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v časti súťažných podkladov B.1 Opis predmetu zákazky, B.3 Obchodné podmienky dodania predmetu zákazky a B.4 Ďalšie informácie a požiadavky verejného obstarávateľa.
Veřejná zakázka vložena:
01.10.2020 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Žilinský samosprávny kraj

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Žilinský kraj

Platnost veřejné zakázky:
27.10.2020 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žilinský samosprávny kraj

Kontaktní osoba:
Ing. Helena Kučková

Zadavatel telefon:
+421 415032111 / 415032414


Zadavatel web:
http://www.regionzilina.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba a prodej zdravého, tmavého i cereálního pečiva s vysokým obsahem vlákniny

Výroba a prodej zdravého, tmavého i cereálního pečiva s vysokým obsahem vlákniny

Chcete-li udělat něco zdravého pro svůj životní styl, bude jistě prvním krokem návštěva v jedné z prodejen naší pekárny IVANKA, která disponuje špičkovými produkty. Kromě pečiva běžného a sladkého zde naleznete zdravé produkty tradiční výroby. Výrobky jsou na velmi vysoké úrovni zdravotní nezávadnosti. V našem pestrém sortimentu zdravého pečiva se nachází: - pečivo tmavé, rohlík sypaný cereáliemi - pečivo s obilnou záparou, kaiserka tmavá - houska ražená tmavá, rustikální vícezrnné pečivo - raženka kornmix, bulka s dýňovým semínkem a další Zdravé pečivo je vyráběno z kvalitních surovin a je vhodné nejen jako součást redukční diety, ale také k udržení hmotnosti a vylepšení vašeho zdravého životní stylu. Zastavte se do jedné z našich prodejen, kde vás přivítá vůně čerstvého tradičního pečiva a neváhejte ochutnat tyto kvalitní výrobky, které pohladí i na duši.


Nejlepší pečivo v bistru a pekárně EXPRES, spol s.r.o.

Nejlepší pečivo v bistru a pekárně EXPRES, spol s.r.o.

Máte rádi vůni čerstvého pečiva? Přijďte k nám, v EXPRES, spol s.r.o v Ústí na Labem, pečeme nejlepší rohlíky a chleba v okolí. Dále máme v nabídce také bagetky, několik druhů buchet, koblížky, dokonce i koláčky. Můžete u nás koupit širokou nabídku zákusků a připravíme Vám také chlebíčky na slavnostní příležitosti, nebo jen tak na svačinu. K výrobě našich slaných a sladkých pochoutek využíváme výhradně čerstvých surovin od lokálních dodavatelů. Navštivte naše bistro a užijte si jedinečný okamžik s čerstvým pečivem u nás i u Vás doma. Zaručujeme, že se k nám budete vracet s radostí. K výrobě celého sortimentu přistupujeme s individuálním přístupem a snažíme se Vám nabídnou jen ty nejlepší výrobky.


Prodej vždy čerstvého a chutného slunečnicového chleba

Prodej vždy čerstvého a chutného slunečnicového chleba

Chcete si pochutnat na čerstvém slunečnicovém chlebu? Nebo hledáte zdravější náhradu klasického pšenično-žitného chleba pro váš jídelníček? V tomto případě navštivte některou z prodejen Pekárny Ivanka, kde zakoupíte vždy čerstvý a chutný slunečnicový chléb s křupavou kůrkou. Slunečnicový chleba vyrábíme z celozrnné pšeničné mouky. Díky jeho nutričním hodnotám se skvěle hodí do dietních jídelníčků. K zakoupení je v bochníku o hmotnosti 250 nebo 500 gramů.


Pekárna s bezlepkovým pečivem - prodej pečiva pro celiaky

Pekárna s bezlepkovým pečivem - prodej pečiva pro celiaky

Hledáte pekárnu, kde je možné koupit pečivo pro celiaky? Nebo pouze máti rádi bezlepkové pečivo? Široký sortiment pečiva bez lepku zakoupíte v prodejnách pekárny Ivanka. Vyrábíme bezlepkové pečivo čistě z kvásku, bez použití droždí. Pochutnat si u nás můžete na bezlepkovém kváskovém chlebu, který má nejen vynikající chuť, ale také dlouhou trvanlivost. Vyzkoušet můžete i další druhy bezlepkového pečiva.


Pekařství, pekárna, slané a sladké pečivo, denně čerstvé pečivo

Pekařství, pekárna, slané a sladké pečivo, denně čerstvé pečivo

Máte rádi denně čerstvé, kvalitní a voňavé pečivo? Chcete se vyhnout mraženým polotovarovým náhražkám? Tak to se obraťte na naši pekárnu INTEGRA H + H, s.r.o. Více než 20 let svým zákazníkům nabízíme slané i sladké pečivo. Naši pekaři připravují a pečou produkty z přírodních kvasů a pečou je v parní peci, díky které vydrží dlouho čerstvé a chutné. Vybírat u nás můžete z několik druhů semínkových chlebů, bratislavských rohlíčků, housek, koblih, kremrolí a spousta dalších dobrot. Tak neváhejte a přijďte si vybrat do některé z našich prodejen na Liberecku. Víme, jak udělat dobré pečivo, které bude chutnat!


Tradiční valašské frgály, slané a sladké pečivo, trvanlivé pečivo

Tradiční valašské frgály, slané a sladké pečivo, trvanlivé pečivo

Vymýšlíte originální, ale tradiční dárek nebo si sami chcete zamlsat a pochutnat si? Obraťte se na nás! Jsme PEKÁRNA ANEŽKA z Nového Jičína a nabízíme velké množství sladkého a slaného pečiva. Naší největší chloubou jsou tradiční valašské frgály, které vyrábíme v několika velikostech a s několika druhy náplní. Mezi další sladké pečivo, které nabízíme patří například koláčky, rohlíčky, muffiny a makovec. Ze slaného pečiva prodáváme slané tyčinky sypané kmínem či mákem a sýrové preclíky. Zastavit se u nás můžete i na svačinku v podobě klobásové bulky, pivního a slaného rohlíku a pizzy. Pečeme dle tradičních receptů našich babiček a s láskou. Tak neváhejte a stavte se k nám ochutnat!