Servis služobných motorových vozidiel ÚPSVaR

Servis služobných motorových vozidiel ÚPSVaR

Predmetom zákazky je poskytnutie servisných služieb pre služobné motorové vozidlá Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (UPSVR). Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
29.09.2020 08:26

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.10.2020 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky

Kontaktní osoba:
Mgr. Martina Beňová

Zadavatel telefon:
+421 220 462 420


Zadavatel web:
http://www.employment.gov.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50110000-9
Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výměna olejů v automatických převodovkách všech značek automobilů

Výměna olejů v automatických převodovkách všech značek automobilů

Potřebujete vyměnit olej v automatické převodovce? Hledáte v okolí Znojma servis, který vyměňuje olej v automatických převodovkách v autech všech značek? Pak navštivte Pneu a a auto servis Pavel Vrána ve Znojmě. Provádíme odbornou výměnu oleje v automatických převodovkách za pomocí strojové automatické plničky. Pro výměnu oleje používáme pouze kvalitní oleje od renomovaných výrobců. Olej v automatické převodovce vyměňujeme u vyšších řad vozidel, jako je Mercedes, BMW nebo Audi, ale i u běžnějších značek, například Škoda. Díky pravidelné výměny oleje v automatické převodovce bude mít převodovka nejen delší životnost, ale zároveň bude i její řazení plynulejší a jízda komfortnější.


Autoservis, servis auta Škoda, Ford, Suzuki, VW, Audi, Seat a prodej náhradních dílů

Autoservis, servis auta Škoda, Ford, Suzuki, VW, Audi, Seat a prodej náhradních dílů

Toužíte po novém autě nebo potřebujete zařídit servis toho stávajícího? Pak jste na správném místě! Autoservis RM ALT, s.r.o. pro Vás připravil širokou nabídku služeb, které Vám zajistí kompletní péči o Váš automobil a díky kterým pro Vás bude společnost RM ALT, s.r.o. tou nejlepší volbou - servisní a garanční prohlídky, - příprava na STK, měření emisí, - diagnostika elektronických systémů, - karosářské a lakýrnické práce, - opravy a plnění klimatizací, - opravy brzd, - pneuservis, - výměna autoskel, - montáž zabezpečovacích systémů a další. Neváhejte, navštivte nás na ulici 1.Máje 103 v Ostravě a my uděláme vše pro Vaši maximální spokojenost.


Autoservis - kompletní servis a opravy automobilů všech značek v co nejkratším termínu

Autoservis - kompletní servis a opravy automobilů všech značek v co nejkratším termínu

Potřebuje Váš plechový miláček ruku odborníka? Autoservis MS Steel s.r.o. je tou nejlepší volbou. Specializuje se na opravy a kontrolu vozů v co nejkratším možném termínu a drobné opravy provede na počkání. Kompletní servis vozidel: - lakýrnické a karosářské práce - opravy vozů všech značek - desinfekce a čištění klimatizace - výměna vzduchových a pylových filtrů, olejů, chladící kapaliny, brzdových destiček - montáž xenonových světlometů, imobilizérů, alarmů - opravy, výměna výfuků. Zajišťujeme STK a měření emisí. Samozřejmostí je pro Vás odtah Vašeho nepojízdného vozu a to zdarma. Prodej: - náhradní díly - žárovky, xenonové výbojky - autokosmetika PORZELACK - autobaterie, poklice na kola, stěrače - sněhové řetězy - látkové i gumové koberce. Svěřte svůj automobil nám a budete maximálně spokojeni!


Opravy a renovace vozidel a přechodových měchů Litomyšl

Opravy a renovace vozidel a přechodových měchů Litomyšl

BAVO Poříčí s.r.o. Litomyšl Provádíme opravy a renovace vozidel, přechodových měchů, ale také vám rádi opravíme i autoplachty. Méně náročné opravy nebo renovace provádíme přímo na místě. V případě větších poškození například po havárii, převezeme výrobek k opravě do naší továrny. Dnes tak držíme servis na více jak 40 druhů typových měchů. Co se týče renovace, máme pro naše zákazníky připravený komplexní program renovace výrobků. Náhradní díly a servis poskytujeme i na vozidla, která se již nevyrábí. Naši technici si poradí i s tímto problémem. Neváhejte naši firmu BAVO Poříčí s.r.o. navštívit a domluvit se.


Kvalitní renovace světel šetří vaše náklady

Kvalitní renovace světel šetří vaše náklady

Naše firma AMT AUTO-SKLA s.r.o. Liberec provádí profesionální renovace světel u všech typů aut. Kvalitní renovace vrací původní vzhled Vašim světlům. Navíc zvyšuje svítivost a činí Váš vůz viditelnějším pro ostatní řidiče. Buďte vidět, zvlášť v nadcházejícím období. Renovace světel Zvyšuje Vaší viditelnost a bezpečnost na silnici Šetří Vaše náklady za drahou výměnu nových světel Vašemu vozu dodá původní nový vzhled Zvýší hodnotu Vašeho vozu při plánovaném prodeji


Profesionální a kvalitní autoservis, karosářské a mechanické práce včetně lakování

Profesionální a kvalitní autoservis, karosářské a mechanické práce včetně lakování

Provozujeme autoservis a lakování všech typů automobilů a značek. Potřebujete-li odstranit škrábance, nebo chcete změnit barvu vozu? Využijte našich služeb a ušetřte si čas. U nás najdete profesionální klempířské, karosářské i autolakýrnícké práce. Budou se Vám věnovat zkušení profesionálové, kteří pracují s nejmodernější technikou. Používáme kvalitní sadu laků a kvalitní stříkací pistole. Využijte našich kompletních prací: - autolakýrnícké - automechanické - autoklempířské - revize LPG zařízení - diagnostika - příprava na STK - plnění a servis klimatizací, dezinfekci ozónem - seřízení geometrie, motoru a přední nápravy Našim cílem oprav je vrátit vozidlo zpátky do původního a spolehlivého stavu.