Palivové dřevo, Rakousko

Palivové dřevo, Rakousko

Prosím o cenovou nabídku bukového palivového dřeva, rozštípaného, 1 m dlouhého. Kolik stojí m3?
U nás je slepá ulička! Potřebujeme nákladní jeřáb. Co to všechno stojí dohromady? 40 m3. Do Waxenberg v Rakousku.

Původní znění:
Anfrage
Bitte um Angebot wegen Brennholz. Buche. Gespalten. 1 Meter lang. Was kostet ein m3? Bei uns ist eine Sackgasse! Wir brauchen einen LKW-Kran. Was kostet alles zusammen? 40 m3. Nach Waxenberg.
Poptávka byla vložena dne:
30.09.2020 10:57

Platnost poptávky:
30.10.2020 09:29

Kontaktní osoba:
MARKUS GUGGENBERGER

Kontaktní email:

Telefon:
+436 801 112 070

Země:
Österreich

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej palivového, krbového dřeva a briket na topení Znojmo

Prodej palivového, krbového dřeva a briket na topení Znojmo

Sháníte prodejce dřeva a briket na topení v okolí Hrušovan nad Jevišovkou již teď a chcete se předzásobit na zimu? Pak je tu společnost PRODEX, spol. s.r.o. se sídlem v Hrušovanech nad Jevišovkouv blízkosti mešta Znojma, která se zabývá prodejem briket a dřeva určeného k topení. Nabízíme dřevo: -tvrdé dřevo, palivové dřevo a krbové dřevo pytlované. Do tvrdého dřeva na prodej řadíme a zakoupíte u nás: dub, akát, buk, směsi(jasan, javor, habr). Nabízené brikety: -brikety dřevěné, uhelné a ekobrikety. Mimo dřevo na topení a briket na topení nabízíme i uhlí a koks. Můžete si u nás také zakoupit třísky k podpalu.


prodej - hnědé a černé uhlí, brikety a dřevo, zastřešený sklad

prodej - hnědé a černé uhlí, brikety a dřevo, zastřešený sklad

Sháníte kvalitní materiál na topení? Naše firma Andrla CZ s.r.o. Vám zajistí hnědé a černé uhlí, brikety a dřevo. A to vše suché, protože hnědé i černé uhlí a hnědouhelné brikety skladujeme v zastřešeném skladu. Zajištění dopravy až k vám domů je samozřejmostí. UHELNÉ SKLADY, PRODEJNÍ SKLAD UHLÍ: - provozní doba - letní sezona 16.3.-30.11 PO-PÁ 6-17 hod., SO 7-12 hodin - zimní sezona 1.12.-15.3. PO-PÁ 7-15.30 hodin Prodej: - černé uhlí - hnědé uhlí - hnědouhelné brikety - palivové dřevo.


Stavební řezivo, palivové dřevo, dřevěné obaly, bedny a palety - výroba, zpracování

Stavební řezivo, palivové dřevo, dřevěné obaly, bedny a palety - výroba, zpracování

Poptáváte sortiment ze dřevěného materiálu? Zpracované surové dřevo a dřevěné výrobky všeho druhu pořídíte u firmy Dřevo-products, s.r.o. z Ostraty u Zlína. Hlavní částí našeho výrobního programu je zpracování surového a prodej palivového dřeva. Na míru, ve stavební kvalitě dodáváme pořezové kulatiny na prkna, latě, fošny, hranoly i desky v maximálně délce 9 m. Zabýváme se regionálního výrobou dřevěných obalů, rámečků, rámů, beden, přepravek, truhlíků a palet v různých rozměrech. Dále vyhotovíme zahradní nábytek (stoly, lavice, domečky), dekorační a dárkové předměty podle požadavků zákazníka. Zakoupit můžete palivové dřevo ve formě špalků, balíků odkorů a sypaných odřezů v kontejneru. Na přání provádíme ohoblování, sražení hran, impregnaci a jiné povrchové úpravy materiálu.


Výhodný výkup kulatiny, výkup vytěženého dřeva od lesů nebo organizací

Výhodný výkup kulatiny, výkup vytěženého dřeva od lesů nebo organizací

Pila Jiří Hartman Jičín provádíme výhodný výkup dřeva, kulatiny od městských a obecních lesů, organizací nebo od soukromých osob a to v jakémkoliv množství, kvalitě a sortimentu. Naše firma nemá problém vykoupit již vytěžené dřevo. Navíc součástí je i nakládka a odvoz. Působíme regionálně Jičín, Hořice, Nová Paka, Hradec Králové. Platba při výkupu dřeva – kulatiny probíhá vždy v hotovosti. Výkup dřeva – kulatiny: probírkovou těžbu mýtní těžbu zpracování kalamitního dřeva


Prodej palivového dříví - kvalitní palivové dřevo na topení

Prodej palivového dříví - kvalitní palivové dřevo na topení

Ceny energií stoupají, proto roste zájem o kvalitní palivové dřevo na topení. Prodej palivového dříví v Kroměříži a okolí zajištuje Pila Lubná. Jsme výrobci a prodejci palivového dříví. Štípané palivové dřevo je vhodné pro topení v kotli, krbu či peci. Prodáváme proschlá polena z tvrdého dřeva. Pokud máte zájem o nákup palivového dříví, pošlete nám objednávku mailem, nebo nás kontaktujte telefonicky. Cena dřeva je u nás stabilní a příznivá.


Velkoobchod - prodej dřevěných pelet a briket, vysoká kvalita za rozumné ceny

Velkoobchod - prodej dřevěných pelet a briket, vysoká kvalita za rozumné ceny

Hledáte prodejce, který vám zaručí dodání kvalitních dřevěných pelet či briket? Pak jste na správném místě, naše produkty odpovídají vždy těm nejlepším parametrům. V našem sortimentu si můžete vybrat pelety: - průmyslové (dřevěné a slunečnicové), - vhodné do bytů (čisté peletky ze dřeva). Zároveň můžete zakoupit v našem velkoobchodě také dřevěné brikety pini key, které jsou vhodné pro grilování či krbové vytápění. Vyberte si brikety či pelety právě u nás a my vám zaručíme plnou spokojenost s jejich použitím!