Lakýrnické práce včetně dodávek materiálu při povrchových úpravách skříní kolejových vozidel

Lakýrnické práce včetně dodávek materiálu při povrchových úpravách skříní kolejových vozidel

Předmětem plnění Veřejné zakázky jsou lakýrnické práce včetně dodávek materiálu při úpravách povrchů kolejových vozidel včetně dodávek materiálů potřebných pro realizaci. Materiály potřebnými pro realizaci se rozumí zejména barvy, laky, tužidla, plniče, spotřební materiál a všechny další materiály potřebné pro realizaci prací v požadované kvalitě. S Veřejnou zakázkou jsou dále související dodávky a služby, podrobnější podmínky jsou popsány v Zadávací dokumentaci.
Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové smlouvy na dobu určitou, a to na dobu tří let. Tato Veřejná zakázka je rozdělena na čtyři části, přičemž každá část může mít až dva dodavatele.
Veřejná zakázka vložena:
29.09.2020 08:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
DPOV, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Přerov

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.10.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
DPOV, a.s.

Zadavatel IČ:
277 86 331

Zadavatel ulice:
Husova 635/1b

Zadavatel PSČ:
751 52

Zadavatel obec:
Přerov

Kontaktní osoba:
Ilona Zatloukalová, DiS.

Zadavatel telefon:
+420 724 203 346


Zadavatel web:
https://www.dpov.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34620000-9
Kolejová vozidla

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální tlakové tryskání, neboli pískování kovů, ocelových konstrukcí a betonu

Profesionální tlakové tryskání, neboli pískování kovů, ocelových konstrukcí a betonu

Potřebujete se zbavit koroze u ocelových konstrukcí či jiných kovových materiálů? Hledáte spolehlivou firmu, která má dlouholeté zkušenosti s tryskáním kovů? Společnost Lason CZ s.r.o. sídlící v Ostravě, se zaměřuje na povrchové úpravy kovů a mimo jiné i na tlakové tryskání. Působíme v celém Moravskoslezském kraji. Před konečnou povrchovou úpravou, tzv. předúprava kovů i ocelových konstrukcí, se provádí tlakové abrazivní tryskání, tedy pískování. Povrch se pomocí drobných abrazivních částic, které jsou tryskány pod velkým tlakem proti povrchu materiálu, zbaví nečistot, koroze, starých nátěrů a jiných otřepků. Také se povrch zdrsní a je tedy připraven na nástřik či nátěr. Lze tryskat i nadměrné kusy. Tímto způsobem lze očistit i beton. Tryskání se řadí mezi mechanické očištění a rozdělujeme je na mokré a suché. U mokrého tryskání se používá tlaková voda i s příměsí písku.


Na zakázku vyrábíme zápustkové výkovky, zápustková kovárna

Na zakázku vyrábíme zápustkové výkovky, zápustková kovárna

Zápustková kovárna STAKO Červený Kostelec s.r.o. je významný zpracovatel výkovků z různých tříd oceli a to včetně nerezů. Zaměřujeme se především na zakázkovou výrobu zápustkových výkovků. Zajišťujeme kompletní třískové i beztřískové obrábění, chemicko-tepelné zpracování, povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování aj.), Dále provádíme nedestruktivní zkoušky s možností vystavení chemických a mechanických analýz. Kovárna. Výroba, prodej: - zápustková kovárna - výkovky, zápustkové výkovky - zápustkové výkovky do 12 kg - výroba a prodej stahováků.


Tryskání, pískování kovů, ocelových konstrukcí, fasád i dřeva

Tryskání, pískování kovů, ocelových konstrukcí, fasád i dřeva

Tryskání provádí firma ELNA-renovace s.r.o. se své provozovně na Vysočině nebo za Vámi přijede s mobilní tryskovou jednotkou. Tryskání se využívá na očistě hrubých nečistot, tzv. předpřípravné očistění před novým nátěrem. Odstraní zbytky laků, barev, rzi. Nejčastější využití ocelové mosty, ocelové profily a konstrukce, betonové nádrže, betonové mosty, zásobníky krmných směsí, zemědělské stroje a zařízení, vleky, návěsy a součásti automobilů, potrubí, kovářské výrobky, nátěry na výrobcích, cihly, beton, kamen, schody, památky, sklo atd. Tryskáme veterány, se kterým máme mnohaleté zkušenosti. Zničení nehrozí. Další využití odstranění graffiti - malby po sprejerech. A to z cihel, fasád, dlažby, mramoru, kamene, dřeva, skla, plastu, kovů, vlakových souprav, autobusů. Odstraňujeme z památek mechové povlaky, nátěry a nečistoty z kamene, dřeva, cihel, omítek, dlažby, střešních krytin, náhrobních kamenů a pomníků. Využití také na odstranění zbytků omítky, dočišťují se pohledové povrchy sklepů, vináren, restaurací. A následná penetrace a případně hydrofobizace.


Tryskání a lakování plechových nebo hliníkových automobilových disků

Tryskání a lakování plechových nebo hliníkových automobilových disků

Potřebujete zrenovovat již používané automobilové disky, které sice nesou známky opotřebené, ale jsou stále v dobrém stavu a chcete je dále využívat? Nebo chcete Vašemu vozidlu dodat šmrnc díky novému barevnému vyvedení vašich auto disků? V tomto případě kontaktujte společnost PLADO s.r.o. z Ivančic, která má bohaté zkušenosti s práškovým lakováním. PLADO s.r.o. v této oblasti provádí: - tryskání a lakování plechových disků pro automobily a motorová vozidla - tryskání a lakování hliníkových (alu) disků pro automobily a motorová vozidla Pro nový vzhled Vašich disků si můžete vybírat ze široké palety odstínů práškových barev, tak i barevné stupnice RAL.


Elektrochemické leštění, povrchové úpravy kovů

Elektrochemické leštění, povrchové úpravy kovů

Z povrchových úprav kovů nabízí společnost ELLIT PLUS: - elektrochemické leštění nerezových výrobků - moření nerezu - pasivace nerezových výrobků - elektroleštění Proces elektrochemického leštění je vysoce výkonný proces, který účinně čistí, leští a sjednocuje povrch výrobku v krátkém čase s minimálním rizikem vzniku jakýchkoli vad. Při elektrochemickém leštění dochází k rovnoměrnému rozpouštění celého povrchu výrobků včetně i submikroskopických nerovností, díky čemuž je povrch výrobku dokonale hladký, vysoce lesklý a na rozdíl od mechanicky vyleštěných povrchů má také vyšší světelnou reflexi s nižší zobrazivostí. Po proceduře elektrochemického leštění je povrch vašich výrobků kovově čistý a podle vámi zvolené intenzity elektrochemického leštění matový, matně lesklý či vysoce lesklý. Společnost ELLIT PLUS zajišťuje elektrochemické leštění veškerých výrobků z nerezivějících ocelí různých tvarů s maximálními rozměry 1500x1000x6000 mm. ELLIT PLUS dbá na prvotřídní jakost elektrochemického leštění, moření i pasivací nerezivějících ocelí. Zajišťuje kvalitu výrobků, vstupních surovin i celého procesu s využitím vlastní laboratoře i externích specialistů. S každým zákazníkem její odborní pracovníci konzultují veškerá jeho přání a snaží se je realizovat co nejvěrněji, nejkvalitněji, nejrychleji a především nejefektivněji. Ocel elektrochemicky leští, moří a pasivují i do 24 hodin.


Žíhání a pájení nerezového materiálu v lineární peci

Žíhání a pájení nerezového materiálu v lineární peci

Žíhání a pájení nerezového materiálu v naší peci využijete zejména pro odstranění vnitřního pnutí pro další zpracování, například u trubek a kulatin. Neváhejte oslovit naši společnost D&K Brazing s.r.o., která Vám poskytne kvalitní žíhání a pájení nerezového materiálu v lineární peci v Olomouci a okolí. Naše pec s kontrolovanou atmosférou umožňuje konstruktérům i výrobním technikům spojovat jednoduché i složité sestavy jedním či stovkami spojů. Technické parametry lineární pájecí pece: - užitná šíře pece do 300 mm - světlá výška vstupu do pece do 150 mm - nastavitelná rychlost posuvu pásu v peci od 100 - 500 mm / min - vysoká produkční kapacita pece až do 100 kg materiálu za hodinu - řízena atmosféra. Naše pec je umístěna v Olomoucí s dobrou dopravní dostupností a možností nakládky a vykládky kamionů.