Poptávám bednu na nářadí

Poptávám bednu na nářadí

Poptávám bednu na nářadí o rozměrech: výška 450 mm, šířka 1250 mm, hloubka 650 mm. Moje představa je 4 až 5 šuplíků, mohou být i dva sloupce užších, v šuplících libovolně stavitelné přepážky.

Děkuji J.Škoda
Poptávka byla vložena dne:
01.10.2020 08:36

Platnost poptávky:
01.11.2020 08:03

Kontaktní osoba:
Jan Škoda

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 919 641

Okres:
Benešov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektromagnety, magnety pro upínání, frézování, manipulaci a demagnetizéry - eshop, prodej

Elektromagnety, magnety pro upínání, frézování, manipulaci a demagnetizéry - eshop, prodej

V eshopu firmy VABEX Vizovice-Zlín můžete objednat elektromagnety, magnety na upínání, pro frézování, manipulaci i demagnetizéry. Naše firma nabízí na prodej i další vybavení kovoobráběcích dílen. Pro magnetické upínání obrobků při frézování, vrtání i jiných operacích se používají elektropermanentní magnetické upínače. V nabídce elektropermanentní magnetická upínací deska VPE-2540, VPE-3060. Magnety pro manipulaci: - malé manipulační magnety VML-80, VML-140, VML-150 - permanentní magnetické zvedáky - břemenové magnety VML-100, VML-300, VXLM-B 1000, VXLM-B 600, VXLM-B 300 - břemenový magnet NEOLIFT s různou nosností. Magnety pro frézování: - magnetické upínací desky s permanentním magnetem pro frézování - různé rozměry. Demagnetizéry pro rychlé a účinné řešení demagnetizace nástrojů i obrobků.


Výroba manipulační techniky a kancelářského vybavení

Výroba manipulační techniky a kancelářského vybavení

Hledáte výrobce manipulační techniky nebo kancelářského vybavení? Firma s dlouholetou tradicí Kovo Praktik s.r.o. vyrábí manipulační techniku a kancelářské vybavení: - plošinové vozíky, skříňové vozíky, policové vozíky - pojezdová kolečka, antistatická kolečka, polypropylenová kola - otočné archivační skříně - kancelářské regály - stoly do jídelen a svačináren - pojízdné schůdky, žebříky - odvíječe obalovacích pásek - lavičky do šaten - stojany, věšáky na kola - parkovací zábrany - stojany na odpadkové koše - zábrany - dělení průmyslových prostorů - lamelové clony - pevné, posuvné, samostatné - stolky pod projekční techniku - řečnické pulty - ocelové rudly - vozíky, stojany na technické plyny - vozíky na bedny, palety.


Ruční plazmové řezací zařízení, zdroj je možné používat na ruční i strojní řezání

Ruční plazmové řezací zařízení, zdroj je možné používat na ruční i strojní řezání

Sháníte ruční plazmové řezací zařízení? Firma FORMICA WELD spol. s r.o. prodává kompaktní profesionální řezací zařízení For CUT 123 DM. Zařízení je výkonné, moderní se vzduchem chlazeným hořákem, určené pro manuální řezání pro všechny elektricky vodivé materiály -ocel, nerez, hliník, měď, mosaz a pod. Mezi přednosti tohoto zdroje patří malá zóna tepelného ovlivnění, možnost tvarového řezání a úzká řezací mezera. Použití: -na řezání tenkých až středně silných materiálů -hlavně pro řezání a značkování oceli. Možnost řezání i jiných materiálů s použitím vhodných plynů. -možnost výběru z více typů hořáků dle konkrétních požadavků. Zdroj je možné používat na ruční nebo strojní řezání. Chlazení hořáku je zabezpečeno řezacím plynem.


Železářství v Bystřici nad Pernštejnem, prodej spojovacího materiálu, stavební chemie, nářadí

Železářství v Bystřici nad Pernštejnem, prodej spojovacího materiálu, stavební chemie, nářadí

Představujeme Vám firmu KOVOMAT - Martin Dvořáček Bystřice nad Pernštejnem, která se zabývá prodejem železářského a instalatérského materiálu. Naše specializovaná prodejna železářství dále nabízí prodej a servis ručního nářadí a elektronářadí. V naší prodejně zkrátka naleznete široké spektrum zboží pro Váš dům, zahradu či podnikání. Železářství v Bystřici nad Pernštejnem, prodej a servis: - ruční nářadí - elektronářadí, vrtačky, brusky, hoblíky, vrtací kladiva, AKU nářadí - svářecí technika, svářečky, přídavné materiály, doplňky - doplňkový sortiment, vrtáky, brusné kotoučky, závitníky, nástroje - broušení nástrojů, pilové kotouče, řetězy motorových pil, nože na hoblovky, nože, nůžky - vodoinstalační materiál Pokud Vás naše železářství zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Na příkopech 1398, Bystřice nad Pernštejnem.


Mobilní zařízení pro elektrochemické čištění, leštění a značení nerezu - Inoxliner

Mobilní zařízení pro elektrochemické čištění, leštění a značení nerezu - Inoxliner

Firma Weldpoint ze Zakřan na Brněnsku se zabývá prodejem zařízení pro čištění nerezu. K dispozici máme stroje určené pouze k čištění nerezu, ale i kombinované stroje, které umožňují čištění, leštění a zároveň značení nerezu. Vybrat si můžete z několika modelů Inoxliner zařízení s různou funkčností a výkonem: - na čištění TIG, MIG/MAG svarů - nerezových ploch a leštění uhlíkovým štětcem a uhlíkovou elektrodou - Inoxliner MEGALINER 2500 S+, Inoxliner PRO, Inoxliner ECO2, Inoxliner DUO a základní model Inoxliner UNO. Rychlejší a účinnější čištění pak zajistí dílenský vozík iServe Caddy s automatickým čerpadlem - získáte tak mobilní mořící zařízení s automatickým podáváním čistícího elektrolytu. Díky použití technologie štětců z uhlíkových vláken snadno odstraníte nečistoty a oxidy bez poškození povrchu nerezu


Půjčovna elektro nářadí, centrály, stavební mechanizace | Liberec

Půjčovna elektro nářadí, centrály, stavební mechanizace | Liberec

V našem sortimentu najdete mimo jiné: -bourací, vrtací, demoliční kladiva -vibrační pěchy -řezače asfaltu -vibrační desky -stavební míchačky -elektrocentrály HERON -mobilní topidla -navlhčovače -kalová čerpadla, hlubinná čerpadla -ruční nářadí -elektro nářadí -svářecí agregáty OMIKRON -stavební chemii DEN BRAVEN -čistící a úklidovou techniku Dále na nastávající sezónu: -veškerou zahradní techniku -pily, křovinořezy -kultivátory -provzdušňovací frézy -sekačky na trávu -žebříky různých velikostí -zahradní ochranné pomůcky -a jiné Pro Naše zákazníky připravili řadu zajímavých akcí na půjčovné a prodej celého sortimentu. Přijďte se informovat do Naší prodejny v budově Svedu v Liberci na Františkově.