Komplexná obnova strechy Kostola sv. Jána Krstiteľa v Jasove

Komplexná obnova strechy Kostola sv. Jána Krstiteľa v Jasove

Predmetom zákazky je rekonštrukcia a obnova strechy kostola sv. Jána Krstiteľa v Jasove.
Strecha je sedlová s rôznym sklonom strešných rovín, ktorý sa pohybuje v rozmedzí od 45° do 55°. Severná časť krovu je ukončená valbou, južná časť je ukončená štítovou stenou v nadväznosti na priečelie kaplnky odkiaľ sa nachádza aj vstup do priestoru historického krovu. V južnej časti sa po oboch stranách nachádzajú veže s výrazne tvarovaným profilom. Prístup je realizovaný pomocou jestvujúceho dreveného točitého schodiska, ktoré vykazuje výrazné deformácie a poškodenia jednotlivých stupňov.
Kostol je zaklenutý piatimi klenbami jednou centrálnou klenbou a štyrmi postrannými klenbami. Priestor historického krovu zaberajú ruby klenieb nad kostolom. Rozpon konštrukcie krovu pri vstupe na strechu predstavuje 9, 25m, rozpon konštrukcie krovu nad postrannými klenbami predstavuje 12, 55 a nad centrálnou klenbou 20, 38m.
Krytinu tvorí pálená strešná krytina tzv. bobrovka s oplechovanými úžľabiami. Odvodnenie strechy je tvorené systémom odvodňovacích žľabov po obvode strechy ústiacich do dažďových zvodov.
Podrobný opis je uvedený v projektovej dokumentácií a výkaze výmer.
Veřejná zakázka vložena:
25.09.2020 08:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Rád premonštrátov - Opátstvo Jasov

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
24.11.2020 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Rád premonštrátov - Opátstvo Jasov

Zadavatel IČ:
00587125

Kontaktní osoba:
Ing. Agnesa Klimová

Zadavatel telefon:
+421 918 984 041

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://opatstvojasov.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212360-7
Stavebné práce na cirkevných budovách

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečná montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů OKAL

Dodatečnou montáž vybaveného podkroví na klíč u rodinných domů typu OKAL (především typu 104, 105, 117 a 118) realizuje společnost RD Komex sídlící v Jeseníku. Díky dodatečné montáží podkroví získáte novou bytovou jednotku se 2-3 obytnými místnostmi, koupelnou a WC. Součástí dodatečné montáže vybaveného podkroví od RD KOMEX jsou: - vnitřní dveře KASARD, střešní okna VELUX v prostoru haly a koupelny - kompletní instalace vody, topení a elektro - vybavení koupelny zařizovacími předměty (umyvadlo, vana, WC, páková baterie) Pro maximální spokojenost našich zákazníků nabízíme nad rámec standardního provedení: - více variant dispozičního řešení - výběr designu dveří, podlahových krytin, barvy výmalby - dodávka zařizovacích předmětů do koupelny podle Vašeho výběru (obklady, dlažba)


Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce Praha

Stavební firma se zaměřením na rekonstrukce Praha

Chystáte se na rekonstrukci svého bytu, domu, koupelen nebo jiných vnitřních prostor? Hledáte firmu, která se věnuje instalatérství, plynárenským pracím nebo topenářství? Společnost Silema Praha s.r.o bude pro vás tou nejlepší volbou. Zajišťujeme veškeré práce potřebné k rekonstrukcím, od zajištění instalatérských a zednických prací, přes položení dlažby a obkladů, po finální práce. Nabízíme také instalaci podlahových topení a klimatizací. Rekonstruujeme i komerční prostory, nejenom bytové jednotky. Dle vaší poptávky vyhotovíme návrh a cenovou nabídku na míru. Vaše dotazy vyřešíme buďto přes e-mailovou komunikaci nebo na naší pobočce v Praze, na ulici Roháčova 145/14.


Dodávka plochých, šikmých střech na klíč - kompletní stavba s pečlivým provedením

Dodávka plochých, šikmých střech na klíč - kompletní stavba s pečlivým provedením

Potřebujete novou střechu a přemýšlíte, která pro vás budou tou ideální? Rádi vám poradíme a vyrobíme takovou střechu, která bude sedět přesně na míru vašim představám a požadavkům! Naši zaměstnanci jsou odborně proškoleni a navíc má celá naše společnost dlouholeté zkušenosti s dodávkou a stavbou střech, takže vám můžeme zaručit tu nejlepší kvalitu. Neváhejte a zvolte si střechu, která pro vás nebude znamenat žádné starosti navíc! Těšíme se na naši spolupráci!


Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Přemýšlíte o nové střeše? Obraťte se na společnost BAST CZ s.r.o. Realizujeme kompletní ploché i šikmé střechy a střechy na klíč v Jihomoravském kraji – v Brně, Boskovicích, Blansku, Znojmě, Břeclavi, Hodoníně a Vyškově. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěné příhradové vazníky pro libovolný typ střešní konstrukce. Zajistíme pokládku střešní krytiny plechové, břidlicové, betonové i z pálených tašek. Střechy na klíč a renovace střech realizují naši kvalifikovaní řemeslníci na rodinných domech, tak administrativních a provozních budovách.


Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Kompletní rekonstrukce interiérů na klíč včetně návrhu, bytový designer

Hledáte tým profesionálních řemeslníků, kteří se Vám postarají o kompletní rekonstrukci interiéru? Firma firma Interiéry Danko ze Znojma se zaměřuje na realizaci a rekonstrukci interiérů od návrhu po kompletní realizaci na klíč. Nabízíme komplexní službu od návrhu, přes stavební úpravy, po výrobu nábytku a dokončení. Zajistíme služby v oblasti interiérového designu. Bytový designer Vám vytvoření bydlení podle vašich představ. Vytvoříme zbrusu nový interiér Vašeho bytu či rodinného domu. Řemeslné práce: - bourací, obkladačské, sádrokartonářské a podlahářské práce - kompletní přestavba koupelny - rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě - kompletní rekonstrukce interiérů bytů v panelových, cihlových nebo rodinných domech. Působíme nejen ve Znojmě, ale také na Brněnsku, v Ivančicích, Moravských Budějovicích či Třebíči.


Opravy šikmých střech za pomocí široké řady pokrývačských materiálů

Opravy šikmých střech za pomocí široké řady pokrývačských materiálů

STŘECHY Reiner, s.r.o. Liberec, Liberecký kraj Naší prioritní činností jsou kompletní realizace všech druhů střech, za použití nejkvalitnějších materiálů a nejmodernějších technologií. Součástí naší činnosti je také klempířská a drobná zámečnická výroba, pro kterou disponujeme dostatečnými prostory i kapacitou. Naše firma STŘECHY Reiner, s.r.o. používá nejmodernější technologie postupů pro rekonstrukce šikmých střech pomocí betonových krytin, asfaltových šindelí, pálených tašek, vláknocementových krytin nebo profilových plechových krytin. Vše co potřebujete vědět o všech druzích střech je na našich www.strechyreiner.cz Neváhejte nás kontaktovat.