Vzdělávání zaměstnanců ve Středočeském kraji

Vzdělávání zaměstnanců ve Středočeském kraji

Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod poskytování služeb školení formou kurzů připravených na míru, včetně vytvoření studijních materiálů (v tištěné i elektronické podobě) a zajištění distribuce těchto materiálů, pro zaměstnance fyzických a právnických osob podnikatelů, které jsou členy Krajské hospodářské komory Střední Čechy.
Veřejná zakázka vložena:
29.09.2020 08:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Krajská hospodářská komora Střední Čechy

Originální záznam:

Okres:
Příbram

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.10.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
556 959 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Krajská hospodářská komora Střední Čechy

Zadavatel IČ:
25722007

Zadavatel ulice:
Tyršova 106

Zadavatel PSČ:
261 01

Zadavatel obec:
Příbram

Kontaktní osoba:
Vladislava Šizlingová

Zadavatel telefon:
+420 326 377 708

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.khkstrednicechy.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

80000000-4
Vzdělávání a školení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Základní, rozšiřovací kurz, opakované školení obsluh zemních, stavebních strojů

Základní, rozšiřovací kurz, opakované školení obsluh zemních, stavebních strojů

Pokud potřebujete své zaměstnance vyškolit pro obsluhu zemních, stavebních strojů, v regionu Uherský Brod a Uherské Hradiště můžete oslovit firmu Knotek, která pořádá rozšiřovací kurz i opakované školení obsluh zemních, stavebních strojů. Základní kurz má kapacitu 10 osob - je určen pro pracovníky bez oprávnění k obsluze stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/1965 Sb. Strojnický průkaz využijete při obsluze nakladače, rypadla, mikrorypadla, buldozeru, graderu, silničního válce, autodomíchávače, finišeru, UNC a dalších strojů dle vyhlášky. Rozšiřovací kurz rozšiřuje oprávnění na další druhy stavebních strojů. Opakovací jednodenní školení je nutné absolvovat po dvou letech. Výukové středisko je přímo ve Vlčnově, areál Střechostav. Start kurzů: - začátek prosince - v polovině února - na konci dubna Podmínky přijetí do kurzu: - řidičské oprávnění skupiny C nebo T pro stroje o hmotnosti nad 3,5 t - řidičské oprávnění skupiny T nebo B pro stroje o hmotnosti do 3,5 t - dozery pásové bez řidičského průkazu - zdravotní způsobilost, věk nad 18 let. Na přání zákazníka, při zajištění min. 10 zájemců, je možné uspořádat školení v rozmezí celé ČR. Pro přihlášení do kurzu nám zašlete návratku e-mailem, nebo nás telefonicky kontaktujte.


Kurzy mentorských dovedností, školení učitelů Přibyslav, koučink pro pedagogy, ředitele škol

Kurzy mentorských dovedností, školení učitelů Přibyslav, koučink pro pedagogy, ředitele škol

Lektorka Mgr. Anna Doubková nabízí poradenské a lektorské služby včetně výcviku mentoringu a koučinku. Propagujeme podporu učitelů, mentoring mezi učiteli, školíme mentory pro školy, pořádáme výcvik mentorských dovedností. Své vzdělávací kurzy pořádám na školách různých typů, ale i v neškolských zařízeních. Pro začínající učitele jsme s kolegy vytvořili eLearningový kurz. Díky našim prověřeným metodám si každý zájemce o mentoring zvýší a osvojí dovednosti, které se zájmem uplatní na své škole. Pokud Vás naše školící a vzdělávací služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za jakékoliv reakce přes náš kontaktní formulář na našich stránkách.


Akreditovaný, kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách - kurz je zdarma

Akreditovaný, kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách - kurz je zdarma

Pro všechny pracovníky sociálních služeb i zájemce o práci v tomto oboru, kterým chybí kvalifikace, pořádá Vzdělávací agentura JVN Uherské Hradiště kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách. Jde o akreditovaný 150 hodinový kurz, který je Zdarma ! Hradí jej v celé výši Úřad práce. Účastníci si rozšíří znalosti a osvojí dovednosti, které využijí v praxi. Součástí kurzu bude řada názorných ukázek i praktických cvičení. Obdržíte osvědčení s celostátní platností. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách proběhne 9.1.2021. Rezervujte si místo včas - Přihlášky on-line ! Místo konání: Učebna JVN, Palackého nám.175, Uherské Hradiště / v budově UniCredit Bank/ Harmonogram: 9-15hodin Kolektiv lektorů. Obsah kurzu: - jak pečovat, zacházet a komunikovat s lidmi se specifickými potřebami, seniory, lidmi s mentálním postižením, zdravotním postižením - základy první pomoci, základy složení a funkce lidského těla. - duševní poruchy – schizofrenie, deprese - formy agrese, jak jí předcházet a umět jí čelit - podávání jídla, včetně častého chybování - nejčastější chyby při výměně inkontinenčních pomůcek, ložního prádla - příklady správného polohování - a mnoho dalšího.


Trénink prodejních dovedností – schopnost získat zakázku, uzavření obchodu

Trénink prodejních dovedností – schopnost získat zakázku, uzavření obchodu

Láká Vás možnost profesního i osobního rozvoje? Rádi byste zvýšili své prodejní dovednosti či dovednosti Vašeho obchodního týmu a zvýšili tak firemní zisk? Tajemství úspěšného prodeje Vám prozradí a názorně předvede profesionální kouč, trenér a konzultant Martin Gajdoš. Pořádám konzultace, školení a workshopy zaměřující se na oblast prodeje a obchodu, s cílem získat zakázku a uzavřít obchod. Naučím Vás vnitřní disciplínu, prodejní etiku, umění obchodní komunikace i řešení konfliktů. Získáte sebedůvěru a schopnost překonat svůj strach z neúspěchu. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.


Odborná školení zaměstnanců Nové Strašecí

Odborná školení zaměstnanců Nové Strašecí

Jste vlastníkem firmy a potřebujete své pracovníky proškolit či zvýšit rekvalifikaci? Jste fyzická osoba a plánujete si založit živnost, ale potřebujete kvalifikační vzdělání? Naše školící středisko se zabývá zejména školením obsluhy specifických průmyslových strojů a dopravních prostředků. V nabídce máme kurzy na obsluhu zemních strojů jako betonárky, mixy, finišery a další. Zajišťujeme školení k dosažení průkazu pro řidiče motorových vozíků, tento kurz je 5-denní. Můžete získat osvědčení na jeřábníka, obsluhu pohyblivých plošin nebo hydraulické ruky. Kvalifikaci také pro obsluhu pil, vykonávání pracovních pozic jako lešenář, pracovník ve výškách. Kurzy a přeškolení mohou probíhat dle podmínek i ve vašich provozovnách. Naše kurzy se konají na adrese Sportovní 709, Nové Strašecí. Pokud máte dotaz k jakémukoliv kurzu, pište na e-mailovou adresu, všechny vaše dotazy zpracujeme a v nejkratším termínu zodpovíme.


Seminář Podmínky nároku na odpočet daně, krácení nároku, korekční mechanismy v DPH

Seminář Podmínky nároku na odpočet daně, krácení nároku, korekční mechanismy v DPH

Pokud patříte mezi pracovníky finančních účtáren, ekonomy, daňové poradce nebo podnikatele, kteří se setkávají s nárokem na odpočet DPH a řeší problematiku krácení nároku na odpočet daně, doporučujeme absolvovat Seminář na toto téma u Vzdělávací agentury JVN Uherské Hradiště. Seminář na téma Nárok na odpočet DPH, krácení nároku, korekční mechanismy v DPH proběhne 16.12.2020 Rezervujte si místo včas - Přihlášky on-line ! Místo konání: Univerzita Tomáš Bati, Studentské nám. 1531, 686 01 Uherské Hradiště Harmonogram: 9-14hodin Lektorka Ing. Michaela Strnadová je velmi oblíbená pro srozumitelný výklad, ochotně zodpoví všechny Vaše dotazy. Dozvíte se, jak se vyvarovat chyb při uplatnění nároku na odpočet DPH Obsah semináře: - nárok na odpočet daně - podmínky pro jeho uplatnění, období a lhůty, dokazování, daňové doklady - krácení nároku na odpočet daně – soukromé využití majetku a poměrný nárok na odpočet daně, poměrný koeficient a jeho korekce - činnosti osvobozené od DPH bez nároku na odpočet daně a krácený nárok na odpočet daně - koeficient, jeho výpočet a vypořádání odpočtu daně - korekční mechanismy v DPH - vrácení DPH zaplacené v jiných státech EU.